ŞOK Aktüel 12 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 10 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

12 Aralık ŞOK Aktüel katalog ürünleri yayınlandı. 19 Aralık tarihine kadar ŞOK Aktüel kataloğunda satışta olacak söz konusu ŞOK Aktüel ürünleri stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor. Uygun fiyata satılan yüksek kaliteli bu söz konusu ürünler haftaiçi ve haftasonu olarak yayınlanan ŞOK Aktüel kataloglarının haftaiçi ŞOK Aktüel kataloğu olarak öne çıkan 12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda öne çıkıyor.

Elektronik Ürünler

12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda bir adet elektronik ürün yer alıyor. Bu söz konusu ürün ise elektrikli süpürge olarak ön plana çıkıyor. Sunduğu özelliklerine ve kalitesine göre uygun fiyatıyla öne çıkan söz konusu elektrikli süpürgeden farklı bir elektronik ürün yok.

Elektrikli Süpürge

12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun tek elektronik olma özelliğine sahip söz konusu elektrikli süpürge performans anlamında kesinlikle sizleri memnun edecek bir performansa sahip şekilde geliyor. Öyle ki ürünün gücü 890 W. Buda çekiş açısından ve yine temizlerken kullanıcısını yorma açısından çok avantajlı oluyor. Rahat bir şekilde temizlik yapmanıza olanak tanıyan söz konusu elektrikli süpürge bu hususta alıcılarını sevindiriyor. Hava çıkış filtresi ve yine motor koruma filtresiyle birlikte ürün çok daha uzun ömürlü oluyor. Yani normalde 5 yıl kullanacaksanız bu ürünü uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. 5 metrelik kablosu bulunan ürünün yine otomatik kablo sarıcısı bulunmaktadır. 149.00 TL fiyatla satılan söz konusu elektrikli süpürge peşin fiyatına 6 taksit ödeyerek alabileceğiniz bir ürün.

Mutfak Gereçleri

ŞOK Aktüel kataloğunda birçok mutfak gereci bulunuyor. KUMSAL ve Paşabahçe imzası taşıyan farklı mutfak gereçleriyle birlikte uygun fiyata mutfağınızı muhteşem alanlar haline getirebilirsiniz. KUMSAL markalı tencere, tava ve sahanlar dış fiyatlara göre çok uygun fiyatlarla birlikte geliyor.

Kumsal Ürünleri

Bu hususta Kumsal Granit efektli tava 27.50 TL, Granit efektli cam kapaklı karnıyarık tenceresi 47.50 TL, granit efektli cam kapaklı derin tencere 47.50 TL, granit efektli sahan 17.95 TL, granit efektli tava 17.95 TL karşılığında satılıyor. Fiyatı 47.50 TL olan 2 ürün için ise peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

Paşabahçe Ürünleri

12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda Paşabahçe markalı birçok ürün var. Kulplu bardak ve çay bardağı bu hususta dikkat çeken ürünlerden oluyor. Züccaciye sektörünün en önde gelen markalarından olan Paşabahçe’nin hem uygun fiyatlı hem de kalite anlamında yüksek kaliteye sahip ürünleri 12 Aralık itibarıyla ŞOK Aktüel kapsamında tüm ŞOK marketlere geliyor. 2’li kulplu bardak 7.90 TL’ye, 6’lı çay bardağı ise 9.99 TL’ye satılıyor. Sadece bardakların bulunmadığı Paşabahçe üretimli ürünlerde birde 20 cm ölçüye sahip güveç kabı bulunmakta. Bu ürünün fiyatı ise 6.99 TL olarak öne çıkıyor.

Narenciye Sıkacağı

Sinbo markalı kırmızı ve siyah renk tasarımlarıyla birlikte gelen söz konusu narenciye sıkacağı 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında satılıyor ve çok uygun fiyatı bulunuyor. Ürünün gücü düşük fakat gösterdiği performans yüksek. Yani şöyle açıklayalım; Sunmuş olduğu güçle kıyaslandığında gösterdiği performansa bakarak diğer ürünlerde çok daha güç gerektiren performans diyebiliriz. 2 farklı narenciye bölümü olan söz konusu sıkacağa ister küçük meyve isterseniz de büyük meyve koyabiliyorsunuz. 49.90 TL karşılığında satılan söz konusu Narenciye sıkacağı peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Oyuncaklar

12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda bu ürünler haricinde bir de çocuklar için oyuncaklar bulunuyor. Bu hususta 4 farklı oyuncak satılıyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli oyuncaklar çocukları sevindirecek şekilde tasarlanmış.

Oyuncaklar arasında yer alan oyun kumu seti 250 gramlık ağırlığa sahip. 5 parçalı yanında eklerle birlikte gelen söz konusu ürün 14.95 TL’ye satılıyor. Oyuncak davul ise üzerinde panda tarzında farklı figürlerle birlikte 9.99 TL’ye satılıyor. Bu oyuncakların hemen sonrasında oyuncak çekiçli bultak rengarenk tasarımıyla birlikte 14.95 TL’ye satılıyor. İçeriğinde turkuaz, sarı, mor, turuncu, yeşil renkler yer alıyor. Yine tokmağın resmi ise sarı olarak belirlenmiş. Oyuncak balık seti ise kırmızı, mor, yeşil, turuncu, sarı renklerde balıklarla birlikte 12.95 TL’ye satılıyor.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi stoklarla sınırlı bir şekilde gelen söz konusu ŞOK Aktüel ürünlerini alma noktasında aceleci davranmanız, stoklar tükenmeden ürüne sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu sebepten dolayı kesinlikle ürünleri zamanında almanızı öneriyoruz. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde, ilçelerin birçoğunda şubesi bulunan ŞOK market, uygun fiyata yüksek kaliteli ürünler satmasıyla dikkat çeken bir marka. İşte 12 Aralık ŞOK Aktüel katalog görselleri…

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com