Halkbank'tan ucuz araba fırsatı! İlanlar yayınlandı...

Günümüz pandemi koşullarında bırakın araba almayı vatandaş nakit sıkıntısı ile bankalara başvuru yapıyor. Ama araba almak isteyenlere müjde. Halkbank'tan ucuz araba fırsatı! İlanlar yayınlandı...

Halkbank'tan ucuz araba fırsatı! İlanlar yayınlandı...

Halkbank'tan ucuz araba fırsatı geldi. Günümüz pandemi koşullarında bırakın araba almayı vatandaş nakit sıkıntısı ile bankalara başvuru yapıyor. Ama araba almak isteyenlere müjdemizi verelim. 

Bankalar ucuz ev satışı yaptığı gibi araba satışları da yapmaya başladı. Önceden sıkıntılı olan mal sahipleri tarafından icra yolu ile ellerinden alınan mal varlıkları bankalar tarafından satışa çıkartılıyor. 

Bankalardan araba almanın şartları nelerdir gibi soruların cevabını satırlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Öte yandan bankalar taşıtlar için düşük faizli kredi imkanları da sunuyor. 

Ticaret Bakanlığı 2. el ihale listesi yayımlandı. İhale sistemiyle ikinci el araç satışı piyasanın çok altında fiyatlarla yapılıyor. 

1-) Nasıl alınacak?

Halkbank resmi sitesinden yapmış olduğu güncelleme ile çok sayıda araç satışı için ilan yayımladı. Vatandaşlar öncelikle Halkbank'ın şubelerinden yada internet bankacılığından ihale için başvuruda bulunacaklar. Başvurularını tamamlayanlar bankanın yine internet bankacılık hizmetlerinden yada şubelerinden tekliflerini sunacaklar. En yüksek teklifi veren katılımcı aracı almaya hak kazanacak. Devir teslim işlemleri ise Halkbank şubesinden tamamlanacak.

Halkbank Şubat ayına özel vermiş olduğu ilanda ço ksayıda ucuz araç satışı yapacak.

Bir çok farklı model ve marka bulunan araçların ilanları yayında.

Halkbank'ın araç satış ilanları için öncelikle vatandaşları bankanın satılık gayrimenkullerini ilan ettiği 'Halkbank Gayrimenkul' sayfasına erişim sağlamanız gerekiyor. Bu sistem gayrimenkul satışları kadar yaygın olmadığı için şimdilik böyle işliyor.

Nasıl alınacak?

Etiketler

Gündem   Ekonomi  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum