ŞOK Aktüel 2 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 31 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

2 Ocak tarihinde ŞOK marketlerde yerini alacak olan ŞOK Aktüel ürünleri yayınlandı. Stoklarla sınırlı bir şekilde ŞOK marketlere gelen söz konusu ürünler 8 Ocak tarihine kadar Türkiye’de yer alan tüm ŞOK marketlerde satılacak. Yeni yılın ilk ŞOK Aktüel kataloğu olan söz konusu 2 Ocak ŞOK aktüel kataloğu ile birlikte ev gereçlerinizin büyük bir bölümünü karşılayabilirsiniz. Haftaiçi ve haftasonu ayrı ayrı ŞOK Aktüel kataloğu yayınlanıyor. Haftaiçi ŞOK Aktüel kataloğu olan söz konusu 2 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri düşük fiyatlarıyla birlikte ihtiyaç durumunda kaçırılmaması gereken ürünler diyebiliriz. Düşük fiyatlı ve fiyatına göre gayet yüksek kalitede olan ürünler bir daha ŞOK marketlerde aylar sonra yer alacaktır. Bu yüzden kaçırmayın.

Sinbo Blender Set

2 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü Sinbo tarafından üretilen blender set oluyor. Kalite anlamında asla şüphenizin olmaması gereken bu ürün ayrılabilir gövdesi, 2 kademedeki hız ayarı ve turbo fonksiyonuyla birlikte muhteşem fiyatla satılıyor. Paslanmaz çelik blenderi, çiftli çırpma aparatı gibi ekleri bulunan söz konusu ürünün aynı zamanda çelik doğrayıcı başlığı da içerisinde geliyor. Toplam olarak doğrayıcı hazne kapasitesi 700 ml olurken, 800 ml’lik bulaşık makinesinde yıkanabilen ve herhangi bir zarar görmeyen ölçü kabı da hediye olarak gönderiliyor. 1000W Güce sahip blender set, doğrama ve parçalama noktasında ürün ayırt etmeden size kesintisiz hizmet verecek olup, bu noktada herhangi bir mağduriyet yaşatmayacaktır. Fiyatı dış satıcılara kıyasla çok düşük olan bu ürün 2 yıl boyunca garantili şekilde 89.90 TL’ye satılıyor. Eğer kredi kartına taksit yaptırmak isterseniz herhangi bir vade farkı alınmadan peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

Teba Elektrikli Çelik Çay Makinesi

TEBA markası fazla görülmeyen ve bilinmeyen bir marka olsa da, İnternet üzerinden hakkında yapılan yorumlara baktığımızda çok fazla olumsuz yorumla karşı karşıya gelmedik. 1500 Watt gücü bulunan söz konusu çay makinesi suyu kaynattığı zaman kendini otomatik olarak kapatmaktadır ve sürekli olarak suyu sıcak tutma fonksiyonunu açmaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilen ve herhangi bir şekilde pas, yıpranma gibi durumların oluşmayacağı bu ürünün su bölümü 1.8 litrelik kapasiteye, 0.8 litrelik demliğe sahip şekilde geliyor. Geniş çay filtresiyle birlikte dilediğiniz kadar koyu çay yapabiliyor, susuz çalışmayı engelleyen güvenlik sistemiyle güvende kalıyor, patlama, yanma gibi durumları ortadan kaldırıyorsunuz. Ürün gizli rezistansla birlikte satılıyor ve 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor. 89.90 TL fiyat karşılığında müşterilere ulaştırılan söz konusu ürün peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabiliyor.

Çek Bırak El Rondosu

2 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda çek bırak el rondosu da yer alıyor. Mutfakta otomatikleşmeyi sevmeyen fakat bütçe anlamda zorluk çekenler çek bırak el rondosuyla birlikte kolay bir şekilde tüm ürünlerini rahatlıkla parçalayabilir, karıştırabilir ve doğrayabilir. Bu noktada herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Mavi ve pembe renklerle birlikte gelen bu üründeki bıçaklar paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 19.95 TL fiyatla satılmaktadır.

Hazneli Matara

730 cc ölçüsü bulunan hazneli matara gri, mavi ve kahverengi renklerle birlikte ŞOK Aktüel müşterilerine uygun fiyatla satılmaktadır. Kapak bölümü silikonlu olan ve bu sayede taşma, dökülme gibi durumların asla meydana gelmeyeceği üründeki hazneleri ister kullanır ister kullanmazsınız. Sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmayan bu ürünlerin adet fiyatı ise 14.95 TL olarak belirlendi.

Buzdolabı Düzenleyici

Hayatınızda düzenin önemli bir yeri varsa buzdolaplarında dahi düzeni önemsiyorsanız ŞOK Aktüel kataloğunda satılan söz konusu buzdolabı düzenleyiciyi satın alabilirsiniz. 14.5 x 3 x 17.5 cm ölçüleri bulunan buzdolabı düzenleyici, beyaz renkte tasarlanmış durumda. 4.99 TL fiyatı bulunuyor.

Mulier Ahşap ürünler

ŞOK Aktüel kataloğunun diğer bir dikkat çeken ürünü ise %100 kayın ağacından imal edilmiş olan Mulier ürünleri oluyor. Bu hususta ahşap 4 farklı ürün satışa çıkarılıyor. Ağaç desenli 45 x 15 cm boyutu bulunan ahşap tepsi 14.95 TL, Eyfel kulesi gibi dünya miraslarının desenlerinin yer aldığı 33×23 cm boyutundaki ahşap büyük tepsi 19.95 TL, yine büyük ağaç tasarımlı 35×15 cm boyutlarında ahşap mini tepsi 9.99 TL, İstanbul Boğazı desenli 29X29 cm oval sunum tahtası ise 14.95 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

2 Ocak 8 Ocak tarihleri arasında ŞOK marketlerin tamamında satışa çıkarılacak söz konusu 2 Ocak ŞOK Aktüel katalog ürünlerinden ihtiyacınız olan ürünü almanız faydanıza olacaktır. Çünkü stoklarla sınırlı geliyor ve söz konusu ürünler dış satıcılara kıyasla çok uygun fiyatla satılıyor.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com