Şok Kaçta Açılıyor Kapanıyor? Çalışma Saatleri

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 14 Mart 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

81 ilde açmış olduğu 5000’in üzerinde mağazası ile indirim mağazacılığı anlayışıyla hizmetlerine devam eden Şok marketler; müşterilerine, Meyve/Sebzeden Şarküteri ürünlerine, Gıda ve Temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünlerine, Beyaz eşyadan ev elektroniğine kadar pek çok ihtiyacı kampanyalı fiyatları ile sunuyor. Bilinen markaların yanı sıra kendi öz markalarını da düşük fiyatlar ile müşterilerinin beğenisine sunan Şok marketler, kolay alışveriş için tüketicilerin uğrak yerlerinden. Her geçen gün artan hizmet kalitesiyle Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine kaliteyi uygun fiyatla ulaştırmaya çalışan Şok marketin çalışma saatlerini ve diğer merak edilenlerini içeriğimizden öğrenebilir ve aktüel ürün kataloglarını sitemizden takip edebilirsiniz. 

Şok marketler, Türkiye’nin dört bir köşesinde açmış olduğu binlerce mağazası ile haftalık olarak satışa sunduğu aktüel ürünlerin yanı sıra gıdadan, elektroniğe, temizlik ürünlerinden tekstile kadara çeşitli ürünleri müşterilerine indirimli fiyatları ulaştırmaya devam ediyor. Müşteri ve tedarikçileri başta olmak üzere memnuniyeti ön planda tutan çalışanları ile haftanın 7 günü tüketicilerine kaliteli hizmet sunuyor. Müşterilerinin kesesini düşünen hesaplı alışverişin adreslerinden olan Şok marketler “Şok Daha Ucuzu Yok” ve “Bugün Ne Pişirsem” gibi sloganları ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışıyor.

Çarşamba günleri başta olmak üzere haftanın belirli günlerinde her evin ihtiyacı olabilecek pek çok üründe yaptığı kampanyalarla da adından çokça söz ettiren Şok marketlerin avantajlı ürünlerinden yararlanabilmek için müşterilerin merak ettiği konulardan biri mağazaların çalışma saatleri. Çünkü bilindiği üzere haftalık olarak müşterilerin beğenisine sunulan bazı aktüel ürünleri 1 adet veya sınırlı sayıda satışa sunulduğu için fırsatlar erken saatlerde tükenebiliyor. Hatta bazı öyle ki bazı aktüel fırsatlar sadece belirli bölgelere geldiği için ve çalışma saatleri de değişkenlik gösterebildiği için saatler hakkında bilgisi olmayan tüketiciler bu durumdan yakınabiliyor. Şok marketlerin aktüel ürünlerin geldiği günlerdeki çalışma saatleri, hafta sonu çalışma saatleri ve sabah açılış saatleri kaçta oluyor gibi merak edilen soruların yanıtlarını paylaşalım.

Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, cep telefonundan elektronik eşyalara, mobilyadan giyime, gıdadan temizlik ürünlerine çokça çeşit ürünün indirimli fiyatlar ile satıldığı aktüel günlerinde müşterilerin yoğun talebi nedeniyle marketin önünde yoğun kuyruklar oluşabiliyor ve öğlen saatlerine kalmadan ürünler bitebiliyor. Aktüel günleri de dahil olmak üzere Şok marketin çalışma saatleri haftanın 7 günü dahil olmak üzere sabah 09.00 ve akşam 21.00 arasıdır. Bazı bölgelerde 08.30 itibariyle de açılan mağazalar olabiliyor. Sadece Cuma günleri Cuma saati nedeniyle saat kapalı olan market genelde bayram günlerinin de ilk gününde kapalı oluyor. Çalışma saatlerini takip edip erken saatlerde gittiğiniz takdirde sayılı olarak gelen aktüel fırsatlardan sizlerde yararlanabilirsiniz. Çarşamba günü dışında ayrıca Cumartesi günleri de geniş ürün yelpazesine sahip aktüel ürün fırsatlarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunan Şok marketlerin kampanyalarından haberdar olmak için aktüel semti bildirimlerini aktif hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler..

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com