Şok Group Elektrikli Dik Süpürge İncelemesi ve Yorumları

Editör: Melih Metin Ürün İnceleme 6 Mart 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Şok aktüel ürünleri uygun fiyatlı olması nedeniyle kısa sürede bitebiliyor. Bu yüzden beğendiğiniz ya da merak ettiğiniz ürünleri gidip yerinde inceleme şansınız olmayabiliyor diye sizler için araştırıp yorumlamaya devam ediyoruz. Şok’un 10 Mart Cumartesi günü aktüel kataloğu yayınlandı. Elektronik ürünlere ağırlık verildiğini gördüğümüz hafta sonu kataloğunun gözde ürünlerinin incelemelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu seferde sizlere günlük kullanım için en çok tercih edilen ürünlerden elektrikli dik süpürge incelemesinden bahsedeceğiz. Şok’un hafta sonuna özel diğer fırsatları ve indirimlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Çoklu Filtreleme Sistemi
Büyük parçaları ya da kırıntıları toplayan ayrı haznesi ve küçük toz parçalarını çeken toz filtresine sahip Şok aktüel ürünü süpürgenin filtre temizliği de oldukça kolay. Şeffaf olan büyük filtreyi dolup dolmadığı konusunda açmadan da kontrol etme şansınız bulunuyor. İçerisindeki toz filtresi de aynı şekilde görülebildiği için çok fazla dolmadan temizleyip, performansı düşmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Zemin ve Dar Alan Süpürme Aparatı
Dik süpürgeler genelde tek süpürme başlığı ile satılıyor. Ancak Group elektrikli dik süpürge de diğerlerinden farklı olarak kalorifer araları ya da koltuklarınızın ulaşılmaz yerleri için ekstra süpürme aparatı da bulunuyor. Normal zeminler için düz başlığını veya başlığı çıkararak el süpürgesi gibi sadece gövdesindeki çekme bölümünü kullanabilirsiniz.

Küçülebilen ve Kolay Saklanabilen Portatif Süpürge
Çıkarılabilir metal borusu bulunan ve küçülen dik süpürge fazla yer kaplamadan muhafaza edilecek yapıda bir ürün. Kablo sarma aparatı ile dağınık durması da önlenmiş oluyor.

Güçlü Motor ve Kuvvetli Çekim Özelliği
Genelde el süpürgeleri 1000 watt altında satıldığından çoğu kullanıcı çekiş gücünden memnun kalmayabiliyor ve yine eski büyük süpürgesini kullanmaya devam edebiliyor. Ancak Group dik süpürge 1200 watt motoru ile kuvvetli çekiş gücüne sahip. Temizliklerinizde memnun kalınabilecek kalite de olduğu söylenebilir. 

Şok hafta sonu aktüel ürün indirim fırsatlarından piyasa fiyatının altında satılan Group Elektrikli Dik süpürgenin merak edilen kullanım özelliklerini paylaşmaya çalıştık. 3 yıl garantisi bulunan ve ev işlerinde sağ kolunuz olacak kullanışlı ürünün fiyatı ise 89.90 TL. Taksitli satın almak isteyenler için 6 taksit imkanı da bulunuyor.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com