ŞOK Aktüel 9 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 7 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Uygun fiyatlı yüksek kaliteli ürünlerin bulunduğu katalogda birçok ihtiyaca yönelik ürün yer alıyor. 9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerine göz attığımızda, dış satıcılara göre ürünlerin çok uygun fiyatlarla müşterilere ulaştırıldığını görüyoruz. Eğer söz konusu ŞOK Aktüel kataloğunda herhangi bir ürüne ihtiyacınız varsa, hiç beklemeden aktüel tarihi itibarıyla ürünü satın alın. Çünkü daha uygun fiyata herhangi bir yerde bulamazsınız. İşte 9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu:

Elektronik Ürünler

9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı elektronik ürün bulunuyor. Mini Fırın ve Tost makinesi uygun fiyatları ve yüksek özellikleriyle birlikte müşterilere ulaştırılıyor.

Kumtel Mini Fırın

9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri arasında yer alan Kumtel markalı mini fırın ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü olarak dikkat çekiyor. Klasik mini fırın tasarımıyla gelen bu ürün termostatlı ısı yönetim sistemine sahip şekilde geliyor. Bu hususta dilediğiniz ısı seviyesinde, dilediğiniz zaman ayarıyla pişirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kek, börek, tavuk, balık gibi yiyecekleri kusursuz bir şekilde pişiren mini fırın geniş iç hacmiyle birlikte 9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 139.00 TL karşılığında satılıyor. Ürün için 2 yıl boyunca garanti imkanı sunuluyor. Emaye gövdesi bulunan bu ürünü dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilirsiniz.

Sinbo Tost Makinesi

Bir diğer 9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünü Sinbo tost makinesi. Hem ızgara hem de tost makinesi olarak 2 yönlü kullanabildiğiniz bu ürünün kapak bölümünü 180 derece açarak ızgara haline getirebiliyorsunuz. Binada oturup mangal yakamayanlar için muhteşem bir icat olan bu ürün herhangi bir gaza veya yakacağa ihtiyaç duymaz. Direkt olarak elektrikle çalışmaktadır. Bu hususta etrafa mangal kokusu ve yoğun duman yaymaz. 2 yıl boyunca garantisi bulunan ızgara tost makinesinin fiyatı 129.00 TL olarak belirlendi.

Mutfak Gereçleri

9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda mutfaklarda kullanabileceğiniz birçok ürün yer alıyor. Tencere ve tavalardan saklama kaplarına, kupalardan sahanlara kadar çok sayıda ürünü düşük fiyatla satın alabiliyorsunuz.

Metal Saklama Kapları

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle birlikte gelen metal saklama kapları 2 farklı tasarım seçeneğiyle geliyor. Dilerseniz siyah beyaz büyük karelerden oluşan ürünü, dilerseniz de küçük karelerden oluşan ürünü tercih edebilirsiniz. Fiyat ve boyut farkı bulunmuyor. Bu hususta 5 litre kapasitesi bulunan metal saklama kabını 17.95 TL’ye, 8 litre kapasitesi bulunan kabı ise 19.95 TL’ye satın alabilirsiniz.

Porselen Set

9 ocak ŞOK Aktüel kataloğu mutfak gereçleri arasında boy gösteren porselen seti kupa ve kaseden oluşuyor. Güral Porselen tarafından üretilen bu ürün beyaz renkte tasarlanmış olup iç bölümünde desen yer almaktadır. 310 cc ölçülü kupa ve 380 cc kaseden meydana gelen söz konusu set 7.99 TL karşılığında çok uygun fiyatla satılmaktadır.

Kumsal Tencere / Tava / Sahan Ürünleri

KUMSAL markası ŞOK Aktüel kataloglarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olmuş durumda. Ayda en az 1 kez ŞOK marketlerde satışa çıkarılan tencere, tava ve sahan ürünleri 9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 6 tane. Kalite noktasında müşterilerden gelen yorumlar kapsamında çok yüksek seviyede kaliteli olan KUMSAL ürünleri, fiyat olarak da rakiplerine göre düşük fiyatlarla birlikte geliyor. Tamamı granit efektli olan ürünlerin isterseniz tamamını, isterseniz de adet adet satın alabilirsiniz.

– Granit Efektli Cam Kapak Karnıyarık Tencere (24cm) – 47.50 TL (Peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor)

– Granit Efektli Cam Kapak Derin Tencere (24 cm) – 47.50 TL (Peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor)

– Granit Efektli Tava (18 cm) – 17.95 TL

– Granit Efektli Tava (28 cm) – 27.50 TL

– Granit Efektli Sahan (18 cm) – 17.95 TL

– Granit Efektli Krep Tava – 19.95 TL 

Temizlik Malzemeleri

9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda tüm bu ürünlerin yanı sıra farklı temizlik malzemeleri de kendini gösteriyor. İndirimli olarak satılan tüm temizlik malzemeleri 15 Ocak tarihine kadar indirimli fiyatlarla birlikte müşterilere ulaştırılacak.

Bu kapsamda Vanish Oxi Action Leke Çıkarıcı (3 Litre) 34.95 TL yerine 29.95 TL karşılığında satılıyor.

Calgon Kireç Önleyici (500 gr) 11.95 TL yerine 9.95 TL’ye satılıyor.

Vernel Yumuşatıcı (3 Litre) 13.95 TL yerine 10.95 TL’ye satılıyor.

Fairy Bulaşık Sıvısı (750 ml) 8.95 TL yerine 6.60 TL’ye satılıyor.

Fairy Platinum Tablet (58’li) 59.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

9 Ocak ŞOK Aktüel katalog ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Tüm ürünlere yönelik özelliklerden bahsettik. Eğer ihtiyacınız olan bir ürün varsa 9 Ocak tarihi itibarıyla tüm ŞOK marketlerden sahip olabilirsiniz. Ürünler sınırlı sayıda gelmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com