ŞOK Premier Saç Kesme Makinesi İnceleme ve Yorumları

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 24 Nisan 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Aktüel Semti ekibi olarak siz değerli takipçilerimiz için her hafta yayınlanan aktüel katalogları en hızlı ve en iyi şekilde ulaştırmaya çalışmamızın yanı sıra bu yayınlanan aktüel kataloglarında yer alan ürünlerin de teknik detaylarını en iyi şekilde inceleyip yorumlayarak size daha iyi bilgi vermek için çalışıyoruz. Bu hafta yayınlanan ŞOK 28 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan ürünleri sırasıyla incelerken sıra Premier Saç Kesme Makinesine geldi.

Premier Saç Kesme Makinesi

Dış görünüşüne özen gösteren kişilerin sürekli olarak kuaföre gitmesi saç ve sakal düzeltmeleri yapması gerektiğini biliyoruz. Artık sürekli olarak kuaföre gitmek ve her seferinde para vermek istemeyen kişilerin işine yarayacak olan bir ürün olan Premier Saç Kesme Makinesi evde istediğiniz zaman saç ve sakalınızı düzenlemenize olanak sağlıyor. Gelin şimdi birlikte Premier Saç Kesme Makinesi hakkında teknik bilgilerden konuşalım.

Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Evde saç ve sakalınızı düzenlerken oluşabilecek küçük kesiklerden korkmanıza gerek yok. Bunun sebebi ise Premier Saç Kesme Makinesi üzerinde yer alan paslanmaz çelik bıçakların sağlığı tehdit etmeyen yapıda olmasıdır. Ayrıca paslanmaz çelikten imal edilen bıçakların seramik kaplamaları da bulunmaktadır.

Uzunluk Kademesi

Premier Saç Kesme Makinesi üzerinde yer alan bıçak aksamına takılan uzunluk tarağı adı verilen aparat ile en inceden en kalına tam sekiz adet uzunluk kademesi bulunmaktadır.

15 W Güç

Premier Saç Kesme Makinesi kalın ve sık saç tellerine sahip olan kişilerin de saçlarını zorlanmadan kesebilmek için 15 W güce sahip bir motor ile donatılmıştır.

2 Yıl Garanti

Premier Saç Kesme Makinesi ürününü 28 Nisan 2018 tarihinden itibaren ŞOK mağazalarından aldığınız anda 2 yıllık bir Premier garantisi ile korunacağını da belirtmek isteriz.

ŞOK 28 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan Premier Saç Kesme Makinesi sadece 24,90 TL satış fiyatına sahiptir.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com