Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yeniden evlendi! İşte o görüntüler...

2018 yılında Amsterdamda dünyaevine giren ancak kısa bir süre sonra ayrılık kararı alan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yeniden evlendi! İşte o görüntüler...

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yeniden evlendi! İşte o görüntüler...

Yeniden biraradalar. Geçtiğimiz hafta davullu zurnalı kız isteme törenini ile Sinan Akçıl Burcu Kıratlıyı istemeye gitmişti. Ve sonrasında kahve içerken, yüzük takılırken bütün nişan görüntülerini sosyal medyada paylaşmışlardı. 

2018 yılında Amsterdamda dünyaevine giren ancak kısa bir süre sonra ayrılık kararı alan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yeniden evlendi! İşte o görüntüler.

Bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren çiften düğün fotoğrafları geldi.

İkili bütün fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaştı.

İki isim Instagram hesabından yaptıkları paylaşımda binlerce beğeni aldı. 

Ünlü şarkıcı Deniz Sekinin fotoğraflara yorumu adeta bomba etkisi yarattı. Seki; Artık bu son olsun lütfen. Bebek bekliyoruz bu güzel çiftten... şeklinde yorum yaptı.

Törene Genç çiftin nikahına Sibel Can, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Hakan Akkaya, Semiraris Pekkan, Berkay - Özlem Ada Şahin, Selin İmer, Mustafa Ceceli gibi ünlü isimler de katıldı. 

Toplamda 40 kişilik bir davet olan törende pandemi kuralları uygulandı.


Çift daha önceki evliliklerinde tek başlarına adım atmışlardı. O dönemde gizli skalı evlenen çift bu kez anlı şanlı düğün yaptı. Nişan töreninde de bu kez ailelerle cümlelerini kullandıkları için önceki dönemde bu sorunların da bundan kaynaklandığını düşünüyoruz. 

Etiketler

Gündem   Magazin  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum