Sadakatsiz dizisine bomba transfer! Sakatlanmıştı...

Sevilerek izlenen dizi Sadakatsize sürpriz bomba bir oyuncu katılıyor. Survivorda sakatlanarak İstanbula dönen oyuncu Sadakatsiz dizisinde oynayacak...

Sadakatsiz dizisine bomba transfer! Sakatlanmıştı...

Survivor 2021de sakatlanıp İstanbula geri dönen üblü oyuncu Cemal Hünal sevilen dizi Sadakatsizde oynayacak. Sadakatsiz dizisi oyuncuları katılan Cemal Hünal’ın hangi karaktere hayat vereceği yayınlanan fragman ile belli oldu. Ünlü oyuncu dizide Tıp Fakültesi’ni yarım bıraktıktan sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran karakterine hayat verecek. 

Cemal Hünal Asyanın arkadaşı olarak diziye dahil oldu.Geçtiğimiz hafta sakatlanan Hünalın hangi dizide oynayacağı konuşuluyordu. Sadakatsiz dizisinin fragmanı yayınlanınca artık herşey kesinleşti. 

Sevilen oyuncu Asya’nın arkadaşı Sinan karakterine hayat verecek.

Fragmanda izlediğimiz kadarı ile Volkan ve Sinan arasında büyük bir kavga çıkacak. Asya Sinan’a, ‘Tekirdağ’a niye geldin?’ diye soruyor. Sinan, ‘Senin için geldim’ yanıtını veriyor. Volkan bu yakınlıktan hiç hoşlanmıyor. Asya ile Sinan beraber motorla İstanbul’a gidiyor. Peşlerinden giden Volkan ve Sinan arasında kavga çıkıyor.

1976 doğumlu olan Cemal Hünal İstanbulda dünyaya geldi. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi. Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a yerleşmiştir.

Hünal bir çok dizi ve filmde rol aldı. 

Etiketler

Dizi  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum