ŞOK Aktüel 17 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 14 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Haftasonu özel ŞOK aktüel kataloğu yayınlandı. 17 Kasım 2018 tarihli ŞOK aktüel kataloğunda her kesimden, her bütçeye ürün yer alıyor. Düşük fiyata da, yüksek fiyata da, en küçük ihtiyaca da, büyük ihtiyaca da yönelik ürünlerin yer aldığı 17 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu birçok uygun fiyat barındırıyor.

17 – 20 Kasım tarihleri arasında ŞOK mağazalarında satışa çıkarılacak ŞOK Aktüel ürünlerinde genellikle ayakkabı ve terlik bulunuyor.

Ayakkabı / Terlik

ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı ayakkabı var. Kadınlar için ne yazık ki ayakkabı bulunmuyor. Gelen 2 ayakkabının biri erkekler biri de çocuklar için satılıyor. Kış aylarının gelmesiyle birlikte kışlık ayakkabılar getiren ŞOK, erkekler için getirdiği ayakkabı rengini siyah, Çocuklar için getirdiği ayakkabının rengini ise koyu hardal olarak belirlemiş.

Erkek Outdoor Ayakkabı

Erkekler için imal edilen 40 – 44 numara aralığında farklı numara tercihleri bulunan söz konusu erkek outdoor ayakkabı yumuşak iç tabanlığa sahip bir şekilde imal edildi. Termo tabanı bulunan ayakkabının görünüş açısından modern bir tasarımı bulunuyor. Siyah – gri detaylarla gelen erkek outdoor ayakkabı 45.00 TL gibi piyasaya kıyasla çok uygun bir fiyatla müşterilerin karşısına çıkıyor. 7.50 TL aylık taksitle 6 ayda ödeme de yapabiliyorsunuz.

Çocuk Bot

Çocuklar için satışı gerçekleştirilen bot ise 30 ila 34 numara aralığında geliyor. Yine erkek outdoor ayakkabı da olduğu gibi, çocuk botta da yumuşak iç taban ve termo taban uygulaması yapılmış durumda. Koyu hardal sarısı renginde üretilen çocuk botunun alt bölümü ise tırtıklı bir yapıya sahip. Bu şekilde kayma – takılma gibi durumlar meydana gelmeyecektir. Ürün 34.90 TL fiyatla satılıyor. Yine diğer ürünler gibi 6 taksitle alabildiğiniz bu ürünü Bonus, World ve Maximum kartlar aracılığıyla taksite böldürebilirsiniz.

Kadın – Erkek Fashion Terlik

ŞOK Aktüel kataloğunda kışlık ev terlikleride bulunuyor. 36 numaradan başlayarak 44 numaraya kadar uzayan erkek ve kadınlar için farklı ev terliklerinden kadınlar için olan terlik gri – pembe renk detaylarıyla, erkekler için olan ise mavi renk detaylarıyla birlikte geliyor. Yine bunlardan farklı 2 farklı tasarım bulunuyor. 19.95 TL fiyatla satılıyor. Taksitle alışveriş mümkün değil.

Tekstil Ürünleri

17 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda dikkat çeken bir diğer ürün kategorisi ise tekstil ürünleri oluyor. 4 farklı tekstil ürünün yer aldığı ŞOK Aktüel kataloğunda tek kişilik sıvı geçirmez alez, çift kişilik sıvı geçirmez alez, tek kişilik yorgan, silikon yastık ve Visco ortopedik yastık dikkat çekiyor.

Tek / Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Alez

ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan hem tek kişilik hem de çift kişilik sıvı geçirmez alez kenarları lastikli bir şekilde geliyor. Bu sayede herhangi bir şekilde takıp, çıkarırken zorlanmıyor, yatağın her yerini sık sık dolanmak zorunda kalmıyorsunuz. Direkt olarak çekip yatağa takabilecek olduğunuz tek kişilik alezin fiyatı 14.95 TL olarak belirlenmişken, çift kişilik alezin fiyatı ise 19.95 TL olarak belirlenmiş durumda.

Tek Kişilik Yorgan

ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü olan tek kişilik yorgan, kış aylarının gelmesiyle birlikte her evin ihtiyacı olan bir ürün. 155 x 215 cm ölçüleri bulunan tek kişilik yorgan tamamen mikrofiber kumaş kullanılarak yapılmış olup bu hususta kalite ve konfor açısından çok yüksek seviyede bir ürün olmaktadır. Silikon dolgulu tek kişilik yorganı belirtilen tarihten itibaren tüm ŞOK mağazalarında 59.90 TL karşılığında bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürünü 6 taksit imkanıyla da alabiliyorsunuz.

Silikon Yastık

ŞOK Aktüel kataloğundaki silikon yastık 50×70 cm ölçüyle birlikte geliyor. 500 gr ağırlığı bulunan silikon yastık çok rahat bir uyku geçirmeniz için özenle tasarlanmıştır. Yastıkların, uyku hususunda ne kadar etkili olduğu bilimsel bir gerçektir. Aynı zamanda boyun sağlığı içinde yastığın önemi büyüktür. Sağlığa hiçbir zararı bulunmayan ve standartlar dahilinde üretilen bu yastık 14.95 TL’ye satılıyor.

Visco Ortopedik Yastık

Silikon yastıktan çok daha rahat ve iyi olan bir diğer yastık ise Visco tarafından üretilen ortopedik yastık oluyor. Bu yastık tamamen insan boynuna oturacak bir şekilde üretilmesi sebebiyle silikona kıyasla çok daha rahat bir uyku geçirmenizi sağlayacaktır. 24.90 TL’ye satılıyor.

25 TL ve Üzeri Kampanyası

ŞOK Aktüel kataloglarının vazgeçilmezi olan 25 TL ve üzeri alışveriş kampanyasında geçerli olmak üzere 2 farklı ürün indirime giriyor. Eğer 17 Kasım tarihinden itibaren ŞOK marketlerden herhangi birinden 25 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız Yoğun Bakım Kremi 12.90 TL’den 7.00 TL’ye, Cillit Bang Yağ Çözücü Sprey 750 mL – Cillit Bang Kir Çözücü Sprey 750 ml seti 34.90 TL’den, 16.00 TL’ye düşüyor.

ŞOK Aktüel kataloğundaki yer alan ürünlerin güncel düşük fiyatlarının yanı sıra sunulan kampanyalar da yine ŞOK mağazalarının göz önüne gelmesine olanak tanıyor. 25 TL ve üzeri alışveriş, 2.si %50 indirimli tarzında kampanyalar ŞOK aktüel takipçilerini mutlu ediyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com