ŞOK Aktüel 28 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 24 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Kasım ayının son ŞOK Aktüel kataloğu da yayınlandı. 28 Kasım 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte dolu dolu fırsatlarla geçen bir kasım ayının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da ŞOK Aktüel ürünleri takip eden müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran ŞOK market, çok uygun fiyatlar, muhteşem kampanyalarla birlikte 28 Kasım 2018 ŞOK Aktüel kataloğunu yayınladı.

28 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda 3 farklı elektronik ürün, mutfak malzemeleri, giyim temizlik malzemeleri ve yiyecek & içecekler indirime girmiş durumda.

Elektronik Ürünler

28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda 3 farklı elektronik ürünün var olduğundan bahsetmiştik. Bu söz konusu 3 farklı elektronik üründen ilki Sinbo markalı dik süpürge oluyor. Ardından ise tost makinesi, çelik su ısıtıcısı geliyor.

Sinbo Dik Süpürge

Son zamanların trend ürünü olan dik süpürge, hemen hemen her evde ve ofiste bulunuyor. Eski tip büyük elektrikli süpürgeler yerine hem depolanma açısından hem kibarlığı sebebiyle bu dik süpürgeler tercih edilmekte. Siyah rengiyle birlikte öne çıkan 2 yıl boyunca garanti altındaki Sinbo dik süpürge çekim gücü olarak sizi kesinlikle memnun edecek bir ürün oluyor. Üçgen başlığıyla birlikte köşeler ve kenarlarda çok rahat temizlik yapmanızı sağlayacak dik süpürge 99.00 TL fiyatıyla çok uygun bir şekilde satılıyor. Aynı zamanda ürünü 6 farklı taksitte satın alabiliyorsunuz. 16.50 TL aylık ödemeli 6 taksit imkanı bulunuyor.

Sinbo Mini Tost Makinesi

28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunun 2. elektronik ürünü olan Sinbo mini tost makinesi 750 W gücüyle birlikte geliyor. Yine evler ve ofislerde kullanılabilecek hızlı bir şekilde tost yapmanızı sağlayacak bu ürün 2 ekmek tost kapasitesiyle birlikte geliyor. Ekmek somun ekmek veya pide değil klasik tost ekmeği. Kapak bölümünde kilit yer alan tost makinesinin kapağını sürekli elinizle bastırarak kapalı tutma zorunluluğunuz bulunmuyor. 2 yıl boyunca garantili olan mini tost makinesi yapışmaz iç yüzeye sahip. 49.90 TL fiyat  belirlenen bu üründe kredi kartıyla alınabiliyor. 6 taksitle alabileceğiniz ürün için aylık 8.32 TL ödeme yapıyorsunuz.

SUNNY Çelik Su Isıtıcı

28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu elektronik ürünlerin sonuncusu olan SUNNY çelik su ısıtıcısı ŞOK tarafından en çok satılan ürünlerden biri olmakta. Tamamı paslanmaz çelikten imal edilen ürünün gerekli yerleri plastikten imal edilmiş durumda. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan çelik su ısıtıcısı hızlı su kaynatma özelliğine sahip. 47.90 TL fiyatı ve kredi kartına 6 taksit imkanıyla gelen çelik su ısıtıcı için aylık 7.99 TL ödeme yapıyorsunuz.

Mutfak Ürünleri

ŞOK Aktüel kataloğu mutfak ürünleri arasında ise yine Sinbo markalı 1.2 litre kapasiteye sahip termos dikkat çekiyor. Ardından ise LAV tarafından üretilen bardaklar, Paşabahçe imzalı kase, saklama kapları geliyor.

Sinbo Termos

Siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle birlikte gelen termos yaz ve kış pikniklerinde size çok kolaylık sağlayacak. Çay, kola, soğuk su gibi ısısının korunması gereken malzemelerin ısısını saatlerce koruyan ve soğuk & sıcak geçirmesini engelleyen termos, 27.90 TL karşılığında 28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda boy gösteriyor.

LAV Bardaklar

LAV imzasıyla birlikte 28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda 3 farklı ürün var. 12 parçalı desenli çay seti 145 cc ölçüsüyle 22.50 TL karşılığında ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri LAV Bardakları kategorisinin ilk sırasında. Ardından ise desenli 3’lü meşrubat bardağı geliyor. Yine diğer çay bardağıyla aynı desenleri taşıyan ve hoş bir görünümü bulunan 3 su bardağı 315 cc ölçüsüyle 7.99 TL’ye satılıyor. Diğer bardak ise 3’lü kahve yanı su bardağı oluyor. 5.99 TL karşılığında satılan 3’lü kahve yanı su bardağı da aynı desenlere sahip ve altında modern görünmesi için 1-2 cm’lik tabaka bulunuyor.

Paşabahçe Ürünleri

28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu mutfak ürünlerinin bir diğer ise Paşabahçe imzalı ürünler oluyor. 1710 cc ölçüye sahip ayaklı kase hem modern görünümü hem de sağlamlığıyla birlikte öne çıkan ürünlerden oluyor ve 17.95 TL’ye satılıyor.

Diğer ürün ise Verio markalı Kulplu 4’lü bardak. 250 cc ölçüye sahip kulplu bardak 19.95 TL karşılığında müşterilerle buluşturuluyor. Ardından ise kapaklı 4’lü saklama kabı seti geliyor. her biri 540 cc olan saklama kaplkarının adet fiyatı 14.95 TL.

28 Kasım 2018 ŞOK Aktüel kataloğu aşağıda yer aldığı gibi. Evinizin neredeyse gerekli olan tüm temel ihtiyaçlarını giderebilecek olduğumuz 28 Kasım 2018 ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte muhteşem fiyatlara muhteşem ürünler elde etme şansını kaçırmadan, belirtilen tarihten itibaren ŞOK mağazalarına ŞOK Aktüel alışverişi amacıyla gitmeye başlayın.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com