ŞOK 26 Eylül 2018 Aktüel Kataloğundaki Fiyatlar Şaşırtıyor!

Editör: Şok Aktüel 24 Eylül 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

26 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğundaki fiyatlar şaşırtıyor. 26 Eylül 2018 – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında satışa çıkacak olan ürünlere kısa bir şekilde göz atacak olursak Remington markalı saç düzleştirici, hava üflemeli şekillendirici ve saç makinesi, tıraş makinesi, saç kesme makinesi yer alıyor. Bunların yanı sıra tek kişilik yorgan, koltuk örtüsü gibi ev gereçleri de bulunuyor. Detaylı bir şekilde bakalım:

Remington Saç Düzleştirici

Remington markalı ürünler, ŞOK Aktüelinde hemen hemen 2-3 haftada bir devamlı yer almakta. Saç düzleştirici ise geçmiş zamanlarda bir kez daha gelmişti. 200 derecede tek sıcaklık ayarı bulunan düzleştirici de düşürme veya yükseltme gibi bir durum söz konusu değil. 110mm. seramik kaplama ekstra uzun hareketli plakalarla birlikte çok daha iyi düzleştirme yapılabilmektedir. 30 saniye bekledikten sonra kullanıma hazır gelen bu ürün 60 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatmaktadır. Yangın, patlama gibi durumların meydana gelmemesi için oluşturulan bu emniyet sistemi özellikle unutkanlar için muhteşem bir şey. Saklama için ise plaka kilidi bulunan ürün 2 yıl boyunca firma garantisiyle birlikte geliyor. 89.90 TL’ye alabiliyorsunuz. Aynı zamanda 6 taksitte yapılıyor.

Remington Hava Üflemeli Şekillendirici

Remington’un en çok satan ürünleri arasında yer alan hava üflemeli şekillendirici tam bir teknoloji harikası olarak öne çıkıyor. Saçınıza hava üfleyerek çok daha rahat bir şekilde şekillenmesine olanak tanıyan bu ürün 400W güce sahip. 25mm sert kıllı fırçası ve 19mm yuvarlak fırçası ürünün yanında geliyor. 2 farklı ısı ve hız ayarı bulunuyor. Aynı zamanda bukle bırakmak istiyorsanız da özel bir düğme yer alıyor. Fiyatı 79.90 TL olan bu ürün diğer saç düzleştirici gibi 2 yıl garantili ve yine 6 taksitle alınabiliyor.

Beard Boss Sakal Şekillendirici

2 adet AAA pille çalışan söz konusu sakal şekillendirici, ofislerde ve iş yerlerinde kullanmak için birebirdir. Evde de kullanabilirsiniz fakat pil konusu bütçenize sıkıntı yaratabilir. Ürünü ilk aldığınızda yanında piller hediye olarak gönderiliyor. 11 farklı uzunluk ayarıyla sakalınızı kesebiliyorsunuz. Yıkanabilir paslanmaz çelik bıçakların yer aldığı şekillendiricide 2 yıl boyunca garanti söz konusu. 59.90 TL fiyatı bulunuyor.

Çift Başlıklı Tıraş Makinesi

2 adet AA pille çalışan çift başlıklı tıraş makinesi çiftli kesiciye sahip. 60 dakika boyunca aralıksız kullanım imkanı bulunan ürünü kuru olarak kullanıyorsunuz. Seyahat kilidi de bulunuyor. Başlığında bir adet koruyucu yer alan çift başlıklı tıraş makinesi 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılmakta. 59.90 TL fiyatı ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

Remington  Saç Kesme Makinesi

Yine Remington’un sık satan ürünleri arasında yer alan saç kesme makinesi mavi – gri renklere sahip. Titanyum kaplama bıçakları bulunuyor. 2 adet ayarlanabilir kilitlenebilir tarak başlığıyla birlikte gelen saç kesme makinesinde bu söz konusu başlıklardan biri 6mm, diğeri ise 18 mm. Kablolu ve kablosuz olmak üzere 2 farklı şekilde kullanabileceğiniz saç kesme makinesinde 40 dakikaya kadar aralıksız kullanım imkanı bulunuyor. 16 saat boyunca da şarj doluyor. Yıkanabilir bıçaklarıyla birlikte paslanma korkunuz olmasın. Ürünün yanında berber tarağı, makas, temizleme fırçası, yağ şişesi ve taşıma çantası beraber geliyor. Diğer ürünler gibi 2 yıl garantisi bulunuyor. Fiyatı 89.90 TL

Tek Kişilik Baskılı Yorgan

Kış aylarının da gelmesiyle birlikte yorgan satışları aktüeller çerçevesinde başladı. Tek kişilik bu yorgan birbirinden farklı tasarımda baskılar taşıyor. İstediğiniz tasarıma sahip yorganı tercih edebilirsiniz. Ölçüleri 155 cm x 215 cm olan bu yorganlar, kış aylarında sizi ısıtma noktasında herhangi bir şekilde mağduriyet yaşatmayacaktır. Fiyatı 59.90 TL

Buldan Koltuk Örtüsü

Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği koltuk örtüleri, koltukların kirlenmesine, çocuklar tarafından çizilmesine v.s. olanak tanımıyor. Hem koltuk görünümünden sıkılmışsanız çok iyi bir alternatif oluyor. 170×210 cm ölçüsündeki koltuk örtüsü satış fiyatı ŞOK Aktüel’de 12.90 TL

Remington Saç Düzleştirici – 89.90 TL

Remington Hava Üflemeli Şekillendirici – 79.90 TL

Tek Kişilik Baskılı Yorgan – 59.90 TL

Buldan Koltuk Örtüsü – 12.90 TL

Kanaviçe Kurulama Bezi – 4.95 TL

Beard Boss Sakal Şekillendirici – 59.90 TL

Çift Başlıklı Tıraş Makinesi – 59.90 TL

Remington Saç Kesme Makinesi – 89.90 TL

Visco Ortopedik Yastık – 24.90 TL

Sıvı Geçirmez Alez – 14.90 TL

Vakumlu Poşet – 12.90 TL

İki Gözlü Çekmece – 12.90 TL

Çekmece Düzenleyici – 8.95 TL

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com