ŞOK 3 Kişilik Salıncak İncelemesi

Editör: vahap ayzet Ürün İnceleme 4 Haziran 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

Şok’a 6 Haziran’dan itibaren gelecek olan 3 kişil salıncak, balkonunuz ya da bahçeniz için vazgeçilmez bir ürün olarak kendini gösterecek. Hem dekor açısından, hem de kullanış açısından çok modern olan 3 kişilik salıncağın fiyatı yalnızca 189.90 TL olarak ön plana çıkıyor.

Kolay kurulum imkanıyla birlikte hiç zorlanmadan rahatlıkla kurabilir ve konumlandıracağınız yere yerleştirebilirsiniz. Aldıktan sonra pişman olmayacağınız ürünler arasında yer alan 3 kişilik salıncak, 6 Haziran’dan sonra tüm ŞOK mağazalarında yerini alacak.

Sınırlı sayıda gelecek olan bu söz konusu 3 kişilik salıncak modelini kaçırmadan hemen almanızda fayda var. Zira bu fiyata bu kalitede bir ürün bulmanız zor olacaktır. 

 

170x150x113 cm uzunluklara sahip olan 3 kişil salıncak, modern görünüm, kolay kurulumunun yanında aynı zamanda 2 yıl garantiyle geliyor. Herhangi bir üretici kaynaklı sorunda garanti kapsamında ürününüz onarılacak ya da 0 ürünle değiştirilecektir. ŞOK, garanti konusunda çok vizyonlu bir şekilde ilerlemekte olup, müşterilerine genel olarak mağduriyet yaşatmamaktadır.

Sadece iskeleleri birbirlerine vidalayarak oluşturabileceğiniz 3 kişilik salıncağın gerekli tüm malzemeleri kutu içeriğinde mevcut. Dışardan hiçbir malzeme ihtiyacı duymadan kurabilecek olduğunuz salıncak o kadar kolay kuruluyor ki, küçük bir çocuğun bile kullanma kılavuzuna bakarak rahatlıkla kurabilecek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.  Bu kapsamda dekor ya da kullanış açısından bir salıncak almak istiyorsanız, ŞOK’a uğramadan bu fikrinizi gerçekleştirmemenizi tavsiye ederiz. 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com