ŞOK Mini Abajur İncelemesi ve Yorumlar

Editör: Melih Metin Ürün İnceleme 19 Temmuz 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

İyi günler sevgili aktuelsemti.com takipçiler. Bu yazımızda sizlere 21 Temmuz 2018 Şok Aktüel kataloğunda yer alan Mini Abajur hakkında bilgilendirmelerde bulunacak, yorumlar belirteceğiz. 

E27 Standart Normal Duylu Ampul

ŞOK’a bu haftasonu gelecek olan abajur E27 standart normal duylu ampulle birlikte çalışıyor. Bu sebepten dolayı herhangi bir şekilde ampul arama gibi bir durumunuz olmuyor. Hemen hemen her marketten ve bu tarz ürünler satan yerlerdent temin edebilirsiniz.

Sedef Başlık

Dayanıklı, çizilmeye, soyulmaya ve yıpranmaya yüzü olmayan sedef başlıklı Mini Abajur’un başlığını silerken de kumaş başlıklar gibi zorlanmayacak, plastikler gibi rengi solacak mı derdiniz olmayacak. Çok kolay bir şekilde silebileceğiniz sedef başlık zaten hem yapısı hem de rengi itibarıyla üzerinde fazla toz barındırmamaktaadır.

2 Yıl Garanti 

Abajurlarda garantiyi ilk kez görüyorum. Oda ŞOK’la birlikte. Üründe meydana gelecek herhangi firma kaynaklı bir hatada veya sorunda garanti kapsamında ücretsiz onarım, değişim hizmeti veriliyor. Bundan dolayı ürün kalitesiz çıkar mı diye bir derdiniz olmasın. En küçük sorunda imalatçı firmaya başvurabiliyorsunuz.

Editör Yorumu

Abajurlar sağladığı aydınlıktan ziyade ev dekorasyonlarının olmazsa olmazlarıdırlar. Çok hoş görünümleri olan bu abajurları salonlarınızda süs olarak, yatak odalarında gece kalktığında açacağınız ya da kitap okurken açacağınız bir ışık olarak bulundurabilirsiniz. Fiyatıda gayet makul. Alınabilir.

ŞOK Mini Abajur İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat

21 Temmuz 2018 ŞOK Aktüel kataloğunda bulunan bu ürün tüm ŞOK mağazalarında 29.90 TL karşılığında alıcı bulacak. 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com