ŞOK Sinbo Blender Set İncelemesi – Uygun Fiyatlı – Yüksek Kaliteli!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 2 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

2 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Sinbo markalı blender set birçok özelliğiyle birlikte dikkat çekiyor. Ürünün özelliklerine bakıldığında fiyatının çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu fiyatta satılan diğer blender set ürünlerine göz attığımızda özelliklerin daha düşük olduğunu görebiliyoruz. Eğer blender set ihtiyacınız varsa kesinlikle 2 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda satılan ürünü almalısınız. Çünkü bu fiyata , bu özellikleri sunan başka bir blender set yok. Stoklarla sınırlı gelen ürünü alma noktasında da aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Çünkü stoklar tükendiğinde tekrardan yenilenmeyecektir.

Ayrılabilir Gövde

Üründe yer alan ayrılabilir gövde sayesinde ürünü dolaba veya herhangi bir yere yerleştirirken zorluk çekmiyorsunuz. Parçaları teker teker çıkarıp, istediğiniz yere rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Blender setlerin ortak sorunu olan depolama problemini bu şekilde aşabilirsiniz. Bunun yanı sıra parçalar ayrılabildiği için temizlik noktasında da çok daha kolay bir şekilde temizlik yapılabiliyor.

Hız Ayarı

Üründe 2 kademeli hız ayarı bulunuyor. Normal veya hızlı modda çalıştırılabilen bu ürün ihtiyacınıza göre ayarlama imkanı sunuyor. Yani parçalanması veya doğranması zor yiyeceklerde hızlı çalıştırabilir, daha basit yiyeceklerde ise yavaş çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda turbo fonksiyonla birlikte daha güçlü bıçak çevirimi elde ederek kısa sürede işinizi halletme imkanınız bulunuor.

Kapasite

Üründe 700 ml doğrayıcı hazne yer alıyor. Bunun yanında birde 800 ml kapasitesi ölçü kabı hediye olarak veriliyor. Söz konusu 700 ml doğrayıcı hazne ile birlikte ürünleri dilediğiniz gibi parçalar veya doğrarsınız. Tekrar tekrar boşaltmak zorunda kalmayacağınız kadar büyük bir kapasitesi bulunuyor.

Güç

Ürün 1000 W güce sahip bir şekilde satılıyor. Performans olarak gayet memnun edici olan bu ürün söz konusu güçle elektrik tüketimi noktasında da düşük tüketimlerle birlikte kullanıcıları memnun ediyor.

Garanti

2 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu Sinbo blender set 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor. Herhangi bir arıza durumunda garanti kapsamında değişimi onarımı ve değişimi yapılabiliyor. Arıza kullanıcı kaynaklıysa, bu hususta da ücretli bir şekilde tamir işlemi servis bünyesinde yapılıyor.

Fiyat

Ürün 89.90 TL karşılığında satılıyor. Bunun yanı sıra peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor. Eğer taksitli bir şekilde satın almak isterseniz 14.98 TL aylık ödeme karşılığında alabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com