ŞOK Aktüel 8 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 5 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Haftaiçi ve haftasonu olmak üzere 2 farklı katalog yayınlayan ŞOK’un haftasonu özel kataloğu olarak ön plana çıkan 8 Aralık ŞOK Aktüel, birbirinden farklı ürünlerle birlikte müşterilerle paylaşıldı. Elektronik, mutfak gereçleri, ev ihtiyaçları, çocuk ürünleri gibi onlarca ürün bulunuyor. Öyle ki bu ürünlerin fiyatları da bir hayli uygun. Dış piyasadaki satış fiyatlarına kıyasla çok daha düşük fiyatlara bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

ŞOK Aktüel kataloglarının vazgeçilmezi şüphesiz 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kılınan kampanyalar oluyor. 8 Aralık’tan itibaren ŞOK marketlerde 25 TL ve üzerinde herhangi bir alışveriş yaparsanız 2 farklı ürün kampanya kapsamında satılıyor. Bu ürünlerden birincisi Aytaç Fermante Sucuk, 22.00 TL’lik fiyatından 10.00 TL’ye düşüyor. Diğeri ise Sensodyne Diş Fırçası Ultra Sensitive Avantajlı Paket oluyor. Bu ürünün fiyatı ise 17.90 TL yerine 8.00 TL oluyor.

Elektronik Ürünler

8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı elektronik ürün kendini gösteriyor. Bu ürünlerden biri davul fırın diğeri is elektrikli ayaklı ızgara oluyor. İki ürünün de 2 yıl garantisi bulunuyor ve fiyatları dış satıcılara kıyasla çok düşük.

Akel Davul Fırın

8 Aralık ŞOK aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü AKEL davul fırın oluyor. Emaye tepsinin hediye olarak gönderildiği AKEL davul fırının içi tamamıyla emaye kaplanmış vaziyette. Üründe her davul fırında olan 1 adet gözetleme camı bulunuyor. 220 – 270 v voltaj aralığındaki söz konusu davul fırın Seçimli rezistans kontrolü yapmanızı sağlıyor. AF015 modeliyle birlikte gelen bu söz konusu ürün 2*700 W güçle birlikte 8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda karşımıza çıkıyor. Ürün fiyatı 99.90 TL olarak belirlendi.

Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara

Sinbo markalı SBG 7102-A modelindeki elektrikli ayaklı ızgara evde mangal yapmak isteyenler için paha biçilmez bir ürün. Çıkarılabilir ızgara ve tepsisiyle birlikte çok kolay bir şekilde temizleyeceğiniz ürünün kolaylığı bununla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda ayakları da çok kolay bir şekilde kurulabiliyor. Isınmayan saplara sahip ürünle işiniz bittiğinde soğumasını beklemeden direkt olarak tutma şansınız bulunuyor. Alevlenmeyen ve herhangi bir şekilde zehirli gaz salınımı yapmayan elektrikli ayaklı ızgaranın kokusuz ve dumansız pişirme özelliği de yine evler için olduğunu söyleyebiliriz. Ürün 8 Aralık ŞOK aktüel kataloğunda 2 yıl garantili bir şekilde 69.90 TL’ye satılmaktadır.

Mutfak Gereçleri

8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda mutfak gereçlerine de yer verilmiş durumda. Paşabahçe ve Borcam tarafından üretilen 4 ürün, ayrıca markasız 2 ürün bu hususta 8 Aralık’tan itibaren tüm ŞOK marketlerde yer alacaktır.

Paşabahçe 2’li Kahve Bardağı

Züccaciye malzemelerinin en kaliteli markalarından biri olan Paşabahçe tarafından üretilen 2’li kahve bardağı çok modern bir görünüm sunuyor. Kulplu bardakların alt bölümünde yaklaşık 4-5 cm uzunluğunda bir ayak yer alıyor. Bu ürün 9.99 TL’ye satılıyor.

Hoş Sohbet Çay Bardağı Seti

Yine Paşabahçe imzalı Hoş Sohbet Çay Bardağı Seti alıştığınız çay bardaklarının dışında çok farklı bir tasarım ve yapıyla birlikte 8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda öne çıkıyor. 14.95 TL’ye satılan bu ürünün tasarımını hemen yazının altındaki katalogdan görebilirsiniz.

Büyük Kek Kalıbı

Paşabahçe’nin alt markası olan Borcam imzası taşıyan Büyük kek kalıbı 22 cm ölçüsüyle birlikte tüm ŞOK marketlerde 8 Aralık itibarıyla satışta. 12.99 TL gibi çok uygun bir fiyatla satılan Borcam büyük kek kalıbı keklerinize ayrı bir hava katacaktır.

Baton Kek Kalıbı

Yuvarlak değilde baton kek yapmak istiyorsanız Borcam’ın buna yönelikte ürünü bulunuyor. Borcam imzalı baton kek kalıbı ise 8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda 12.50 TL’ye satılıyor.

Bu ürünler haricinde Pasta – Börek taşıma ve saklama kabı 14.95 TL, 3’lü saklama kabı seti 9.99 TL’ye satılıyor.

Çocuk Ürünleri

8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda çocuklarda unutulmamış. My Little Peny imzasıyla 5 farklı ürün çocuklar için geliyor. Bu hususta çocuk ürünleri şu şekilde sıralanıyor:

EG Hikaye Seti 39.90 TL, EG Oyun Seti 39.90 TL, Oyun Çantası 29.90 TL, EG Aksesuarlı Oyun Seti 24.90 TL, Sürprizli Oyuncak 24.90 TL.

8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri bu ürünlerden meydana geliyor. Evinizin ihtiyaçları için ŞOK yeter de artar sloganıyla birlikte gelen 8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri 11 Aralık tarihine kadar ŞOK marketlerde satışta olacaktır. Yine bu tarihe kadar stoğu tükenen ürünler yenilenmeyecektir. Bu yüzden ihtiyaç dahilinde bulunan ürünleri hızlı bir şekilde almanızda fayda var.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Fatma Taşel :

    Aralık 29, 2018-12:54 pm

    Hoş sohbet çay bardagı istiyorum nasıl elde ederim

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com