ŞOK Aktüel 5 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 3 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

2019 yılının ilk haftasonu ŞOK Aktüel kataloğu da yayınlandı. Yine geçen yıl olduğu gibi tek sayfa halinde gelen katalogda birçok fırsat bulunuyor. 5 Ocak’da tüm ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak olan bu ürünler 8 Ocak tarihine kadar stoklar tükenmediği takdirde satışta olacak. Stokta tükenen ürünler ise tekrardan mağazalarda satılmayacak. Bu sebepten dolayı eğer ihtiyacınız varsa aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Mevsimsel ürünlerin yer aldığı ŞOK Aktüel kataloğunda evinizin ihtiyaçları için geliyor.

Elektronik Ürünler

ŞOK Aktüel 5 Ocak kataloğunda elektronik ürün sayısı 1 olarak öne çıkıyor. Buda KUMTEL tarafından üretilen Delux modelli elektrikli ısıtıcı oluyor. 3 tüplü söz konusu ısıtıcı tam bir fiyat performans ürünü.

KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı LX-2831

KUMTEL imzası taşıyan bu ürün 1800 Watt güce sahip bir şekilde geliyor. Bu güçle birlikte odayı kısa sürede ısıtarak soğuğun kırılmasını sağlayan ürün, 3 tüplü quartz rezistansla birlikte daha geniş alana ısı yayıyor. Bu 3 tüpü kontrol edebiliyor, tekli veya 2’li olarak yakabiliyorsunuz. Üründe su haznesi bulunuyor. Bu hazneye su koyduğunuzda odadaki nem miktarı artıyor. Uzun süre ısıtıcı çalıştırmak nemi yok edeceği için sağlığınız için su koymanızı öneriyoruz. Kolay taşınabilir özellikteki bu ürün 2 yıl boyunca KUMTEL garantisi altında müşterilere ulaştırılıyor. Fiyat olarak ise 69.90 TL’ye satılması belirlendi. Peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla gelen bu ürünü aylık 11.65 TL ödeyerek de satın alabilirsiniz.

Ev Gereçleri

Bu hafta yayınlanan ŞOK Aktüel kataloğunda elektronik ürünlerden ziyade ev gereçleri çok fazla. 1 sayfalık kataloğun yarısından fazlası ev ihtiyaçları için ürünlerle doldurulmuş durumda. Bu ürünlerin fiyatları da yine çok uygun olarak müşterilere ulaştırılıyor.

Çift / Tek Kişilik Çarşaf

Hem çift hem de tek kişilik çarşaf ev gereçleri ürünlerinin ilk sırasında bulunuyor. 160 x 200 cm ölçüsündeki çift kişilik çarşaf %100 pamuktan imal edilmiş olup yeşil, turuncu, beyaz, pembe, mor, lacivert, turkuaz, mavi gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Yine tek kişilik çarşaf ise 100×200 cm ölçüsünde imal edilmiş aynı renk seçeneklerine sahip bir şekilde gelmektedir. Çift kişilik çarşaf için fiyat 24.90 TL, tek kişilik çarşaf için fiyat ise 19.95 TL olarak belirlenmiştir.

Çift / Tek Kişilik Alez

Yine çarşaf gibi hem tek hem de çift kişilik olarak satılan alezlerin ölçüleri çift kişilik için 150×200 cm, tek kişilik için ise 70×200 cm olarak belirlenmiştir. İki üründe de 4 tarafta lastikler yer almaktadır. Bu sayede yatağa çok kolay bir şekilde takabilirsiniz. Lastiklerden direkt olarak çevreleyeceğiniz yatağınıza alezler dümdüz, herhangi bir kırışıklık olmadan oturacaktır. Çift kişilik alez için fiyat 19.95 TL olarak belirlenmişken, tek kişilik alez ise 14.95 TL’ye satılmaktadır.

Yastık Alezi

50X70 CM Ölçüsündeki yastık alezi de yine 5 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda müşterilere ulaştırılan ürünlerden biri oluyor. Beyaz renkteki bu alez 9.99 TL karşılığında satılıyor.

Mutfak Havlusu 3’lü

Pembe, hardal sarısı, mavi gibi birçok renk seçeneği bulunan 3’lü mutfak havlularının istediğiniz setini seçebilirsiniz. Her set farklı renklerden oluşuyor. 30×30 cm ölçüsü bulunan mutfak havluları da yine çarşaflar gibi %100 pamuktan imal edilmiş olup herhangi bir ek katkı ürünü yer almamaktadır. Fiyatı ise 5.99 TL olarak belirlenmiştir.

Baskılı Havlu

ŞOK Aktüel 5 Ocak kataloğunun ev gereçleri ürünleri tükenmiyor. Yine %100 pamuktan imal edilmiş baskılı havlu 40×60 cm ölçüsüyle birlikte çok amaçlı olarak evin istediğiniz bölümlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. 5.99 TL fiyatla satılan baskılı havlu 5 Ocak’tan itibaren tüm ŞOK marketlerde satışa çıkıyor.

Buldon Koltuk Örtüsü

Özellikle küçük çocuklu aileler için çok güzel bir ürün olan koltuk örtüsü sayesinde koltuklarınız kirlenmiyor, toz çekmiyor. Herhangi bir kirlilik durumunda direkt olarak örtüyü alıp çamaşır makinesinde yıkayabiliyorsunuz. 170X210 cm ölçüleriyle gelen buldan koltuk örtüsü 4 tarafından kolay bir şekilde takabilmeniz için eklere sahip şekilde geliyor. Fiyatı ise 14.95 TL olarak kendini gösteriyor.

Kişisel Ürünler

Bu ürünlerin haricinde 3 adet de kişisel ürün bulunuyor. Özellikle kış aylarında hastalığın yoğun geçtiği zamanlarda ihtiyaç duyulan sıcak su torbası ŞOK Aktüel 5 Ocak kataloğunda müşterilere uygun fiyatla iletiliyor. Bu hususta 7.99 TL karşılığınd 2 litrelik sıcak su torbası alabiliyorsunuz.

Yine Kış ayları için Chantale markalı kadın spor tayt 17.95 TL’ye, çocuk tayt ise 9.99 TL’ye satılıyor. Her 2 ürün içinde S-M-L-XL beden seçenekleri bulunuyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com