Ölü hücrelerden işte böyle arınabilirsiniz; Ev yapımı peeling tarifi...

Cilt bakımı güzellik için olmazsa olmazlardan biri. Eğer cildiniz sağlıklı ve güzel görünümlü ise siz de güzel görünürsünüz. Ölü hücrelerden işte böyle arınabilirsiniz; Ev yapımı peeling tarifi...

Ölü hücrelerden işte böyle arınabilirsiniz; Ev yapımı peeling tarifi...

Sizler için cilt tariflri araştırıyorum son zamanlarda. Kışın gelmesi ile birlikte ciltlerde iyice kuruma ve c vitamini eksikliği ile birlikte doyulmalar dökülmeler ve akneler artabiliyor.

Cilt bakımı güzellik için olmazsa olmazlardan biri. Eğer cildiniz sağlıklı ve güzel görünümlü ise siz de güzel görünürsünüz. Ölü hücrelerden işte böyle arınabilirsiniz; Ev yapımı peeling tarifi.

Cildinizi pamuk gibi yumuşatmak isizin elinizde hem ekonomik hem de kolay tariflerle. Ben sizler için artık çok daha fazla bakım sırlarıpaylaşmayı hedefliyorum.

Unutmuyoruz ki cilt bakımı cildiniz temizken daha iyi bir hal alıyor. Sürekli makyaj yapılan ve gün içinde bir takım kirelere maruz bırakılan cildinizi bebek gibi yapmanız bu sayede çok kolay.

Cildinizi bebek gibi yumuşatacak ve ölü cilt hücrelerinden arındıracak bir tarif önerimiz var.

Daha güzel ve bebek gibi bir cilt istiyorsanız ona tıpka bebeğinize baktığınız gibi bakmalısınız.

Üstelik bu söylediğimiz tarifle çok fazla malzemeye de ihtiyacınız yok. Sadece kahve ve soda. 

Kahve telvesi cildi üzerinde biriken ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı oluyorken gözeneklerin tıkanmasını da önlüyor aynı zamanda. Sivilce ve siyah nokta oluşumunun engellenmesine katkı sağlayan kahve telvesi temizlikte büyük önem taşır.

Sodayı isterseniz tek başına tonik olarak da kullanabilirsiniz. İsterseniz de birlikte bir karışım yapabilirsiniz. Malzemeleri bir kabın içine aldıktan sonra iyice karıştırın. Ve karışımı elinize alarak yumuşak hareketlerle yüzünüze gezdirin.

Birkaç dakika masaj yaptıktan sonra yüzünüzü durulayın. 

Etiketler

Gündem  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum