ŞOK Aktüel 8 Haziran 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 13 Haziran 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

ŞOK Aktüel 8 Haziran 2019 kataloğu yayınlandı. 11 Haziran tarihine kadar satışta olacak söz konusu ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri, her hafta yayınlanan kataloglarda olduğu gibi oldukça düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli olarak satışa çıkarılıyor. Evin ihtiyaçları için ŞOK Ucuz başlığı ile birlikte gelen ŞOK Aktüel 8 Haziran 2019 kataloğunda nevresim takımından, ayakkabıya, gıda malzemelerinden kurulama bezlerine kadar onlarca farklı ürüne yer veriliyor.

Saten Yatak Örtüsü & Yastık Seti

Çok hoş tasarımla üretilmiş olan saten yatak örtüsü ve yastık seti pembe rengiyle birlikte yatak odalarını süsleyecektir. Üst kumaşı saten olan söz konusu setin alt kumaşı mikrofiberden imal edilmiştir. Bu sayede üzerinize aldığınızda herhangi bir şekilde terleme, bunaltma yaşatmayacaktır. 230 x 250 cm yatak örtüsü uzunluğu, 80 x 70 cm 2 adet yastık kılıfıyla birlikte dikkat çeken ürün 129.00 TL’yesatılıyor.

Terlik ve Ayakkabılar

ŞOK Aktüel 8 Haziran 2019 kataloğunda 3 farklı terlik ve ayakkabı yer alıyor. 36- 40 numara aralığında tokalı kadın terlikler 12.95 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Hem nostaljik görüntüsü bulunan, hem de kaliteli bir şekilde imal edilen bu terliklerin farklı renk ve desen seçenekleri bulunuyor.

Kırmızı, mavi, gri, siyah, lacivert, pembe ve beyaz renklerde imal edilen yeni nesil kadın ve erkek ayakkabılar ekstra rahat özelliğiyle birlikte yürürken veya koşarken sizi oldukça rahat hissettirecektir. 39.90 TL fiyatla satılan bu ayakkabılar 36 – 44 numara aralığında satılıyor.

Son ŞOK Aktüel ayakkabısı ise MaxFlex markalı 36 – 40 numara aralığındaki kadın ayakkabı olmaktadır. 34.90 TL’ye satılan söz konusu ayakkabı da yine ekstra rahat özelliğiyle birlikte sizi yormayacaktır.

Ev Tekstili Ürünleri

ŞOK Aktüel kataloğunda kapitone yatak örtüsünden, aleze, nevresim takımından paspas takımına, paspas takımından kurulama bezine kadar birçok ürün yer alıyor. Tüm ürünleri galerimizdeki katalog görsellerinden görebilirsiniz. Yine bu ürünlerde oldukça düşük fiyatlar karşılığında satılmaktadır.

25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda Çokokorem, Tursil jel deterjan ve dondurma çeşitleri indirimli bir şekilde satılıyor.

Bu kapsamda 650 gr Çokokrem Cam 15.95 TL yerine 11.00 TL’ye, Tursil Jel Deterjan 24.95 TL yerine 17.00 TL’ye, 500 ml Gold Maraşım Dondurma Çeşitleri 14.95 TL yerine 9.00 TL’ye satılıyor.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com