ŞOK Aktüel 19 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 15 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Bu hafta ŞOK markete gelecek olan ürünler 25 Aralık tarihine kadar satışta olacak. Genellikle mevsimsel ürünlerin yer aldığı 19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda elektrikli ısıtıcı, bot gibi ürünler dikkat çekiyor. Tüm ürünler uygun fiyatla birlikte müşterilerin karşısına çıkarılıyor. Kalite anlamında yüksek kaliteye sahip söz konusu 19 Aralık ŞOK Aktüel katalog ürünleri stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor.

Aqua Su Arıtma Cihazı

19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü Aqua su arıtma cihazı olarak öne çıkıyor. Bu ürün ŞOK Aktüel kataloglarında sık sık gördüğümüz bu ürün. Öyle ki yaklaşık olarak bundan önce 4-5 kez daha ŞOK marketlerde satışa çıkarıldı. Çok yoğun talep alan bu ürünün stokları hemen tükenmektedir. Hem özelliklerinin yüksek hem de fiyatının düşük olması ürün albenisini artırmaktadır. Şebeke suyunun kesilmesi durumlarında 12 litrelik içme suyu kapasitesi bulunan söz konusu su arıtma cihazının toplam olarak 5 filtreye sahip 6 aşamalı su arıtma sistemi bulunuyor.

Buda tertemiz sular elde etmenize direkt olarak olanak tanıyor. Mineral filtresi bulunan üründen arıtacak olduğunuz sular alkali şeklinde karşınıza çıkıyor. Avrupa tipinde lüks muslukla birlikte gelen söz konusu arıtma cihazı görünüm olarak çok hoş bir şekilde duracaktır. Gerekli belgeleri bulunan NSF & ISO kalite belgelerine sahip 2 yıl boyunca garantili söz konusu su arıtma cihazı fiyat olarak piyasada ki en düşük fiyatla 19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda satılıyor. 450.00 TL olarak belirlenmiş durumda.

KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı

19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ön plana çıkan bir diğer ürünü ise KUMTEL markalı Delux modelli elektrikli ısıtıcı olmakta. Soğuk kış günlerinin gelip çattığı şu zamanlarda evlerde, ofislerde, işyerlerinde ısıtıcı kullanmak şart oldu. Kombisi fazla ısıtmayan ya da doğalgaz faturasından korktuğu için derecesini artırmayan bireyler tasarruf adına söz konusu elektrikli ısıtıcıyı kullanabilirler. Elektrik faturasına belirli bir oranda ısıtılıp ürün kapandığı takdirde çok yüksek tutarlar yansıtmayacak olup, doğalgaz ile karşılığında daha ekonomik olacağını söyleyebiliriz.

3 kademeli ısıtma özelliğine sahip söz konusu ürünün yine 3 farklı quartz tüpü bulunuyor. Bu söz konusu tüplerle birlikte son derece yüksek sıcaklıkta ısı sağlıyor. 1800 Watt gücü bulunan KUMTEL Delux elektrikli ısıtıcı, ayarlanabilir termostatla birlikte daha çok dikkat çekmekte. Devrilme emniyetinin yer aldığı ısıtıcı herhangi bir şekilde yere düştüğü takdirde ayak bölümündeki emniyetiyle birlikte kendini otomatik olarak kapatıyor e ısı yaymayı kesiyor. Bu sayede yangın gibi durumların meydana gelmesi çok düşük bir ihtimal oluyor. Kolay taşınabilir bu ürün 2 yıl boyunca KUMTEL garantisiyle geliyor ve 69.90 TL’ye satılıyor.

Erkek Spor Bot

Diğer bir 19 Aralık ŞOK Aktüel ürünü Erkek spor bot oluyor. Kadınlar için ne yazık ki bu haftaki katalogda herhangi bir şekilde bot ve ayakkabı bulunmuyor. 40 numaradan başlayarak 44 numaraya kadar uzanan seçeneklerle birlikte satışa çıkarılan erkek spor botu termo tabanıyla dikkat çekiyor. 45.00 TL fiyatla satışa çıkarılan erkek spor bot 6 taksitli bir şekilde 7.50 TL karşılığında satılıyor. Dilerseniz peşin, dilerseniz taksitli bir şekilde ürünü satın alarak kış aylarında ayaklarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Erkek / Kadın / Çocuk Terlik

Terlik sektörünün en kaliteli markalarından olan Gezer imzası taşıyan kadınlar, erkekler ve çocuklar için farklı tasarım, renk ve boyutlarda üretilmiş söz konusu terlikler 30 numaradan başlayarak 44 numaraya kadar uzanıyor. Gülen yüz deseni bulunan söz konusu terliklerdeki gülen yüzler akıllı telefonlarda sürekli gördüğümüz emojiler olarak dikkat çekiyor. Çifti 15.95 TL karşılığında satılıyor.

19 Aralık ŞOK Aktüel katalog ürünleri bu şekilde sıralanıyor. 25 Aralık tarihine kadar satışta olacak söz konusu ürünler fiyat bakımından uygun. Tüm özellikleri ve fiyatları teker teker sizler için ele aldık. Söz konusu fiyatlarla ve yine ürün özellikleriyle kıyaslama yapabilir, buna göre istediğiniz yerden alışveriş yapabilirsiniz. Fakat bunu araştırmadan önce şunu söylemeyelim ki, araştırmanıza hiç gerek yok. Çünkü bu ürünleri en uygun fiyatla ŞOK’ta bulabilirsiniz. Farklı bir yerde bulunması çok zor bir ihtimal. Stoklarla sınırlı geldiği için belirtilen tarihten itibaren size en yakın ŞOK markete giderek 19 Aralık ŞOK aktüel ürünlerinden almanız faydanıza olacaktır.  Cepte Şok uygulaması sayesinde de ürünlerin stokları tükenmeden ayırtma işlemini yapabilirsiniz. Uygulamadan ayırtmayı seçiyorsunuz ve mağazadan ürünü ayırıyorsunuz. Ardından ise belirlediğiniz zamanda markete giderek ürünü satın alıyorsunuz.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Hasan sarı :

    Aralık 22, 2018-6:10 pm

    Su arıtma cihazında montaj dahil değil mi

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com