Şok 14 – 17 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu

Editör: Şok Aktüel 14 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Her hafta olduğu gibi Şok marketlerinde birbirinden güzel indirimler sizleri bekliyor. Her reyonda ayrı ayrı indirim yapan Şok marketin indirimli ürünleri Çarşamba fırsatlarını aratmayacak kadar iyi. İndirim kataloğunda o kadar çeşitli ürünler var ki hangi birinden başlasam bilemedim. Özellikle Cumartesi indirimlerinde Şok market elektronik bölümünde gözlerden kaçmayacak bir indirim yapmış. Uydu alıcılı Axen uydu alıcılı LED TV kaçırılmayacaklar listesine hemen yazılmalı.

Birde kış aylarının gelmesi ile şebeke sularında kirlenme artışları yaşanıyor. Sağlığınız için arıtma sistemi kullanmanız çok iyi olacaktır. Piyasada satılan arıtma sistemleri oldukça pahalı. Fakat Şok marketlerinin hafta sonu indirimlerinde Su Arıtma Cihazı oldukça uygun bir fiyata alıcılarını bekliyor.

Şok marketlerinde sadece elektronik ürünlerde indirim var sanmayın. Oyuncaklardan gıda ürünlerine, mutfak gereçlerinden çiçeklere bir çok üründe indirim bulabilirsiniz.

Şok Market Elektronik Ürünleri İndirimli Fiyatları

Elektronik ürünlerinde bu hafta o kadar güzel ürünler var ki kaçırmamanızı istediğim için sizlerle paylaşmak istedim. Özellikle su arıtıcısını alınacaklar listesine eklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Bu arada televizyon indirimini de unutmamak lazım. Şimdi bu güzel ürünlerin fiyatlarına bakalım.

Axen 32” Uydu Alıcılı LED TV 699 TL

Su Arıtma Cihazı 299 TL

Şok Market Mutfak Gereçleri İndirimleri

Şok markette balık sezonu açıldı. Sizlerde balıklarınızı rahat bir şekilde pişirmek istiyorsanız mutlaka cem balık kızartma tavasını almanızı öneririm. Ben balık kızartma tavasını kullanıyorum ve çok memnunum. Sizlerin de bu fırsatı değerlendirmenizi kesinlikle isterim.

Cem İkiz Balık Tavası 29.90 TL

Paşabahçe Vazo 7.95 TL

Şok Market Oyuncak İndirimleri

Minik bebeklerimizi sevindirmenin en kolay yanı onlara minik bir hediye almak. Bebekler yetişkinler gibi pahalı ve değerli olan eşyalarla memnun olan kişiler değillerdir. Sizlerde bebeklerinizi sevindirmek istiyorsanız Şok marketin oyuncak reyonuna bir göz atmanızı öneririm.

Bebiş Et Bebek 9.95 TL

4’lü Kırılmaz Mini Arabalar 9.95 TL

Şok Market Gıda Ürünleri İndirimleri

Şok market indirim kataloğuna gıda ürünlerini de eklemiş. Özellikle sattığı meyve ve sebzede taze sertifikası olan Şok marketlerinin gıda ürünlerini güvenle alabilirisiniz. Ben bu hafta indirimlerinde özellikle mandalinayı almanızı öneririm. Çünkü yeşil mandalinanın zamanı bitmek üzere, bu son zamanlarını değerlendirin.

Domates 1.99 TL

Yerli Muz 4.50 TL

Limon 3.99 TL

Natürel Mandalina 1.69 TL

25 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ekstra İndirim Ürünleri

Şok marketlerinde alışveriş yaptığınızda yine siz avantajlı oluyorsunuz. 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda yumuşatıcı ve diş fırçasını ekstra indirimlerle alabilirsiniz.

Yumoş Ekstra Fırsat Paketi 3*720 ml 21.75 TL yerine 15 TL

Colgate Total Beyazlatıcı Diş Fırçası 1+1 9.95 TL yerine 5 TL

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com