Şok 21 – 24 Aktüel Ürünler Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Şok Aktüel 17 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Haftada iki defa aktüel indirim kataloğu hazırlayan Şok marketlerinde hafta sonu indirimleri dolu dolu olacak. İstediğiniz ürünü hafta sonu indirimlerinde bulabilirsiniz. Tekstilden gıda ürünlerine, mutfak gereçlerinden elektronik ürünlere o kadar çok ürün var ki sizlere sadece aralarından beğendiğiniz ürünü ucuz şekilde almak kalıyor. Bakalım bu hafta sonu bizi nasıl indirimler bekliyor.

Şok market elektronik indirimleri

Elektronik ürünleri alırken alacağımız ürünlerin garantili olup olmadığı çok önemlidir. Alacağınız ürünün güvendiğiniz bir yerden olması demek uzun ömürlü olması demektir. Bu yüzden elektronik ürünlerde sizlere şok marketlerini tavsiye edebilirim. Özellikle hafta sonu indirimlerinde dikiş makinesi ve bebek telsizi kaçırılmayacak fırsatlar arasında. Haydi şimdi elektronik ürünlerin fiyatlarına bakalım.

Zetina dikiş makinesi 259 TL

Bebek telsizi 69.90 TL

Sinbo narenciye sıkacağı 39.90 TL

Sinbo elektrikli çelik cezve 39.90 TL

Şok market temizlik indirimleri

Şok marketlerinde temizlik ürünlerinde ekstra indirimler var. İndirim üstüne indirim yapan şok marketin bakalım bu hafta temizlik ürünlerinde neler var.

25 TL ve üzeri alışverişlerde;

Head &shoulders şampuan çeşitleri 400 ml 6 TL

Cif jel tüm yüzeyler 6 TL

Şok market gıda indirimleri

Şok market gıda ürünlerinin taze olması ile övünen bir market. Bu övünmesinin de geçerli bir sebebi var. Taze tarladan halka sloganı ile sebze ve meyvesinin ne kadar taze olduğunu anlatıyor. Bu kadar kendine güvenen bir marketin gıda indirimleri de güzeldir. Şimdi gıda indirimlerinin neler olduğuna bakalım.

Nar 1.89 TL

Yerli muz 4.50 TL

Limon 3.99 TL

Kuru soğan 0.99 TL

Şok market genel ürünler indirimleri

Şok marketleri reyonlarında ürünlerde o kadar fazla çeşitlilik ver ki her birini takip ederseniz eminim istediğiniz indirimli ürünü bulursunuz. Özellikle bu hafta Kuer çok amaçlı dolabı incelenecekler listesine eklemenizi öneririm. Ben bu dolabın evin her yerinde çok rahat kullanılacağını düşünüyorum. kış aylarının televizyon karşısında sizi ısıtacak polar battaniyeleri de Şok maerketlerinde tekstil reyonlarında sizleri bekliyor. Kış geldi ve hanımların çamaşır kurutması artık bir işkence haline dönüştü. Bu hafta sonu Şok marketlerinde bulunan radyatör üstüne takılan kurutmalık işinizi çok kolaylaştıracak. Bitki çayı zamanı gelmişken bir cam demlikte siz almak istemez misiniz? Haydi, bakalım şöyle bir genel, indirimlerde hangi ürünler varmış ve fiyatları ne kadarmış bir bakalım. Bu indirimleri kesinlikle kaçırmanızı istemem.

Kuer çok amaçlı dolap 149.90 TL

Katlanır çalışma masası ve sandalyesi 45 TL

Radyatör kurutmalık 7.50 TL

Polar battaniye 12.90 TL

Bitki çayı demliği 7.95 TL

Limonluk 2 TL 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com