ŞOK Aktüel 24 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 21 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

24 Kasım öğretmenler gününde ŞOK Aktüel kataloğu dolu dolu fırsatlarla geliyor. Muhteşem indirimlerin uygulandığı ŞOK Aktüel kataloğundaki ürünlerin tamamı uygun fiyat ve yüksek kalitesiyle birlikte dikkat çekiyor. 24 Kasım 2018 tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazalarında aynı anda satışa çıkarılacak olan ŞOK Aktüel ürünleri, haftasonunda alışveriş keyfini yaşamanıza vesile olacaktır.

Söz konusu ŞOK Aktüel kataloğundaki mevsimler ürünler uygun fiyatlarıyla dikkat çekerken yine aynı zamanda kalitesiyle de üst sıralara taşınıyor. 24 Kasım tarihinden başlayarak 27 Kasım tarihine kadar satışta duracak olan ŞOK Aktüel ürünlerinin içerisinde her hafta olduğu gibi bu haftada 25 TL ve üzeri alışveriş için kampanyası kapsamında olanlar yer alıyor. Bu hususta 2 farklı ürün var.

Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV

Axen markalı 32 inç ekran boyutu bulunan uydu alıcılı LED TV 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. 2 farklı HDMI çıkışı bulunan 32 inçlik bu televizyon, sık sık ŞOK Aktüel kataloğunda öne çıkan ürünlerden oluyor. Her geldiğinde hızlı bir şekilde stokları tükenen Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV, orta gelirli aileler için çok güzel bir televizyon. Gerek görüntü kalitesi, gerek sunduğu fiyat muhteşem diyebiliriz. 2 farklı 8 W’lık ses çıkışı bulunan 32 inçlik uydu alıcılı led tvnin ekran çözünürlüğü 1366 x 768 pixel olarak belirlenmiş durumda. USB Media Player sayesinde USB takarak film, müzik, görsel gibi dosyalarını görebileceğiniz televizyon 2 yıl garantili olarak 1.049 TL karşılığında ŞOK Aktüel kataloğunda satılıyor.

Televizyon Ünitesi

24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğundaki televizyon ünitesi 128 x 43 x 30 cm ölçüleriyle birlikte geliyor. V şeklinde ayakları bulunan televizyon ünitesi 79.90 TL karşılığında beyaz ve kahverengi renklerle dikkat çekiyor. Demonte bir şekilde ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu televizyon ünitesinin kurulumunu kendiniz yapıyorsunuz. Yanında gelen kurulum kılavuzuyla birlikte hiç bir şekilde zorlanmayacağınız televizyon ünitesi bu kapsamda sizi rahatlatacaktır. Yalnızca 4 ayağın montajını yapıyorsunuz, başka herhangi bir vida v.s. takmanıza gerek yok. 6 taksitle alabildiğiniz bu ürün aylık 13 TL ödeme karşılığında satılıyor.

AKEL Mini Quartz Isıtıcı

1500 Watt gücü bulunan AKEL markalı Mini Quartz ısıtıcı yine ŞOK Aktüel kataloğunun dikkat çeken ürnlerinden oluyor. 2 farklı quartz cam tüpü bulunan ısıtıcının krom nikel kaplamalı fazlasıyla modern ve dekoratif paneli mevcut. Bu hem güzel görünmesini, hem de ısı yalıtımının daha iyi olmasını sağlıyor. Taşınabilir şekilde imal edilen söz konusu ısıtıcı devrildiğinde ayağında yer alan emniyeti sayesinde kendisini otomatik olarak kapatıyor ve herhangi bir şekilde yangın imkanını ortadan kaldırıyor. 39.90 TL’ye satılan 2 yıl garantili bu ürün 6.65 TL taksitle 6 aylık kredi kartı ödemesiyle de alınabilmekte.

Çift Kişilik Yorgan

Kış mevsimine resmen girmemizle birlikte yorgan ihtiyacı her evde mecburen doğdu. Yorganı olmayanlar, var olan yorganını değiştirmek isteyenler 24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan çift kişilik yorgana göz atabilirler. 195 x 215 cm ölçüleri bulunan söz konusu çift kişilik yorgan tamamen mikrofiber silikon dolgulu olarak imal edilmiştir. 69.90 TL’lik fiyatıyla ve 11.65 TL’lik 6 farklı taksitle birlikte satılan çift kişilik yorgan beyaz standart renkle geliyor.

Silikon Yastık

50×70 cm ölçülerindeki silikon yastık yine yorgan gibi mikrofiber silikon dolgusuyla birlikte ŞOK Aktüel kataloğunda boy gösteriyor. 500 gr ağırlığı bulunan silikon yastıkta uyumak çok keyifli olacaktır. Kafa yapısına uygun tasarlanan ve uykuda herhangi bir huzursuzluk yaratmayacak bu ürün 14.95 TL’lik fiyatıyla ŞOK aktüel kataloğunun dikkat çeken ürünlerinden.

Kadın Bot

24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda giyim noktasında sadece kadınlar düşünülmüş. Bundan önce yayınlanan ŞOK Aktüel kataloğunda da erkeklere yönelik ayakkabı bulunuyordu. Şimdi de kadınlar için 36 – 40 numara aralığında hardal sarısı bot satılıyor. Termo tabanlı bu bot yumuşak iç tabanlığa sahip. Kış aylarını rahat geçirmenize olanak tanıyan bot 34.90 TL karşılığında satılıyor.

24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri arasında 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kampanyalı ürünlerde var. Bu kapsamda Oba Filizim Demlik Poşet Çay 100’lü 18.00 TL’den düşerek 10.00 TL oldu. Yine Fora markalı Kuru Sale Siyah Zeytin 350 gr, 25 TL ve üzeri alışverişlerde 12.50 TL’den düşerek 7.00 TL oldu.

ŞOK Aktüel kataloğu yukarıda yer alan galerideki gibidir. 24 Kasım tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazalarında bulabileceğiniz söz konusu ŞOK Aktüel ürünlerini almak için aceleci davranmanızı öneriyoruz. Çünkü bu ürünler belirli bir sayıda üretiliyor ve ŞOK marketlerde tükendiğinde tekrardan stok yenilenmesi kapsamında gelmiyor. O yüzden ŞOK Aktüel ürünlerini tükenmeden almanız, pişmanlık yaşamanıza engel olacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com