ŞOK 25 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Mini Dikiş Makinesi

Editör: Şok Aktüel 26 Ağustos 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

ŞOK 25 Ağustos 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 2 defa katalog yayınlayan ŞOK; bu kataloğunda müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çok fazla ürün getirmiyor. Mini dikiş makinesi, fare ve haşere kovucu, bambu bay bayan çorap, elbiseli et bebek, kırılmaz mini arabalar, AXEN 40″ uydu alıcılı full HD LED TV ürünlerinden oluşan katalogda fiyatlar bir hayli uygun.

Mini Dikiş Makinesi

Küçük dikiş ihtiyaçlarınızı gidermek için ideal bir ürün olarak öne çıkan mini dikiş makinesi 3 adet bobine sahip. 2 iğneli sistemle çalışan bu dikiş makinesiyle çok büyük dikiş ihtiyaçlarınızı gideremezsiniz. Bobin ve iplik takma aparatları yanında hediye gelen dikiş makinesi beyaz renge sahip. Kullanış açısından kolay ve bir o kadar fonksiyonel olan dikiş makinesi hanımların dikkatini çekiyor. Fiyatı 29.90 TL

Riddex Fare ve Haşere Kovucu

50-80 metrekare arası etki alanı bulunan fare ve haşere kovucu ürünün sarfiyatı saatte 1 W olarak belirtiliyor. Çalışma ısısı olarak ise 0 dereceyle 40 derece arası belirlenmiş. Yani – derecelerde pek performans göstermiyor diyebiliriz. Herhangi bir şekilde ilaç niteliği taşımayan, prize takarak çalıştırabileceğiniz bu ürün 25 Ağustos ŞOK Aktüel kataloğunda 9.95 TL’ye satılıyor.

Bay Bayan Bambu Çorap

Silikon kaymaz topukları bulunan çoraplar özellikle alt bölümü çorap kaydıran ayakkabılar için tercih edilebilir. Birçok farklı çeşidi bulunan çoraplardan katalogda 6 çeşidi gösterilmiş. Benekli, çiçekli, düz çizgili, siyah, renkli çizgili, düz gri ve siyah beyaz çoraplar kendini gösteriyor. 2.50 TL’ye her bir adetini alabilirsiniz.

Elbiseli Et Bebek

Çocukların oynamaktan zevk alacağı elbiseli et bebek çok uygun fiyata satılıyor. Özellikle kız çocuklarına alınan bu bebeğin boyutu 21 cm. Turuncu, yeşil ve pembe renklerde gelen bu et bebek 9.95 TL’ye satılıyor.

Kırılmaz Mini Arabalar

Çek bırak veya uzaktan kumanda özelliği bulunmayan bu mini arabalar standart tekerleklere sahip. Yani iterek sürülüyor. Birçok farklı desen ve renkte ŞOK mağazalarına gelen bu arabalar Pilsan tarafından üretilmiş. Pembe, mavi, sarı ve kırmızı renkleri bulunuyor. Adet fiyatı ise 4.95 TL

Mini Dikiş Makinesi – 29.90 TL

Riddex Fare ve Haşere Kovucu – 9.95 TL

Bay Bayan Bambu Çorap – 2.50 TL

Elbiseli Et Bebek – 9.95 TL

Kırılmaz Mini Arabalar – 4.95 TL

25 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli

Ace Ultra Çamaşır Suyu – 4.00 TL

Lipton Altın Harman Demlik Poşet Çay – 10.00 TL

Axen 40″ Uydu Alıcılı Full HD LED TV – 1.099 TL

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com