ŞOK Aktüel 22 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 18 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Çoğunlukla ev ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışa çıkarıldığı söz konusu ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri 25 Aralık tarihine kadar ŞOK marketlerin tamamında satışta olacak. Bu ürünleri dış piyasada çok daha yüksek fiyata bulursunuz. Bunun yerine ŞOK Aktüel kataloğundan alarak bütçenizi koruyabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün varsa hiç kaçırmadan 22 Aralık tarihinde saatler ŞOK’un açılma saatini gösterir göstermez almalısınız. Stoklar tükenirse tekrar yenilenmeyecektir.

Sinbo Izgara Tost Makinesi

22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ilk öne çıkan ürünü Sinbo Izgara Tost Makinesi oluyor. Emaye olarak üretilen söz konusu ızgara tost makinesini ister tost makinesi olarak isterseniz de ızgara olarak kullanabiliyorsunuz. Yani kullanımında kısıtlama bulunmuyor. 180 derece açılabilir bu ürünü direkt 180 derece açarak ızgara olarak kullanıyorsunuz. 2000 W gücüyle birlikte muhteşem perfomans sunan ızgara tost makinesi 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında satılıyor. 129.00 TL fiyatla satışa çıkarılan ürünü aylık 21.50 TL taksitle 6 ayda satın alabiliyorsunuz.

Giyim

22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda giyim kategorisinde tek bir ürün bulunuyor. O söz konusu ürün ise termal tabana sahip lacivert ve sarı renklerle kombin edilmiş kadın fashion bot oluyor. Kış aylarında yardımcınız olacak ve karda kolaylık sağlayacak söz konusu kadın fashion bot 34.90 TL karşılığında satılıyor.

Ev Gereçleri

22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda diğer ürünler ise ev gereçlerinden oluşuyor. Saklama kapları, kurulama bezleri, emaye kızartma tavası, bardak ve tabak bu hususta çok düşük fiyatla müşterilerin karşısına çıkarılıyor.

Erzak saklama kabı 4.99 TL, kanaviçe kurulama bezi 5.99 TL, emaye kızartma tavası 27.50 TL karşılığında satılıyor. Tribeca kulplu bardak 2’li 7.99 TL fiyatla karşımıza çıkarken 22 cm ölçüsü bulunan tabak 9.99 TL karşılığında satılmakta.

Aynı zamanda 22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda 25 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız Signal Expert Protection Diş Macunu 25.90 TL’den 9.00 TL’ye, İçim tost peyniri ise 16.00 TL’den 10.00 TL’ye düşüyor.

ŞOK Aktüel katalog ürünleri bu şekilde sıralanıyor. İhtiyaç dahilinde olan ürünleri yazının başında da belirttiğimiz üzere 22 Aralık tarihinde hemen satın almanız stoklar tükenmeden sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden 22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda çok aceleci davranmanızı öneriyoruz. Birçok ev ihtiyacının yer aldığı ŞOK Aktüel katalog görselleri aşağıdaki gibidir:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com