ŞOK Aktüel 21 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 19 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

Her geçen gün hizmetlerini ve mağazalarını artıran ŞOK’un Türkiye genelinde çok sayıda mağazası bulunmaktadır. Müşterilerine haftaiçi ve haftasonu birer kez yayınladığı ŞOK Aktüel kataloglarıyla uygun fiyatlarla ürün satışı yapmakta olan ŞOK market, 21 Kasım 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğuyla yine dikkatleri çekmeyi başarıyor. Birçok ihtiyaca yönelik olan ŞOK Aktüel ürünleri, haftasonuna kadar ŞOK raflarında yer alacak.

Elektronik Ürünler

21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda elektronik ürünler kategorisinde 2 farklı ürün yer alıyor. Group ve Kawai markalarla gelen elektronik ürünlerden Group markalı blender seti 3, Kawai markalı elektrikli cezve 2 yıl garantili olarak satılıyor.

Group Blender Set

1300 Watt gücündeki Group markalı blender seti iki kademli hızda çalışabiliyor. İsterseniz yavaş, isterseniz hızlı bir şekilde döndürerek parçalayacağınız malzemeye göre kesme performansı elde edebilirsiniz. 1.7 Litrelik kapasitesiyle birlikte öne çıkıyor. Çift yönlü 2 bıçaklı blender seti 3 yıl boyunca garantili ve 2 farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. 129.00 TL’ye satılan Group blender seti 6 taksit seçeneğiyle de alınabiliyor. 21.50 TL ödeme yaparak ürüne sahip olabiliyorsunuz.

Kawai Elektrikli Cezve

ŞOK Aktüel kataloğunun dikkat çeken bir diğer ürünü ise Kawai markalı elektrikli cezve oluyor. Paslanmaz çelik gizli rezistansı bulunan elektrikli cezvede herhangi bir şekilde susuz çalıştırma v.s. gibi emniyet sistemi bulunmuyor. Bu sebepten dolayı ürünü susuz bırakmamaya özen gösterin, böyle bir durumda fişi çekmeyi ihmal etmeyin, aksi takdirde üründe yanma, patlama gibi durumlar meydana gelebilir. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan cezve 27.95 TL’ye satılıyor.

Mobilya

ŞOK Aktüel 21 Kasım 2018 kataloğunda mobilya kategorisinde tek bir ürün bulunuyor. Buda çok dekoratif bir şekilde tasarlanan 4 raflı dekoratif raf olmakta. Yeni moda olan merdivenin üzerine raf koyulması dekor fikrinin direkt mobilyaya çevrilmiş hali olan bu ürün görünüş olarak muhteşem diyebiliriz.

4 Katlı Piramit Dekoratif Raf

4 rafı bulunan piramit şeklindeki söz konusu raf çok uygun fiyatla satılıyor. Beyaz ve sade tasarımda öne çıkan ürün, Makas şeklindeki orta bölümüyle çok güzel bir görüntü sağlıyor. Kitaplarınızı, evde süs eşyalarınızı bu ürüne yerleştirebilirsiniz. 99.90 TL fiyatı bulunan 4 katlı dekoratif raf 16.65 TL’lik 6 taksitle birlikte satın alınabiliyor.

Mutfak Ürünleri

Her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda da mutfak ürünleri yoğunlukta. Bu hususta emaye kızartma tencere, borcam tepsi, bardaklar, çelik süzgeçler, çelik saklama kabı geliyor.

Emaye Kızartma Tavası

26 cm ölçüye sahip olan emaye kızartma tavası, ocakta herhangi bir şekilde yanma, paslanma gibi durumlarla emaye olması sebebiyle karşı karşıya gelmiyor. Yanında kızartma telinin hediye olarak gönderildiği kızartma tavası 27.50 TL fiyatla satılıyor.

Borcam Yuvarlak Tepsi

Paşabahçe’nin a kalite olan Borcam serisinden yuvarlak tepsi çok uygun fiyatla satılıyor. Kendi fiyatında satılan diğer tepsilere kıyasla 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda yaklaşık 5-6 TL indirimli olan bu ürün 14.90 TL’lik fiyatıyla birlikte geliyor.

Paşabahçe 3’lü Su Bardağı

Paşabahçe markalı 3’lü su bardağı, çok modern ve elit bir görünüme sahip. Bu üründen 2 veya 3 tane alarak muhteşem bir set altına imza atabilirsiniz. Masaya koyulduğunda ciddi bir ağırlık oluşturacak ve dikkat çekecektir. 7.99 TL’ye 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda bulunan bu ürün ince belli su bardağı olarak anılıyor.

Çelik Süzgeç Çeşitleri

Makarna gibi süzülmesi gereken birçok yiyecek bulunuyor. 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda satılan çelik süzgeç çeşitleriyle birlikte çok rahat süzebilirsiniz. Özellikle patates kızartmalarının yağını süzmek için büyük kolaylık sağlayacaktır. 19.95 TL’ye satılan bu ürün paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Çelik Saklama Kabı

Yine tamamen paslanmaz çelikten imal edilen çelik saklama kabı 16 cm genişliğe sahip. Birçok şeyi saklayabileceğiniz söz konusu saklama kabı 14.90 TL’lik fiyatıyla 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda dikkat çekiyor.

Mısır Patlangaç

Çok pratik bir ürün olan mısır patlangaç, mısır patlatırken sağa sola fırlamasına engel oluyor, bunun yanı sıra üretildiği malzeme sebebiyle mısırların anında patlamasını sağlıyor. Hem evde, hem de mangalda kullanabileceğiniz bu ürün 4.99 TL’ye satılıyor.

25 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli

25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 21 Kasım ŞOK aktüel kataloğunda İçim Tost Peyniri (400 gr) indirimi bulunmaktadır. 16.00 TL yerine 10.00 TL’ye satılan söz konusu tost peyniri, 21 Kasım tarihi itibarıyla 25 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar için bu fiyata satılmaktadır.

Özellikle 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kılınan indirimlerle dikkat çeken ŞOK mağazaları, ŞOK Aktüel kataloğuyla bir kez daha dikkat çekerek 21 Kasım’dan itibaren tüm ŞOK Aktüel takipçilerinin ihtiyaçlarını gidermeyi başaracaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com