Şok 11 – 14 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu

Editör: vahap ayzet Şok Aktüel 8 Kasım 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Şok marketleri haftada iki kes Çarşamba ve Cumartesi günleri indirimleri ile haftayı her zaman indirimle kapatmamızı sağlıyor. Bu kadar çok indirim varken sizin de ürünler için kendinize en uygun ürünü seçecek olmanız içten bile değil. Her Cumartesi iki sayfalık aktüel ürünler kataloğu hazırlayan Şok marketlerin bu hafta elektronikten, tekstile, gıdadan oyuncağa istediğiniz her ürünü bulmanız mümkün. Hep birlikte göz atalım bu cumartesi bizi bekleyen indirimler nelermiş.

Şok bu hafta elektronik indirimleri

Şok marketleri her hafta elektronik ürünlerde birbirinden iddialı indirimler yapıyor. Merakla beklenen elektronik indirimleri gerçekten hakkını veriyor. Bu hafta Indesıt çamaşır makinası ve Tefal buharlı ütü inanılmaz fiyatlarla siz müşterilerini bekliyor. İndirim çılgınlığına gelin hep birlikte göz atalım.

Indesıt çamaşır makinesi 7 kg 759 TL

Tefal Access buharlı ütü 109 TL

Şok bu hafta tekstil indirimleri

Şok marketleri hanımların çok ilgi gösterdiği tekstil ürünlerinde kışa yakışır indirimler yapıyor. Bu kadar indirim varken tabi ki hanımların bunu kaçırması düşünülemez bile. Kış ayları gelmişken hanımlar ailesini sıcak tutacak battaniye ve yorganları en uygun fiyata Şok marketlerinden alacaklarını biliyorlar. Bende naçizane Şok marketlerinin ürünlerine güvendiğimi söyleyebilirim. Bakalım bu hafta bizi bekleyen ürünlerin içlerinde neler var.

Mikro fiber yorgan tek kişilik 27.90 TL

Mikro fiber yorgan çift kişilik 32.90 TL

Pamuklu çift kişilik battaniye 24.90 TL

Lastikli çarşaf tek kişilik 10.90 TL

Lastikli çarşaf çift kişilik 12.90 TL

Şok bu hafta gıda indirimleri

Şok marketlerinde her hafta oldukça güzel gıda indirimleri var. Şok marketlerinde özellikle aldığınız meyve sebzede taze damgasının olması gerçekten çok iyi. Birde markete gittiğinizde sizi taze meyvenin karşılaması da Şok marketlerinin iddiasını boşa çıkarmıyor. Havalar soğumuşken kolay kolay taze meyveyi bulmak biraz zorlaşıyor.

Limon 3.99 TL

Domates 3.49 TL

Deveci armut 3.49 TL

Yerli muz 4.50 TL

Şok bu hafta 25 TL ve üzeri alışveriş indirimleri

Şok marketlerinde alışveriş yaptıkça da kazanıyorsunuz. 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda avantajlı ürünleri uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. Bakalım bu haftaki indirimler hangi ürünlerde.

Yudum Ayçiçek yağı 2 lt 16.95 TL yerine 12 TL

Finish hepsi bir arada tablet 55’li 22.90 TL yerine 14 TL

Şok market bu hafta bebek gereçleri indirimleri

Şok market bebek indirimlerini unutmadan çocukları da sevindirmenin yolunu biliyor. Bu kadar indirimin içinde onlar içinde bir yer ayırması oldukça güzel. Bakalım bu hafta bizleri bebek gereçlerinde neler bekliyor.

İlk arabam 27.90 TL

Çocuk panduf 21 – 30 numara aralığında 14.90 TL

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com