ŞOK 29 Eylül 2018 Aktüel Ürünleri Neler?

Editör: Şok Aktüel 26 Eylül 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 OY, ortalama: 3,33 dışında 5)
Loading...

29 Eylül 2018 haftasonu ŞOK aktüel kataloğunda birbirinden farklı çok sayıda ürün uygun fiyatla satılıyor. Şampuandan, şarjlı tornavidaya kadar birçok ürün bulunmakta. 29 Eylül’den 2 Ekim’e kadar satılacak olan ürünler stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı satıldıktan sonra tekrardan mağazalara gelmeyecektir. Bu yüzden hangi ürüne ihtiyacınız varsa 29 Eylül tarihi itibarıyla hemen en yakın ŞOK mağazasına gitmenizde fayda var.

Lazer Metre

KL markalı KLLZM40 modelindeki profesyonel lazermetre 40 metre boyunca doğru, %0 hata payıyla ölçüm yapmaktadır. 40 metreden sonra ufak çaplı sapmalar olabilir. Ki bu rakam, fiyatına göre çok büyük bir rakam diyebiliriz. Hızlı ve basit bir şekilde uğraşmadan ölçüm yapmanıza olanak tanıyan lazermetre, sizi mezure kullanımından kurtarıyor. Pisagor ölçüm teorisi beraberinde çalışan lazermetre, hareket halindeyken de sürekli ölçüm yapabiliyor sabit durma zorunluluğu yok.

Düşme ve darbelere karşı ultra dayanıklılığı bulunan lazermetrenin ölçüm hassasiyeti +/- 2mm olarak öne çıkıyor. 100 gram ağırlığındaki bu söz konusu cihaz 2 adet AAA pille çalışıyor. Fiyatı ise 199.00 TL. İsterseniz 6 taksitle de ürünü alabiliyorsunuz.

Fonksiyonel Şarjlı Tornavida

KL markasıyla üretilen KLNM3613 modelindeki fonksiyonel şarjlı tornavida uygun fiyatıyla birlikte dikkat çekiyor. Li – On bataryası bulunan şarjlı tornavidanın 200 dev/dk yüksek hızı bulunmakta. Anahtarsız uç tutucunun yer aldığı tornavida da bu sayede daha hızlı ve kolay bir şekilde uç değiştirebiliyorsunuz.

Rahat kullanılması ve titreşimi tamamen emmesi için kauçuk kaplı kabzası bulunan ürünün ergonomik tasarımı mevcut. Tek elle rahat bir şekilde kullanabiliyor ve çok küçük alanlara dahi rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Entegre olan LED aydınlatması bulunan ürünün ağırlığı 0.9 KG. Profesyonel kullanım için uygun olan KLNM 3613, 129.00 TL’ye satılıyor.

Dekoratif 3 Katlı Raf

Evlerin dekorasyonunda büyük eşyalar kadar küçük eşyalarda önemlidir. Dekorasyona incelik katan bu küçük eşyalar, detaylarla dekorasyonunuzu tam anlamıyla öne çıkarır. Hem dekorasyonuma uysun hem de fonksiyonel olsun diyorsanız bu 3 katlı dekoratif rafları alabilirsiniz. İstediğiniz eşyayı koyabileceğiniz rafları 39.90 TL’ye satın alabilirsiniz. İsterseniz de 6 taksit imaknıyla ayda 6.65 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Dekoratif Flamingo Çiçeklik

Dış kapı önüne, ya da geniş odalarınızın herhangi bir yerine koymak için çok güzel görünümü bulunan dekoratif flamingo çiçekliklerden alabilirsiniz. Siyah ve beyaz renklerde gelen dekoratif flamingo çiçekliğin 3 tane saksı koyulacak yeri bulunuyor. 19.90 TL fiyatla satılan çiçeklik sınırlı sayıda geliyor.

Bay / Bayan Spor Ayakkabı

36 – 44 numara aralığında termo tabana sahip olan bay ve bayan spor ayakkabılar siyah ve kahverengi renklerde farklı farklı satılıyor. Zevkinize göre istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Kalite noktasında birbiriyle aynıdır sadece renk farkı vardır. 34.90 TL’ye satılan söz konusu bay ve bayan spor ayakkabı da yine 6 taksitle alınabiliyor.

Oyuncaklar

ŞOK bildiğiniz üzere her aktüel kataloğunda elbet 1 oyuncağa yer veriyor. Bu haftaki katalogda oyuncak sekmesinde otorobotlar ve meyve sandığı yer alıyor. Meyve sandığının yanında oyuncak meyveler de hediye olarak veriliyor. 21 cm uzunluğu bulunan otorobotlar hem araba hem de robot olabiliyor. Otorobotlar için belirlenen fiyat 14.90 TL olurken, meyve sandığı ve meyveler için belirlenen fiyat 9.95 TL olmaktadır.

25 TL ve üzeri alışverişlerde her hafta çeşitli ürünlerini kampanya dahiline sokan ŞOK bu hafta 25 TL ve üzeri kampanyasında Dove Yoğun Onarıcı Şampuana yer veriyor. 1 -2 Ekim tarihleri arasında diye tarih belirtilmiş. 10.90 TL olan bu ürün 25 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız 7.00 TL’ye satılacaktır.

Dove Yoğun Onarıcı Şampuan – 7.00 TL

Lazer Metre – 199.90 TL

Fonksiyonel Şarjlı Tornavida – 129.00 TL

Dekoratif 3 Katlı Raf – 39.90 TL

Dekoratif Flamingo Çiçeklik – 19.90 TL

Bay / Bayan Spor Ayakkabı – 34.90 TL

Desenli Mini Led El Feneri – 5.95 TL

Otorobotlar – 14.90 TL

Pilsan Meyve Sandığı – 9.95 TL

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com