Demet Akalın'dan bomba açıklamalar! En yakınlarımı bile sildim!

Geçtiğimiz sene Okan Kurt ile evliliğini sonlandıran ancak tekrar barışan Demet Akalın koronavirüsü atlattı. Akalın ekranlara geri döndü...

Demet Akalın'dan bomba açıklamalar! En yakınlarımı bile sildim!

Demet ve Alişan ile SabahSabah programını sunan Demet Akalın koronavirüsü yendi.

Eski eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte gittiği Uludağ tatilinin ardından koronavirüse yakalanan Demet Akalın geçtiğimiz hafta ekranlara ara vererek kendini karantina sürecine sokmuştu. 

Güzel şarkıcı, bugün ekranlara geri döndü.

Alişan ile Star TV ekranlarında program sunan Demet Akalın, yaşadığı süreç hakkında konuştu.

Akalın, "Okan, Uludağ'da çok küçük bir oyun odasında maskesiz şekilde oyun oynuyordu. 'Burada kapmazsam başka bir yerden kapmam' dedi. Ben zaten kayarken bile maskemi taktım. Tamamen kadersizlik diye düşünüyorum" şeklinde açıklama yaptı.

Okan Kurtun oyun oynadığı yerdekilerin bir hafta sona kendilerini arayarak hastanede yattıklarını duyunca sinir krizi geçirdiğini söyledi.

Okan Kurtun sporcu olmasına rağmen bu süreci biraz daha ağır geçirdiğini belirten Akalın kendisinin hemen C Vitamini serumlarına başladığını belirtti.

Akalın, virüsün kendisine bulaşmasıyla ilgili de "Biz zaten Okan'la ayrı odalarda kalıyorduk o zaman da kızımız istediği için beraber yatmıştık" açıklamasını yaptı.

Hastalık sürecinde en yakınındakileri bile sildiğini belirten Akalın, yakın dostlarının da bu süreçte kendisine çok destek olduğunu belirtti. İrem Derici ve Tarkan gibi isimlerinin kendisini aradığını söyleyen Akalına Orhan Gencebay ve Sevim Emre bitkisel ilaçlar yollamış. 

Etiketler

Magazin  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum