İbrahim Tatlıses’ten genç sevgili ile yeni poz...

Son günlerde değiştirdiği imajı ile sıkça konuşulan ve olumlu olumsuz bir çok tepki alan İbrahim Tatlıses’ten genç sevgili ile yeni poz...

İbrahim Tatlıses’ten genç sevgili ile yeni poz...

İbrahim Tatlıses’ten genç sevgili ile yeni poz geldi.Son günlerde değiştiriği imajı ile sıkça konuşulan ve olumlu olumsuz bir çok tepki alan İbrahim Tatlıses 25 yaşındaki sevgilisi olduğu iddia edilen Gülçin Karakaya ile yeni fotoğraflar paylaşıyorlar. 

İbrahim Tatlısesin bu hafta İbo Showdaki imajı çok konuşuldu. Tatlısesiadeta kimse tanıyamadı.

Karakaya Bodrum’a giderken çektiği selfie’yi Instagram hesabında paylaştı. “Biz yine yollarda” yazarak kalp emojisiyle Tatlıses’i etiketledi.

Fotoğrafa kalp emojisi de ekleyen Karakaya belli ki 68 yaşında yedi çocuk ve dokuz torun sahibi olan İbrahim Tatlısese gönlünü fena kaptırmış. 

1 buçuk yıldır birlikte oldukları duyulan sevgililer haftasonunu Bodrumda geçirdi.

İbrahim Tatlısesin Gülçin Karakayayı eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştırdığı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında birlikte bir fotoğraflarını paylaşarak "Önüm arkam, sağım solum emniyette. İkisinin isminde de güller var; Ayşegül & Gülçin Hanımlar. Ayşegül Hanım, Elif Ada’mın annesi, Gülçin Hanım da yardımcım. Sırtım yere gelmez." şeklinde bir açıklama yapmıştı. 

Tatlıses Bodrumda güneşin keyfini çıkarırken romantik paylaşımlar da yapmayı ihmal etmiyor.

Tatlıses, sevgili Gülçin Karakaya ile yaptığı romantik paylaşım dikkat çekti. Tatlıses, paylaşımına şu notu eklemişti; "Bodrum Akşamları. Bodrum Gümüşlük'te manzara eşliğinde koronaya meydan okuyoruz. Maskelerimizi çıkarmıyoruz."

Etiketler

Magazin  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum