ŞOK 5 Mayıs 2018 Hafta Sonu Kataloğu – Su Arıtma Cihazı

Editör: Şok Aktüel 3 Mayıs 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Ülkemizin en büyük market zincirleri arasında yer alan ŞOK mağazaları hemen her ilde ve her ilçede en az bir tane şubesi olan dev bir firmadır. Bu kadar büyük bir market zincirinin yerine getirmesi gereken bir takım sorumluluklar bulunurken ŞOK mağazaları bu hususta oldukça özenli davranıyor.

Tüketicilerin kişisel ve genel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu doğrultuda her hafta tüm mağazalarında geçerli olmak üzere Aktüel Katalogları yayınlıyor. Bu hafta yayınlamış olduğu yeni Aktüel Katalog ile yine birbirinden güzel ürünü bizlerin beğenisine sunuyor. Şimdi isterseniz gelin birlikte ŞOK 08 – 08 Mayıs 2018 Hafta Sonu Kataloğu içerisinde yer alan ürünlere göz atalım.

Su Arıtma Cihazı

Şebeke suyu içemeyen kişilerin oldukça beğenecekleri bir ürün olan Su Arıtma Cihazı 5 filtreli ve 6 aşamalı su arıtma sistemine sahiptir. Bağlı olduğu şebeke suyunda kesinti olması halinde içerisinde depoladığı 12 litre suyu vermeye devam eden Su Arıtma Cihazı mineral su filtresi ile alkali su değerlerini elde edebiliyor. Avrupa tipi lüx musluk tasarımına sahip olan Su Arıtma Cihazı 2 yıl garantili olarak kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sadece 299,00 TL fiyata sahiptir.

Premier Manuel Baskül

Farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan Premier Manuel Baskül en fazla 130 kilogram ağırlığa kadar tartabilme özelliğine sahiptir. diğer yandan ise kalibrasyon ayarlama özelliğine sahip olan Premier Manuel Baskül 2 yıl garanti imkanı ile ŞOK mağazalarında sadece 17,90 TL satış fiyatına sahiptir.

Spor Telefon Kol Bandı

Spor yapanların ve özellikle uzun mesafe koşuları yapan kişilerin seveceği bir ürün olan Spor Telefon Kol Bandı yağmur ve çizilme gibi dış etkenlerden telefonunuzu korur. Müzik dinlemeniz için sizleri düşünerek bir de kulaklık çıkışı bulunan Spor Telefon Kol Bandı tüm akıllı cep telefonları ile uyumlu bir yapıya sahiptir. ŞOK 5 Mayıs 2018 Hafta Sonu Kataloğunda yer alan Spor Telefon Kol Bandı ürününün satış fiyatı 9,95 TL şeklindedir.

Bay Bayan Spor Ayakkabı

36 numara ile 44 numara arasında numara çeşitleri ve farklı renk seçenekleri bulunan Bay Bayan Spor Ayakkabı sadece 29,90 TL fiyata sahiptir.

Erkek T-Shirt

Small, Medium, Large ve XLarge beden seçeneklerine ve farklı renk seçeneklerine sahip olan Erkek T-Shirt ürünü tamamen pamuktan imal edilmişken bu ürüne sadece 12,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Erkek Spor Atleti

Small, Medium, Large ve XLarge beden seçeneklerine sahip olan Erkek Spor Atlet tamamen pamuk kumaşa sahip olup 7,95 TL satış fiyatına sahiptir.

Kaşkorse Bayan Atlet

S, M, L ve XL beden seçeneklerine sahip olan Kaşkole Bayan Atlet tamamen pamuk yapısı ve 6,95 TL fiyatı ile ŞOK mağazalarında yerini alıyor.

DoReMi Seamless Bayan Büstiyer

S, M, L ve XL şeklinde beden seçeneklerinin bulunduğu DoReMi Seamless Bayan Büstiyer yüzde 100 pamuktan üretilmişken fiyatı da 5,95 TL şeklinde belirlenmiştir.

Chantale Bay Bayan Bambu Çorap

Silikonlu kaymaz topuk yapısına sahip olan bu ürün farklı ayak yapısına uygun boyları ve farklı renk ile desen seçeneği ile sadece 2,50 TL’dir.

Pilsan İş Araçları 2’li

Kepçe, hareketli damper, caraskal modelleri ve itfaiye merdiveni şeklinde çeşitleri bulunan bu 2’li set ürünü sadece 12,50 TL etiket fiyatına sahiptir.

Bugün Ne Pişirsem Diyene ŞOK Yeter de Artar

Günün yemeği olan Bezelye yemeği için Bezelyenin kilogram fiyatı 2,99 TL iken Taze Patatesin kilogram fiyatı 1,69 TL’dir.

25 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli

Marmarabirlik Kuru Sele Zeytin 10,95 TL yerine 6,00 TL iken Algida Maraş Usulü Sade Dondurma 9,95 TL yerine 6,00 TL fiyata sahiptir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com