ŞOK 9 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu – İndesit Çamaşır Makinesi

Editör: Şok Aktüel 1 Mayıs 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Merhabalar değerli Aktüel Semti takipçileri, bugün yine her hafta olduğu gibi sizler için Aktüel Katalogları hakkında bilgilendirme haberi hazırladık. Bu hafta tıpkı geride bıraktığımız haftalarda olduğu gibi Aktüel Kataloğu ile birbirinden güzel ürünü duyuran ŞOK mağazalarının 9 Mayıs 2018 tarihli Aktüel Kataloğunu sizler için mercek altına alıyoruz. Çamaşır makinesinden depolama dolabına, çamaşır kurutmalığından bay bayan terliğe kadar yine içerik yönünden zengin bir ŞOK Aktüel Kataloğu bizleri bekliyor.

İndesit IWE 91283 SL Çamaşır Makinesi

Her evin en temel ihtiyaç ürünleri arasında ilk sıralarda olan çamaşır makinelerine güzel bir alternatifte ŞOK mağazalarından geliyor. A+++ enerji sınıfına sahip olan İndesit IWE 91283 SL Çamaşır Makinesi 16 programlı oldukça verimli bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 9 kg yıkama kapasiteli olan İndesit IWE 91283 SL Çamaşır Makinesi LED göstergeleri ile size kullanım kolaylığı sağlıyor. 1200 devir gücüne sahip olan İndesit IWE 91283 SL Çamaşır Makinesi kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile 999,00 TL satış fiyatına sahiptir.

KUER 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap

Evinizdeki eşyaları daha düzenli bir şekilde muhafaza etmenize imkan sağlayan KUER 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap krom kaplamalı modern metal kulplara sahiptir. High – Glass yapıya sahip olan KUER 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap parlak beyaz kaplamalara sahiptir. Tam olarak 190 cm x 50 cm  x 38 cm net ölçülere sahip olan KUER 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap 2 yıl garantili olarak kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile birlikte 159,00 TL fiyata sahiptir.

Arzum Prochopp Eco Doğrayıcı

Mutfaklarda hanımların yegane kurtarıcısı olan doğrayıcılar arasında bir yıldız gibi yükselen Arzum Prochopp Eco Doğrayıcı 600 w güce sahip bir motor ile donatılmıştır. 1 litrelik iç hacme sahip olan Arzum Prochopp Eco Doğrayıcı tek kademeli hız ayarına sahiptir. Paslanmaz çelik doğrayıcı bıçağa sahip olan Arzum Prochopp Eco Doğrayıcı kullandığınız zeminde kaymaması için kaymaz ayaklara sahipken bu ürüne 6 taksit seçeneği ile sadece 74,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Sinbo Tost Makinesi

Çocukların en sevdiği atıştırmalıklardan olan tostları en lezzetli şekilde yapabilmeniz için yanmaz, yapışmaz ızgara pişirme yüzeyine sahip olan Sinbo Tost Makinesi ideal bir tercih olacaktır. Kullanmadığınız zaman dik bir şekilde az yer kaplayacak konuma getirerek bir köşeye koyabileceğiniz Sinbo Tost Makinesi kablo saklama yuvası ve termostat uyarı ışığına sahiptir. 750 w termostat gücüne sahip olan Sinbo Tost Makinesi sadece 45,00 TL’dir.

KUER Çok Amaçlı Mutfak Dolabı

Normal koşullarda saklanabilecek gıdaları ve meşrubatları muhafaza edebileceğiniz KUER Çok Amaçlı Mutfak Dolabı metal kaplamalı dayanıklı kulplara sahip beyaz parlak yüzey kaplamalı suntanamdan imal edilen bir üründür. Tam olaran 100 cm x 44 cm x 35 cm net ölçülerine sahip olan KUER Çok Amaçlı Mutfak Dolabı 2 yıl garanti kapsamında iken bu ürüne 6 taksit imkanı ile sadece 59,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Çamaşır Kurutmalık

Tam olarak 18 metrelik kıyafet asma kapasitesine sahip olan Çamaşır Kurutmalık konumlandırdığınız zeminde sabit kalmasını sağlayan kaymaz plastik ayaklara sahiptir. kullanım sonrasında kaldırmanız için katlanabilir yapıya sahip olan Çamaşır Kurutmalık farklı renk seçenekleri ve 27,50 TL fiyatı ile sizleri ŞOK mağazalarında bekliyor.

Keçeli Ütü Masası Kılıfı

Düzgün ve kaliteli bir yüzeyde ütü yapmanıza imkan veren Keçeli Ütü Masası Kılıfı tam olarak 60 cm x 140 cm ebatlara sahipken farklı renk ve desen seçenekleri ile 9,95 TL satış fiyatı ile ŞOK Aktüel Kataloğunda yerini alıyor.

Titiz Klozet Fırçası

Farklı renk seçeneklerine sahip olan Titiz Klozet Fırçası ŞOK 9 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda 5,95 TL fiyata sahiptir.

Çamaşır Selesi

Evdeki çamaşırlarınızı derli toplu bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olan Çamaşır Selesi 35 litrelik iç hacmi ile 14,90 TL fiyatı ile ŞOK Aktüel Kataloğunda yer alan bir diğer ürün oluyor.

Gezer Eva Bay / Bayan Terlik

Giderek ısınan havalarda ayakkabıdan kurtulup terliğe geçmek isteyenler için ŞOK mağazalarında Bay 40 numara ile 44 numara arasında, bayan için ise 36 numara ile 40 numara arasında değişen terlik çeşitleri sadece 7,50 TL etiket fiyatına sahiptir.

Üçsan Plastik Elegant Saklama Kabı 3’lü Set

Artan yemeklerinizi ve kahvaltılıklarınızı muhafaza edebileceğiniz Üçsan Plastik Elegant Saklama Kabı 3’lü Set içerisinde 0,85 lt, 1,40 lt ve 2 litrelik üç ayrı saklama kabı bulunmaktadır. Bu ürünlere ise sadece 6,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

LAV Elis Büyük Boy Kase

Kaliteli işçiliği ve kaliteli cam malzemesi ile masanıza yakışacak olan LAV Elis Büyük Boy Kase sadece 6,95 TL’ye Şok Mağazalarında.

Kavanoz

Farklı baharatları muhafaza etmenize imkan sağlayan Kavanozlar farklı renk seçenekleri ve 1500 cc iç hacmi ile 7,95 TL fiyata sahiptir.

2’li Desenli Tuzluk

25 cc iç hacme ve farklı renk ile desen seçeneklerine sahip olan 2’li Desenli Tuzluk 3,50 TL satış fiyatına sahiptir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com