ŞOK Aktüel 5 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 3 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Genelde ev ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin bulunduğu ŞOK Aktüel kataloğunda aynı zamanda kışa girdiğimiz şu dönemlerde kışlık ürünlerde bulunuyor. Giyim ürünlerinin yer aldığı 5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda fiyatlarda dış piyasaya göre çok uygun diyebiliriz. A’dan Z’ye kadar birçok ürünün bulunduğu ŞOK Aktüel kataloğu fiyatlarına göz atmanız için katalog görsellerini sizler için yayınlıyoruz.

Elektronik Ürünler

ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı elektronik ürün satılıyor. Bu ürünler fiyat bakımından rakiplerine kıyasla çok uygun bir şekilde satılırken, performans olarak ise gayet memnun edici bir performansla geliyorlar.

Sinbo Elektrikli Çelik Çay Makinesi

5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü elektrikli çay makinesi oluyor. Sinbo makasıyla birlikte ŞOK marketlerde görecek olduğumuz söz konusu çay makinesi 1800W güce sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dual ısıtma sistemleriyle birlikte %90’a varan enerji tasarrufu sağlayan söz konusu çay makinesi ile artık yüksek elektrik faturaları görmeye son. Rakiplerine kıyasla %90 daha az enerji tüketimi söz konusu. Ürünün demlik bölümü 0.7 L kapasiteye, su bölümü ise 1.7 L kapasiteye sahip. Kendini kaynağında otomatik kapatan bu çay makinesi, suyu sürekli sıcak tutuyor. Bu sayede tekrar tekrar kaynatmak durumunda kalmıyorsunuz yine enerji anlamında tasarruf sağlanıyor. 360 derece dönebilen çay makinesini isterseniz kablosuz olarak kullanabilirsiniz. 79.90 TL karşılığında satılan bu ürün 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında korunuyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle aylık 13.32 TL ödeme karşılığında alabiliyorsunuz.

RAKS Fanlı Isıtıcı

Diğer bir ŞOK Aktüel kataloğu elektronik ürünü ise RAKS markalı fanlı ısıtıcı oluyor. Kış aylarının geldiği ve soğukların arttığı şu günlerde bu fanlı ısıtıcı ile birlikte çok daha sıcak anlar sizi bekliyor. 2000 Watt gücüyle çok seri bir şekilde sıcak hava üfleyebilen ürün 2 farklı güçte ısıtabiliyor. Ortam sıcaklığına bağlı olarak normal veya güçlü modda çalıştırabilirsiniz. Üründe herhangi bir şekilde düşer diye devrilme emniyeti bulunuyor. Bu kapsamda devrildiği an ürünün elektrikle bağı kesiliyor ve direkt sıcak hava üflemeyi bırakıyor. Böylece olası bir yangın da direkt olarak engellenmiş oluyor. Üründe aynı zamanda soğuk hava üfleme özelliği de bulunuyor. Yani sadece sıcak havayla kalmıyor. Modern ve ergonomik bir şekilde tasarlanan RAKS fanlı ısıtıcı 2 yıl RAKS garantisiyle 59.90 TL’ye satılıyor. Yine peşin fiyatına 6 taksitle aylık 9.98 TL ödeme karşılığı alabiliyorsunuz.

Ev Gereçleri

5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda ev gereçleri de bulunuyor. Bu hususta avize, kalorifer suluğu gibi ürünler dikkat çekiyor. Yine dış piyasaya kıyasla uygun fiyatlarla gelen ev gereçleri fonksiyonel ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Camlı Halatlı Sarkıt Avize

ŞOK Ev gereçleri kategorisindeki ilk ürün Camlı halatlı sarkıt avize oluyor. Metal, cam ve hasır ip kombinasyonundan üretilmiş olan söz konusu sarkıt avize görünüş açısından muhteşem bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Ürünü tavandan aşağıya 40 cm’den 70 cm’ye kadar sarkıtabiliyorsunuz. Ayarlama özelliği bulunuyor, bu ölçüler aralığında istediğiniz ölçüye getirebilirsiniz. E27 ampulle birlikte çalışan söz konusu avize 39.90 TL karşılığında tüm evlerin dekorasyonunda kullanılabilir. Özellikle genç odaları için tercih edilen ürünü dilerseniz peşin fiyatına herhangi bir vade farkı ödemeden 6 taksitle alabilirsiniz. 6.65 TL aylık ödemeyle sahip olunabiliyor.

Kalorifer Suluğu

5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise kalorifer suluğu oluyor. Hem odada nemi fazlalaştırmak hem de ısıyı artırmak için  bu kalorifer sulukları tercih edebilirsiniz. Bu sayede kombiniz daha etkin çalışacak ve yine odada havasızlık daha da azalacaktır. Ürün çok uygun fiyatla geliyor. 3.99 TL fiyatı bulunuyor. Kaloriferin çalışması sebebiyle nemsiz kalan ortamlarda sağlığınızın en iyi şekilde devam edebilmesi için kesinlikle kalorifer suluğu tercih edilmelidir.

Ayakkabılık

5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun son ev gereci ayakkabılık oluyor. Tamamı parlak beyaz suntalamdan imal edilmiş sade bir görünüme sahip olan söz konusu ayakkabılık 80 x 60 x 33 cm ölçülere sahip bir şekilde geliyor. 3 katı bulunan ayakkabılığın kulpları ve ayakları çok dekoratif bir şekilde tasarlanmış olup, içerisine toplam olarak 6 ayakkabı sığmaktadır. Sıkıştırmak isterseniz bu rakam 9’a çıkarılabilir. Ürün 99.90 TL‘ye 2 yıl garanti kapsamında satın alınabiliyor. Bunun yanı sıra herhangi bir vade ödemeden 6 taksitte aylık 16.65 TL ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz.

Giyim

ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri tabi ki bu kadarla sınırlı değil. Aynı zamanda giyim ürünleri de dikkat çekiyor. Kadınlar ve erkekler için birçok kışlık ürün bulunuyor. Bu ürünleri uygun fiyata alarak kış aylarını daha rahat geçirebilirsiniz.

Erkek Örme Bere

%100 akrilik kullanılan erkek örme bere, kış aylarında başınızı ve kulaklarınızı sıcak tutacak bu hususta hastalanma oranınız çok daha düşük bir şekilde meydana gelecektir. Fiyatı 6.99 TL’dir.

Erkek Polarlı Bere

Erkek örme bereye kıyasla daha sıcak tutan polarlı bere, diğer bereye kıyasla çok yüksek değil, 1 TL farkla satılıyor. 7.99 TL karşılığında yine %100 akrilik polarlı bereyi alabilirsiniz.

Erkek Boyunluklu Bere

ŞOK Aktüel kataloğunda kendini gösteren boyunluklu bere ise bu hususta en kapsamlı bere diyebiliriz. Direkt boyuna kadar uzanan yapısıyla birlikte boyundan soğuk almanızı da engelleyen bere, atkı takmanıza gerek bırakmıyor. 9.99 TL’ye satılıyor.

Kadın Ponponlu Peluş Bere

Erkekler için 3 çeşit bere yer alıyor. Kadınlar için ise 1 çeşit bere var. %100 akrilikten imal edilmiş olan söz konusu kadın ponponlu peluş bere mavi ve kırmızı renklerle öne çıkıyor. 9.99 TL adet fiyatı bulunuyor.

Kadın Panço

ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise kadın panço. Soğuk havalarda yelek gibi sizi ısıtacak evde, işyerinde, okulda rahatlıkla giyebilecek olduğunuz gayet modern ve güzel bir şekilde tasarımı bulunan kadın panço %100 akrilikten imal edilmiş olup 19.95 TL’ye satılmaktadır.

Kadın Boyunluk

Kadınlar için ŞOK Aktüel kataloğunda birde boyunluk bulunuyor. Bereyle birleşik bir boyunluk değil direkt ayrı olarak satılan bir ürün. Boynunuza takarak kışın en hassas bölgelerden biri olan boynunuzun üşümesinin önüne geçebilirsiniz. %100 akrilikten imal edilen bu boyunluk 5.99 TL’ye satılmaktadır.

Bu ürünlerin haricinde 4 farklı tekstil ürünü daha bulunuyor. Erkekler ve kadınlar için üretilmiş termal havlu çorap 5.99 TL, spor tayt 17.95 TL, termal erkek ve kadınlar için üretilmiş uzun kollu üst içlik 24.90 TL,termal erkekler için üretilmiş uzun altı içlik ise 24.90 TL’ye satılıyor. Bu ürünlerin S, M, L , XL, beden seçenekleri bulunuyor.

5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu bu ürünlerle birlikte geliyor. Her kesimden, her bütçeye, yine her bütçeden her ihtiyaca yönelik ürünün bulunduğu 5 Aralık haftaiçi ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri stoklarla sınırlı gelmektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak stoklar tükenmeden ürünleri almanız faydanıza olacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com