ŞOK KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı LX-2831 İncelemesi – Ucuz Isıtıcı!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 3 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Soğuk kış günlerinde 5 Ocak ŞOK Aktüel kataloğundan hem evinizi ve ofisinizi hem de içinizi ısıtacak bir kampanya yer alıyor. Isıtıcı sektöründe lider firmalardan biri olarak dikkat çeken KUMTEL tarafından üretimi gerçekleştirilmiş 3 quartz tüpe sahip bu ısıtıcı, fiyatıyla dış satıcılara göre bedavaya satılıyor diyebiliriz. Kış aylarının soğuk etkisinin her geçen gün arttığı şu zamanlarda ürünü alma noktasında aceleci davranmalısınız. Çünkü stoklarla sınırlı geliyor ve talep çok fazla oluyor.

Nemlendirme

Odalarda ısıtıcı çalıştırdığınızda ortamdaki nem yok olmaya başlar. Nem insan sağlığı için kesinlikle gerekli bir şeydir ve odalarda bulunması gerekir. Bu yok olduğunda uzun zamanda insan vücudunda belirli problemler meydana gelebilir. Bu yüzden ısıtıcılar çok fazla çalıştırılmaz. Fakat KUMTEL bu sorunu ortadan kaldırarak su koymak için bir hazne tasarlamış. Ürünün haznesine su koyup odadaki nem miktarını rahatlıkla dengede tutabiliyor ve bu sayede sağlıklı bir şekilde günlerce ısıtıcınız açık durabiliyorsunuz.

3 Kademeli Güç

Üründe 3 kademeli güç kullanım imkanınız bulunuyor. Bu sayede havanın soğukluk sertliğine göre ayarlama yapabiliyorsunuz. Çok soğuk havalarda en güçlü şekilde, normal havalarda yine normal şekilde, soğukluğu az olan havalarda ise düşük şekilde çalıştırabilme imkanınız bulunuyor.

3 Tüplü Quartz Rezistans

Üründe 3 tüpe sahip Quartz rezistans yer alıyor. Isıtma anlamında tüm kalite testlerinden yüksek derecelerle çıkan bu tüpler, odanızı kısa sürede ısıtabilmeniz için çok büyük bir alana ısı yayabilmektedirler.

Devrilme Emniyeti

Herhangi bir şekilde olası düşme durumunda ürün ayaklarında bulunan emniyet sistemleriyle birlikte kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Düştüğü zaman yangın, patlama gibi riskler tamamen ortadan kalkıyor.

Güç

1800 W gücü bulunan Kumtel Delux Elektrikli Isıtıcı, bu güce rağmen elektrik tüketimi noktasında çok yüksek faturalarla karşılaşmanızın önüne geçiyor. Çoğu ısıtıcıya göre daha yüksek ısı verip, daha düşük enerji tüketmesi ürüne olan talebi daha da artırıyor.

Garanti

2 yıl boyunca KUMTEL garantisiyle birlikte satılan söz konusu ısıtıcı herhangi bir firma kaynaklı durumda direkt olarak onarılmakta eğer onarım mümkün değilse 0 ürünle değiştirilmektedir.

Fiyat

Ürüne fiyat olarak 69.90 TL etiketi yapıştırılmıştır. 6 taksite de böldürebildiğiniz bu ürünü Bonus, World ve Maximum kartlar ile aylık 11.65 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com