ŞOK Aktüel 26 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 22 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 4,00 dışında 5)
Loading...

Yılbaşına sayılı günlerin kaldığı günlerde 26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. “Yeni yıl alışverişi için ŞOK yeter de artar” sloganıyla birlikte gelen 26 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında satışta olacak söz konusu ŞOK Aktüel ürünleri düşük fiyata yüksek kaliteli bir şekilde satılıyor. Elektronikten ev gereçlerine, oyuncaklardan mutfak takımlarına kadar çok sayıda onlarca farklı ürün kendini gösteriyor.

Sinbo Dik Süpürge

26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü olan söz konusu dik süpürge; birçok ek özelliği beraberinde getiriyor. El süpürgesi olarak kullanılabilen söz konusu ürünün toplam kapasitesi 1.5 litre olan toz haznesi de bulunuyor. 890 W güçle birlikte performans anlamında sizi tatmin eden bu ürünün filtresi çıkarılabilir ve temizlenebilir bir fonksiyonla üretilmiştir. Motor koruma filtresi, tekerlekli üçgen yer aparatı gibi dikkat çeken diğer eklerin yer aldığı süpürgenin kablo uzunluğu 5 metre, çalışma yarıçapı ise 6 metre olarak belirlendi. 99.00 TL fiyatla satılan ürünü peşin fiyatına 6 taksitle 16.50 TL aylık ödeme yaparak alabiliyorsunuz. 2 yıl garantisi bulunuyor.

Sinbo Elektrikli Çelik Çay Makinesi

26 Aralık ŞOK aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise Sinbo markalı elektrikli çelik çay makinesi oluyor. 1.7 litrelik paslanmaz çelik su ısıtıcısıyla birlikte kendini gösteren bu ürünün demlik bölümü ise 0.7 litre kapasiteyle birlikte geliyor. Özel kapak tasarımı bulunan çay makinesi bu sayede su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor. Yani aynı kapağı ister demlikte ister su ısıtıcı da kullanabiliyorsunuz. Susuz çalışmayan bu ürün kaynatma durumunda otomatik olarak kapanıyor. Bunun yanı sıra suyun sıcaklığını korumak adına sürekli olarak hafif derecede ısı veriyor. Bu elektrik tüketimine herhangi bir yük bindirmiyor. Yani çok yüksek fiyatlar gelmesine sebep olmuyor. Paslanmaz çelik gizli rezistansı bulunan çay makinesi dual ısıtma sistemi sayesinde %90’a kadar ulaşan enerji tasarrufu yapabiliyor. Bu ürün de 99.00 TL karşılığında satılıyor. 2 yıl garantisi bulunuyor.

Sinbo Smoothie Blender

300W güce sahip söz konusu Sinbo markalı smoothie blender çelik bıçaklarıyla birlikte herhangi bir şekilde paslanma, yıpranma, körelme gibi durumlarla karşı karşıya gelmiyor. Bu özelliğiyle birlikte uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürünün 600 ml’lik doğrayıcı hazne kapasitesi bulunuyor. Gövde malzemesi plastik olarak tasarlanan bu üründe sessiz çalışma ve turbo modu gibi ek modlar yer almıyor. Yani standart bir ürün diyebiliriz. Pembe renkte tasarlanan bu blender 79.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. 2 yıl garantisi bulunuyor.

Karaoke Mikrofon

26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun haricinde diğer ŞOK Aktüel kataloglarında da sık sık gördüğümüz karaoke mikrofon birçok özelliğe sahip bir şekilde geliyor. Gold – gri renklerde tasarlanmış olan üründe AUX kablo, CF Kart okuyucu, Usb şarj kablosu ve otomatik ekolu ses yer alıyor. Bu sayede çok daha profesyonel hissiyatı veriyor. 54.90 TL’ye satılıyor. Dilerseniz kredi kartına peşin fiyatına 6 taksitle de alabiliyorsunuz.

Paşabahçe Ürünleri

26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda Paşabahçe’ye ait birkaç ürün bulunuyor. Mutfaklarınıza renk katacak olan bu ürünler hem misafirleriniz geldiğinde hem de şahsi olarak siz yemek yerken, kahvaltı yaparken masada muhteşem görüntüler oluşturacaktır. Fiyatının da uygun olması tercih edilebilir olması açısından en çok dikkat çeken konu.

26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda Paşabahçe’ye ait olan Desenli 3’lü meşrubat bardağı 7.99 TL, Desenli 3’lü kahve yanı su bardağı 5.99 TL, desenli çay seti 22.50 TL, ayaklı servis tabağı 19.95 TL karşılığında satılıyor.

Oyunlar

Yılbaşı ihtiyaçları için ŞOK Yeter’de artarda yılbaşı özel oyunları bulunuyor. Jenga, tombala, puzzle gibi ürünlerin yanı sıra süs için balon çeşitleri ve katyon seti satılıyor.

10 farklı oyunun yer aldığı 27 bloklu Jenga Pass Challenge istifleme standına sahip bir şekilde geliyor. Geçiş platformunun da yer aldığı ürünün fiyatı 29.90 TL. Tombala ise her zamanki gibi standart tasarımla birlikte eksiksiz bir şekilde geliyor. 2.50 TL’ye satılıyor.

Balon çeşitleri ise 2.50 TL’den satılırken katyon setinin fiyatı 1.99 TL olarak belirlendi. Balonlar büyük balondur.

26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu ürünleriyle birlikte çok daha düşük fiyata yüksek performans elde edebileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Her biri birbirinden kaliteli bu ürünlerden ihtiyacınız olanı direkt alın. Çünkü bir daha bu fiyatlara asla bir yerde bulma ihtimaliniz yok. Katalogla ilgili her türlü görüş ve önerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. İşte 26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu…

1 2 3 4 5 6 7 8 9İleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com