ŞOK Aktüel 1 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Şok Aktüel 28 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Aralık ayına ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte başlıyoruz. Yılın son ayı olan Aralık ayında yine yüzleri güldüren ŞOK, 1 Aralık 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte slogan olarak kullandığı fabrikadan halka sloganını gerçekten sunuyor. Çok uygun fiyatların yer aldığı ŞOK Aktüel kataloğu dikkat çeken ürünlere sahip. “Arabanızın İhtiyaçları İçin ŞOK Yeter de Artar” afiş başlığıyla birlikte olan 1 Aralık ŞOK Aktüel ürünlerinde araba için gerekli her türlü ürün bulunuyor.

Kawai Multimedya Set

1 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü Kawai markalı multimedya set, yani Kawai Double teyp oluyor. Geri görüş kamerasının hediye olarak verildiği 2 yıl boyunca garantisi bulunan multimedya seti uygun fiyatıyla birlikte 1 Aralık’tan 4 Aralık tarihine kadar ŞOK marketlerde satışta olacak. Şahsi olarak benim de kullandığım bu ürün kalite anlamında sizi asla mağdur etmeyecek olup, ciddi bir performansı bulunmaktadır. Fiyatına göre üst düzey bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. 7 inçlik kapasitif ekranı bulunan ürünün Bluetooth, USB, Micro SD, AUX bağlantılarıyla işlem yapılabiliyor. 399.00 TL karşılığında satılan ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Sinbo Araç İçi Süpürge

1 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer araç ürünü ise Sinbo tarafından üretilen araç içi süpürge oluyor. Siyah renkteki bu süpürge sunduğu yüksek performansla birlikte araçlar için kesinlikle tercih edilebilecek bir ürün. 60 W gücü bulunan ürünün yıkanabilir filtresi ve bunun yanı sıra ıslak & kuru kullanım özelliği bulunuyor. Yine 2 yıl garantisi olan Sinbo araç içi süpürge 45.00 TL’ye satılıyor.

Sinbo Araç Kettle

1 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise Sinbo’nun araç kettle’ı oluyor. Aracınızda sıcak su bulundurmak istiyorsanız özellikle uzun yola gidenler için bu muhteşem ürünle  tanışabilirsiniz. Çakmaklık girişiyle bağlantı gerçekleştirebilecek olduğunuz araç kettle’ı 1 litrelik kapasiteye sahip 130 W gücüyle birlikte geliyor. 39.90 TL’ye satılan ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Akü Takviye Kablosu

Her araçta bulunması gereken ürünlerden akü takviye kablosu ŞOK’ta çok uygun fiyata satılıyor. Eğer takviye kablonuz yoksa, eskimişse veya yenilenmesi gerekiyorsa 1 Aralık’ta ŞOK’a uğrayarak bu kabloyu almalısınız. 2.30 metre uzunluğundaki 400 amperlik bu kablo 29.90 TL karşılığında satılıyor.

Lastik Tamir Kiti

Yine her araçta bulunması gereken bir diğer ürün ise lastik tamir kiti olmakta. 300 mililitrelik lastik tamir kiti, yolda giderken birden bire lastiğinizin patlaması veya hava kaçırması gibi olaylarda lastiğini 30 – 40 kilometre kadar dinç tutmaktadır. Sibop bölümünden sıkarak lastiğin içerisini dolduracağınız bu kitle birlikte lastikçiye gidene kadar idare edebileceksiniz. 16.95 TL’ye satılıyor.

Oto Paspas Taımı

ŞOK Aktüel kataloğunda 1 Aralık’tan 4 Aralık’a kadar satışta olacak ürünlerden birisi ise oto paspas takımı oluyor. Ön sol, ön sağ, arka sol, arka sağ ve şaft bölümleri için 5 farklı parçası bulunan oto paspas takımı 34.90 TL’ye satılıyor. Yine diğer ürünler gibi peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Oto Koltuk Arkası Organizer

Eğer arabanız derli toplu olsun istiyorsanız ve çok kalabalık varsa bu oto koltuk arkası organizerler oldukça işinize yarayacaktır. Koltuğun arkasına asacağınız birçok cebi bulunan bu organizer birçok eşyanızı saklama noktasında size yardımcı olacaktır. Bezlerinizi, tornavida gibi el altında olması gereken eşyalarınızı, yine kapı ceplerine koyduğunuz ürünleri bu organizere yerleştirebilirsiniz. 17.95 TL’ye satılıyor.

Buğu Önleyici / Buz Çözücü / Yağmur Kaydırıcı

Soğuk havalar başladı. Ayrı ayrı satılan buğu önleyici, buz çözücü ve yağmur kaydırıcıyı alarak soğuk havalarda camlarınızın buğulanmasını, karlı havalarda buzlanmasını, yağmurlu havalarda ise camda yağmur kalmamasını sağlayabilirsiniz. Adet fiyatı 3.99 TL olan bu ürünlerin 3’ünü de almak isterseniz 12 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

1 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 2 farklı kampanyası bulunuyor. 25 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınızda 23.90 TL karşılığında satılan 150 gr Balparmak Çıtkapak Çiçek Balı 15.00 TL’ye, yine 1250 ml ölçüsündeki Fairy Elde Bulaşık Sıvısı ise 15.50 TL yerine 10.00 TL’ye satılıyor.

Bahsi geçen ŞOK Aktüel ürünleri aşağıda yer aldığı gibidir. Uygun fiyatlı bu ürünlere 1 Aralık 2018 tarihi itibarıyla ŞOK Aktüel kapsamında Türkiye’nin her yerinde bulunan ŞOK mağazalarından ulaşabilir,satın alabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik ürün bulunan ŞOK Aktüel kataloğunu görüntülemek için aşağıdaki görsele bakınız.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com