ŞOK Aktüel 19 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 16 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Haftasonuna özel birçok uygun fiyatlı ürünün yer aldığı söz konusu ŞOK Aktüel 19 Ocak 2019 kataloğunun kaliteli ürünlere uyguladığı düşük fiyatlar ŞOK Aktüel takipçileri tarafından büyük bir mutlulukla karşılandı. 1 sayfa olarak yayınlanan söz konusu katalogda her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi birçok ihtiyaca yönelik ürün bulunuyor. Sizde ihtiyacınız olan herhangi bir ürünü 19 Ocak – 22 Ocak tarihleri arasında tüm ŞOK marketlerden bulabilirsiniz. 22 Ocak son tarih olmasına rağmen ürünlerin stoklarla sınırlı olarak gelmesi sebebiyle, stoklar tükendiğinde daha erken bitebilir. Bu yüzden aceleci olup 19 Ocak’ta satın almanız en mantıklısı olacaktır.

19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Fırsat Ürünleri

19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda “fırsat ürünü” diyebileceğimiz kadar uygun fiyatlı olan 2 ürün yer alıyor. Bu 2 ürün ise özellikle hanımların çok ilgisini çekecek gibi duruyor. Düşük fiyat ve yüksek kaliteli bu ürünler hangileri?

Sinbo Saç Maşası

Hanımlar için çok düşük fiyatıyla birlikte dikkat çeken Sinbo Saç Maşası, hızlı bir şekilde sarma işlemi için PIC ısıtıcıyla birlikte geliyor ve bu sayede klasik saç maşalarına kıyasla çabuk bir şekilde saç maşalama işlerinizi halledebiliyorsunuz. Güç gösterge lambası ve 360 derecelik dönebilme özelliğine sahip kablosuyla birlikte yine fiyatına göre yüksek özellik olarak nitelendirebileceğimiz özellikleri dikkat çekiyor. 2 yıl boyunca garanti sunulan ürün 29.90 TL karşılığında satılıyor.

Sinbo Döner Mekanizmalı Temizlik Seti

“Kendi kalitesinde” benzerleri 50 TL’den düşük fiyata satılmayan Sinbo döner mekanizmalı temizlik seti 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda yalnızca 37.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Mor ve pembe renk detayları bulunan Sinbo döner mekanizmalı temizlik seti kredi kartına peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alınabiliyor.

19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğunda Neler Var?

19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda birbirinden farklı ürünler yer alıyor. Canlı çiçek, diş macunu, temizlik malzemeleri, elektronik ürünler, ev gereçleri, giyim ürünleri, ev tekstili ürünleri gibi birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Tamamı uygun fiyatla satılan 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri listesine hemen alt bölümden ulaşabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri bütçenize göre tercih edebilirsiniz.

19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Ürün Listesi

19 Ocak tarihinden itibaren tüm ŞOK marketlerden ulaşabileceğiniz ürünlerin listesi belli oldu. Sürekli dile getirdiğimiz düşük fiyatlı 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri hangileri?

 • RAKS Saç Kurutma Makinesi – 59.90 TL
 • Sinbo Saç Maşası – 29.90 TL
 • Premier Saç Şekillendirici – 45.00 TL
 • Sinbo Döner Mekanizmalı Temizlik Seti – 37.90 TL
 • Banyo Paspas Takımı 2’li – 34.90 TL
 • Eva Kadın / Erkek Banyo Terliği – 9.99 TL
 • Bayan Termal Tayt – 14.95 TL
 • Welsoft Ayak İzli Paspas – 6.99 TL
 • Çamaşır Sepeti – 9.99 TL
 • Kirli Sepeti – 24.95 TL
 • İki Katlı Banyo Köşeliği – 19.95 TL
 • Dolap İçi Köşe Raf- 16.95 TL
 • Duş Başlığı Seti – 12.95 TL
 • GoKidy Oyuncak Temizlik Kovası Seti – 9.99 TL
 • Aloa Vera Çiçek – 9.90 TL
 • Colgate Max White One Diş Macunu – 7.00 TL
 • Cif Tüm Yüzeyler Jel – 9.00 TL

19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Ürünleri Ne Zamana Kadar Satışta?

19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri yukarıdaki listede gördüğünüz gibi sıralanıyor. Peki bu ürünler ne zamana kadar satışta olacak? 19 Ocak ŞOK Aktüel ürünleri belirtilene göre 22 Ocak tarihine kadar satışta olacak. Fakat stoklarla sınırlı olarak gelen bu ürünler, yoğun talep sonrası tükenirse tekrardan satışa sunulmadığı için belirtilen tarihten önce satıştan kalkabilir.

Yazının başında da bahsettiğimiz üzere herhangi bir 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ihtiyacınız varsa belirtilen tarihte erken saatlerde ŞOK markette bulunmanızı öneriyoruz.

19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Kampanyalar

19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere 2 farklı ürün kampanya kapsamında satılıyor. Bu ürünler Colgate Max White One Diş Macunu (75ml) ve Cif tüm yüzeyler jel (1500 ml) olarak ön plana çıkmakta. Colgate Max White One Diş Macunu 16.95 TL yerine 7.00 TL’ye, Cif Tüm Yüzeyler Jel ise 15.90 TL yerine 9.00 TL’ye satılıyor.

19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu

19 Ocak ŞOK Aktüel katalog ürünleri bu şekilde ön plana çıkıyor. Sizde ihtiyacınız olan herhangi bir ŞOK Aktüel kataloğu ürünü 19 Ocak itibarıyla satın alabilirsiniz.

19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu görselleri yayınlandı. 1 sayfadan meydana gelen 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu listesini yukarıda sizler için yayınladık. Çiçekten saç kurutma makinesine, saç maşasından çamaşır sepetine kadar onca farklı ürün bulunan 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu görselleri aşağıda gördüğünüz gibi:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com