Sinan Akçıl baba mı oluyor? Bakın ne dedi..

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez evlenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlının evliliğinin yankıları hala sürüyor.Sinan Akçıl baba mı oluyor?

Sinan Akçıl baba mı oluyor? Bakın ne dedi..

Sinan Akçıl baba mı oluyor sorusu şu sıralar çok gündemde. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez nikah masasına oturdular. Törene az sayıda davetli katıldı. 

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, Aralık 2018’de Amsterdam’da evlenmiş ve 9 ay sonra boşanmıştı. Ancak bir süre sonra barışan ikili, yeniden aynı eve taşınarak ilişkilerine bir şans daha vermişti. Çift pazartesi gibi İstanbul Swiss Otel’de kıyılan nikâhta yeniden dünya evine girdi.

Pandemi döneminde düğün yaptıkları için eleştirilen Sinan Akçıla bir çok eleştiri geldi. Akçıl hepsine yanıt verdi. 

Nikah şahitliğini Sibel Can, Hatice Şendil, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Mustafa Tatlıcı Alpaslan Arslanca ve Tuğçe Koçak ın üstlendiği düğünün yankıları hala sürüyor.

Bir çok insan pandemide düğün yapılmasını eleştirmişti.Bunlardan biri de şarkıcı Işın Karaca oldu. Işın Karaca oldu. Karaca, Instagram'da düğün videosunun altına “Allah bir yastıkta kocatsın ama bu kadar insan, düğünler, partiler, kongrelerde binlerce insan! Hayat başlamış da bizim mi haberimiz yok. Vallahi bilip de söylemiyorsanız küserim" mesajını yazdı.

Sinan Akçıldan cevap gecikmedi; Akçıl, Sinan Akçıl, "Arkadaşlar tertemiz suyu bulandırmaya çalışanlar olmuş, davetli listemiz 40 kişiydi. Herkesin HES kodu alındı ve herkesi otelde ağırladık. Buradan ekmek çıkmaz. Kötü niyetli 3-5 kişi size sesleniyorum: Arkanıza yaslanıp şahit olduğunuz romantizmin tadını çıkartın. Ama bu demek değildir ki pandemi kuralları geçince 1500 kişilik kutlama yapmayacağız! Sabırsızlanıyorum o gün için" dedi.

Öte yandan alel acele nişan yapıp evlenen çiftiçin acaba Burcu Kıratlı hamilem mi? Sinan Akçıl baba mı oluyor soruları gündeme geldi. 

Etiketler

Gündem  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum