Şok 3 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu – Axen Uydu Alıcılı Led TV

Editör: Melih Metin Şok Aktüel 27 Şubat 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Şok Marketlerin hafta sonuna özel aktüel ürünlerinin yer aldığı 3 Mart 2018 kataloğu yayınlandı. Elektrikli ev aletlerinin öne çıktığı hafta sonu kataloğunda daha önce sınırlı sayıda geldiği için kaçırdığınız fırsatlar varsa bir göz atmanızı öneririz. Bizde siz sevgili aktüelsemti takipçileri için 3 Mart Cumartesi günü gelecek aktüel ürünlerin özellikleri, fiyat ve merak edilen yorumlarını paylaşıyor olacağız. 

Axen Uydu Alıcılı ve USB Media Player Led TV
HD kalitede görüntü izlemenize olanak sağlayan Axen televizyon 32″ genişliğinde ekran boyutlarına sahip. Kendinden uydu alıcılı olduğu için ekstra uydu kutusu almanız gerekmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. HDMI girişleri sayesinde diğer görüntü yüklü cihazlarınızı televizyonunuza bağlayarak yüksek hızla aktarım sağlayabilirsiniz. 2 yıl Sunny garantisi bulunan Axen HD Led TV’nin fiyatı da araştırmalarımıza göre piyasanın altında bir rakam. Kredi kartına 6 taksit imkanıyla 699 TL’den satın alabilirsiniz. 

Teflon Kaplamalı Sinbo Tost Makinesi 
Isıya dayanıklı paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar memnun kalarak kullanacağınız bir ürün. Çıkarılabilir ve kolay temizlenen pişirme plakalarını isterseniz bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Sinbo Tost Makinesi geniş pişirme alanı sayesinde ızgara olarak da kullanılabilir. Kilitleme mandalı, cihazın açık ve kullanıma hazır olduğunu gösteren lambaları ve teflon döküm plakaları ile fiyatına göre gerçekten kullanışlı bir makine. 6 taksit imkanıyla da satın alabileceğiniz haftanın aktüel ürününün fiyatı ise sadece 99.90 TL.

Kaynatma ve Sıcak Tutma Fonksiyonlu Sinbo Elektrikli Çay Seti
Otomatik kapanma özelliği sayesinde unutkan hanımları düşünen Sinbo Elektirkli Çay Seti susuz kaldığında çalışmıyor. Kahvaltı sofralarının olmazlarından çay keyfiniz de kaynatma ve otomatik sıcak tutma fonksiyonları sayesinde yarım kalmıyor. Evet hanımlar bu özel tasarım, paslanmaz çelik rezistanslı ve cam demlikli Sinbo Çay Seti otomatik olarak kaynatma moduna alarak siz kapatana kadar çayınızın sıcak kalmasını sağlıyor. İsterseniz 6 taksitle de alabileceğiniz  ve 2 yıl garantisi bulunan ürünün fiyatı 74.90 TL.

Wifi Bağlantılı Kawai HD Uydu Alıcısı
Kanal ekleme, düzenleme, silme ve manuel olarak kanal arama özelliği bulunan Kawai HD uydu alıcısı tüm televizyonlar ile uyumludur. 4000 kanala kadar kayıt yapma imkanı bulunuyor. Wifi bağlantısı ile Youtube üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca harici USB belleğe kayıt yapma özelliği de bulunan ve 2 yıl garantili bu aktüel ürünün fiyatı 59.90 TL.

3 Mart Şok aktüel hafta sonu fırsatları arasında yer alan indirimli ürünler tabiki bu kadarla sınırlı değil. Özellikle zücaciye ürünlerine yer verilen aktüel kataloğunun işte diğer indirimli ürünleri;
Hascevher Cam Kapaklı Tencere çeşitleri 19,90 TL ve 17.90 TL
Hascevher Tek Kulplu Sütlük 15,90 TL
Hascevher Çaydanlık Kulplu Sütlük 13.90 TL
Çöp Kovası 3,95 TL
Farklı renklerde Makaron Erzak Kabı 3,95 TL
Desenli Kavanoz 2,75 TL
Desenli Şişe 3,95 TL
Desenli Tuzluk 1,50 TL
Farklı desenlerde Melamin tepsi ve tabak çeşitleri 4,95 TL’den siz müşterilerin beğenisine sunulacak. 

3 Mart Şok hafta sonu kataloğunda gıda reyonunda da indirimler unutulmamış. Bugün ne pişirsem diye düşünen hanımlar için hafta sonu fırsatlarında mantar ve çarliston biberin kg’ı 2.99 TL’den satılıyor olacak. Hafta sonunda Şok Marketlerden alışveriş yapacak müşteriler için fırsatlar bitmek bilmiyor. 25 TL ve üzeri alışveriş yapanlara da indirim fırsatları bulunuyor. 10 TL’den satılan Marmara birlik 450 gr Elit Salamura Zeytinin fiyatı 25 TL üzeri alışveriş yapanlara sadece 6 TL. Yine normal değeri yaklaşık 15 TL olan 2 lt Biryağ Ayçiçek Yağı ise sadece 12 TL’den satılacak. Hafta sonu için yine dolu dolu bir katalog yayınlayan Şok’a uğramadan geçmeyin. Resimlerin güncelleri çıktığında katalog güncellenecektir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com