Şeyma Subaşı sevgilisinin kucağındaki pozundan sonra bunu da yaptı...

Sosyal medya fenomeni Şeyma subaşından yeni pozlar gelmeye devam ediyor. Şeyma Subaşı sevgilisinin kucağındaki pozundan sonra bunu da yaptı...

Şeyma Subaşı sevgilisinin kucağındaki pozundan sonra bunu da yaptı...

Acun Ilıcalının eski eşi ve kızının annesi Şeyma Subaşı olay pozlarını paylaşmaya devam ediyor.

Sevgilisi ile enözel anlarını sosyal medyada paylaşmaya doyamayan Subaşı, geçtiğimiz günlerde en son sevgilisinin kucağında bir fotoğrafını paylaşmıştı. 

Takipçilerinden oldukça tepkiler alan ama umursamayan Şeyma Subaşı sevgililer günü paylaşımında da sevgilisi ile fotoğrafını koyup göğüsüne kırmızı gül yerleştirmişti. "Beni sadece bugün değil, her gün dünyanın en şanslı kızı gibi özel hissettiren adam. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Tamamen seninim" notunu düşmüştü.

Birinci aylarını kutlarlarken Subaşı, gönderilerine, "Bir ayda tüm dünyadaki favori insanım oldun. Seni çok seviyorum, Melisa’dan sonraki ikinci her şeyim" mesajını yazmıştı.

Islak saçlı ve bornozlu fotoğraflarını da paylaşan Subaşına bu fotoğrafları kimin çektiği soruları gelmişti. 

Mutluluğu gözlerinden okunan Şeyma Subaşı kıskanıldığını bildiği için paylaşımlarını daha artırmaya devam ediyor. 

Subaşı sevgilisinin kucağında koltukta otururken bir fotoğrafını paylaşmıştı. Mısırlı iş insanının eli kalçasında olan Subaşı, kalça kısmını emojiyle sansürlemişti.

Sevgilisine sarıldığı yeni fotoğrafları "Güvende hissediyorum. Çok seviliyorum. Seninle kraliçe gibiyim. Aşığım" mesajıyla paylaşan Subaşının fotoğrafına beğeni ve yorum yağmuru geldi. 

Etiketler

Gündem   Magazin  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum