ŞOK 18 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Dijitsu Dik Süpürge

Editör: sefa Şok Aktüel 15 Ağustos 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

18 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. ŞOK, bilindiği üzere hem haftaiçi için hem de haftasonu için farklı farklı aktüel katalogları çıkararak müşterilerine çok çeşitli ürünler sunuyor. Bu haftaki haftasonu ŞOK Aktüel kataloğunda ise çok fazla aktüel kataloğuna değer bir ürün göremiyoruz. Standart ürünlerden meydana gelen katalogda farklı olarak Dijitsu dik süpürge boy gösteriyor. 

Süpürgenin yanında ise klasik satılanlardan erkek pijama takımı, çocuk pijama takımı, kapitone yatak alezi, çok amaçlı yatak örtüsü, cam kavanoz, ayran sürahisi, salata kasesi, erkek ayakkabısı, spor oyuncağı, oyuncak raket gibi ürünler bulunuyor. 

Dijitsu Dik Süpürge 

Dijitsu markalı 890 Watt gücündeki dik süpürge, gerek fiyatıyla gerekse sunduğu özelliklerle birlikte insanları şaşırtıyor. Fonksiyonel ve bir o kadarda kolay kullanımı bulunan dik süpürgeyi ister tamamen yüksek boyda isterseniz de el süpürgesi olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede koltuk temizlerken veya yüksek yerlerde temizlik yaparken çok rahat hareket edebiliyorsunuz. Üçgen süpürgme başlığı bulunan ürün bu başlık sayesinde normal başlıklarla kıyasla çok daha verimli bir şekilde emiş sağlamaktadır. Bunun yanı sıra köşesi bulunan alanlarda da rahat hareket etme özelliğine sahiptir. 180 derece dönebilen bu başlık siz yerinizden hareket etmeden yerinde dönebildiği için zamanınızdan ve temizlik enerjinizden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Toz haznesi 1 litre olan bu ürün, sık sık toz haznesini çırpmanıza gerek kaldırtmıyor. Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir bu söz konusu toz haznesi, temizlik açısından da rahatlığınızdan ödün verdirmeyecektir. Dijitsu dik süpürge 79.90 TL’ye satılıyor. Kredi kartına 6 taksit yapılabilen bu ürün aylık olarak 13.32 TL ödeme yapılarak alınabilmekte. 2 yıl boyunca garantisi var ve herhangi bir sorunda garanti kapsamında onarım, değişim hizmetleri veriliyor.

Erkek Pijama Takımı

2 farklı tasarımla gelen pijama takımında birinin tişörtünün üzerinde çapa resmi, diğerinin ise pusula resmi bulunuyor. Gözünüze hangisi hoş geliyorsa o pijama takımını alabilirsiniz. Kullanımı rahat, terletmeyen ve kış aylarında sıcak yaz aylarında serin tutan bu söz konusu erkek pijama takımı %100 pamuktan üretilmiş. 29.90 TL fiyatla satılan bu ürünün birde çocuk versiyonu var.

Çocuk Pijama Takımı

Erkek pijama takımıyla tek farkı boyut. Yine çapa ve pusula modelleri bulunuyor. S / M / L / XL bedenlerde üretilen çocuk pijama takımı da yine erkek pijama takımı gibi %100 pamuktan imal edilmiş. Fiyatı 19.90 TL olan bu ürün, erkek pijama takımından 10 TL daha uygun fiyatla satılıyor.

Yatak Alezi 

Yataklar alezsiz olmaz. ŞOK bunu bildiğinden dolayı ara ara Alez getiriyor. Beyaz renkte içten içe geçmeli bir şekilde desenleri bulunan yatak alezinin tek kişilik fiyatı ve çift kişilik fiyatı arasında 10 TL fark oynuyor. Eğer tek kişilik yatak alezi alacaksanız ŞOK’a 19.90 TL ödemeniz, çift kişilik yatak alezi alacaksanız ŞOK’a 29.90 TL ödemeniz gerekecektir.

Çok Amaçlı Yatak Örtüsü

Yine yatak alezi gibi tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri bulunan çok amaçlı yatak örtüsünün tek kişilik olanı 160 x 220 cm boyutlara sahip. Çift kişilik olanı ise 200 x 220 cm boyutlarında üretilmiş. Aralarında yine alezde olduğu gibi 10 TL fark oynuyor. 29.90 TL’ye tek kişilik örtüyü, 34.90 TL’ye çift kişilik örtüyü alabilirsiniz. Çift kişilik örtüde şöyle bir avantaj var. Dilerseniz 6 taksitle satın alabiliyorsunuz.

Dijitsu Dik Süpürge – 79.90 TL

Erkek Pijama Takımı – 29.90 TL

Çocuk Pijama Takımı – 19.90 TL

Yatak Alezi Tek Kişilik – 19.90 TL

Yatak Alezi Çift Kişilik – 29.90 TL

Çok Amaçlı Yatak Örtüsü Tek Kişilik – 29.90 TL

Çok Amaçlı Yatak Örtüsü Çift Kişilik – 34.90 TL

Anadolu 5 Lt Cam Kavanoz – 7.50 TL

Anadolu 3 Lt Cam Kavanoz – 5.50 TL

Ayran Sürahisi 2 Lt – 9.95 TL

Salata Kasesi – 6.90 TL

Erkek Ayakkabı – 29.90 TL

Spor Oyuncağı – 12.90 TL

Oyuncak Raket – 24.90 TL

Modern Bloklar – 24.90 TL 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com