Ünlü oyuncudan kötü haber...

Sen Anlat Karadeniz ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerindeki performansı ile çok izlenen Naşit Özcan için kötü haber geldi...

Ünlü oyuncudan kötü haber...

Selim Naşit Özcanın oğlu ve Adile Naşitin yeğeni Naşit Özcandan kötü haber geldi. Sen Anlat Karadeniz ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerindeki performansı ile çok izlenen Naşit Özcan için kötü haber geldi. 

Kalp ameliyatı olacağı ifade edilen Naşit Özcan için kan aranıyor.

Bir süre önce kalp rahatsızlığını öğrendiğimiz Naşit Özcanın kalp ameliyatı olması gerekiyor. Ameliyat için taze kan bulunması gerektiğini belirten Naşit Özcan'ın eşi Elif Göklü Özcan, sosyal medyadan destek istedi. 

1-) Yapılan duyuru şu şekilde;

Dostumuza kan lazım. Şehir Tiyatroları sanatçılarından (Oyuncu -Yönetmen) NAŞİT ÖZCAN Kalp Ameliyatı olacaktır.

Bu sebeple (A Rh +) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyenlerin 23.02.2021 Salı sabahı 09:00'da Bağcılar Medipol Üniversite Araştırma Hastanesi'nde bulunmaları rica olunur. Kan verecek donörler önce tronbosit testine alınacaklar uygunluk durumunda kan verme işlemi gerçekleştirilecektir.

Yapılan duyuru şu şekilde;

1957 İstanbul doğumlu olan Naşit Öcan 1979-1980 yılları arasında Ali Poyrazoğlu'nun açtığı tiyatro eğitimi kurslarında eğitim aldı.

1988 yılında İstanbulşehir tiyarrolarına katılan Öcan, Özcan, Tuluat Ustası Naşit Bey'in torunu ve tiyatrocu Selim Naşit Özcan'ın oğludur. Özcan aynı zamanda Adile Naşit'in de yeğenidir.

Özcan, Şen Dullar, Şaban Askerde, Sihirli Ceket, Kanal D ekranlarında yayınlanan Beşi Bir Yerde, TRT ekranlarında yayınlanan Pembe Panjurlu Ev, Samanyolu ekranlarında yayınlanan Ve İnsan Aldandı, atv'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu ve yine atv'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz isimli dizilerde rol almıştır.

Ünlü oyuncu Naşit Özcan için şifa diliyoruz. 

Etiketler

Gündem  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum