ŞOK Aktüel 3 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 31 Ekim 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 OY, ortalama: 4,00 dışında 5)
Loading...

Yıllardır yayınladığı aktüel kataloglarıyla birlikte dikkat çeken ŞOK, 3 Kasım 2018 ŞOK Aktüel kataloğunu da müşterilerine sundu. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde mağazası bulunan ŞOK’un çok geniş ürün ağı bulunmaktadır. Kış aylarının da gelmesiyle mevsimsel ürünlere de yer veren ŞOK Aktüel kataloğunda tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz ürünler mevcut. Gelin hep beraber Şok bu hafta sonu hangi indirimleri yapmış birlikte inceleyelim.

Elektronik Ürünler

ŞOK Aktüel kataloğunun elektronik ürünler bölümünde yalnızca tek ürün yer alıyor. Oda erkekler için Premier markalı şarjlı tıraş makinesi oluyor. 2 yıl boyunca garantili yüzü tahriş etmeyen bu söz konusu şarjlı tıraş makinesi 39.90 TL karşılığında satılıyor.

Ev Gereçleri

3 Kasım 2018 ŞOK Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü Ayakkabılık oluyor. Haftaiçi ŞOK Aktüel kataloğunda da mobilyaya yer veren ŞOK, 3 raflı 2 yıl boyunca garantili söz konusu ayakkabılık için 99.90 TL fiyat belirlemiş.

Diğer ŞOK Aktüel ev gereçleri ürünü 4+1 basamaklı merdiven. 138 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan söz konusu 4+1 basamaklı merdiven, evde herhangi bir yapı işleri meydana geldiğinde büyük yardımı dokunacak bir ürün olmaktadır. Evinizde merdiven yoksa ŞOK Aktüel kataloğunda 2 yıl garantiyle satılan bu ürünü 69.90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Mutfak Gereçleri

ŞOK Aktüel kataloğu mutfak gereçleri kategorisinde ise 4 farklı ürün yer alıyor.

İlk olarak Ahşap Ekmeklik için kataloğunda yer ayıran ŞOK market çeşitli desenlere sahip modern görünümlü bu söz konusu ahşap ekmeklikleri 19.95 TL’ye satıyor.

Ahşap Peçetelik ise bir diğer ŞOK Aktüel ürünü oluyor. Fiyatı 3.99 TL. Yine ŞOK Aktüel mutfak gereçleri serisinde Ahşap Tepsi de var. 9.95 TL’ye satılan ahşap tepsiyle birlikte Kestane Çizici 2.99 TLCeviz kıracağı ise 4.99 TL karşılığında satılıyor.

3 Kasım 2018 ŞOK Aktüel kataloğundaki bu ürünler, uygun fiyatlarıyla birlikte dikkat çekiyor. Eğer sizlerde bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız hemen size en yakın ŞOK mağazasına gidebilirsiniz. 3 Kasım 2018 tarihinde mağaza açılış saatiyle birlikte tüm bu ŞOK Aktüel ürünleri satışa çıkarılacaktır. Siz değerli ziyaretçilerimiz için ülke genelinde yapılmakta olan fırsat indirimlerini takip ediyoruz. Kataloglarla ilgili düşüncelerinizi alt kısımda bulunan yorum alanına yapabilirsiniz. İşte Şok 3 Kasım Aktüel ürünler Kataloğu :

Yorumlar (1 Yorum)

  • Misafir :

    Kasım 5, 2018-12:10 pm

    Tencere getirebilirmiziniz

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com