BİM Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu İnceleme – Uygun Fiyatlı Orta Sınıf Telefon!

Editör: Aktüel Semti Ürün İnceleme 13 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Her hafta birbirinden farklı ürünleri Aktüel Kataloğunda duyuran ve satışa sunan BİM A.Ş. bu hafta da 25 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu yayınladı. BİM Aktüel Kataloğunda yer alan bazı ürünleri mercek altına alacağız.

Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu

Teknolojik gelişmelerin her geçen gün hız kazandığı son yıllarda piyasa da kendine sağlam bir yer edinen akıllı telefon sektörünün ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Vestel Firmasının Venüs adını verdiği Akıllı Telefon segmentinin yeni gözdelerinden biri olan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu bugünkü inceleme konumuz oluyor.

Orta segment akıllı telefon sıkalasında yer alan Vestel Venüs Akıllı Cep Telefonunun teknik özellikleri hakkında bazı bilgilere yer vereceğiz.

  • Android 7.0 Nougat işletim sistemi
  • 5,5” genişliğe sahip HD ekran
  • 3 GB RAM kapasitesi
  • 13 MP çözünürlüğe sahip arka kamera
  • 5 MP çözünürlüğe sahip ön kamera
  • 32 GB kapasiteye sahip olan dahili depolama alanı

Fiyat performans ürünü diyebileceğimiz Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu günümüzde kullanımda olan en güncel işletim sistemi sürümlerinden biri olan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile birlikte sizlere farklı yenilikler sunmayı vaad ediyor.

Elde tutma ve kullanma hazzını üst sınırlara ulaştıran kasa yapısı ile size Premium bir telefon kullanım hissi sunan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu 5,5 inç genişliğe sahip olan HD görüntü çözünürlüğüne sahip olan ekranı ile gözünüzü yormadan istediğiniz işlemleri rahat bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunuyor.

İşlemlerinizi gerçekleştirirken ya da oyun oynarken herhangi bir takılma ve donma yaşamamanız açısından 3 GB kapasiteye sahip olan RAM iile donatılan Vestel Venus V4 Akıllı Cep Telefonu yoğun günlerinizde ya da kaliteli oyunlar oynadığınız zamanlar size gereken tüm performansı sağlayabilir.

Özel günlerinizde ya da günlük kullanımda iken bulunduğunuz anı ölümsüzleştirmek için 13 MP çözünürlüğe sahip olan arka kamerası ile yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmenize olanak sağlayan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu 5 MP çözünürlüğe sahip olan ön kamerası ile de sizlere birbirinden güzel anılar biriktirme olanağı sağlıyor.

BİM Aktüel Kataloğunda yer alan ürün Fotoğraf çekerek ve videoya alarak ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızı güvenle saklayabileceğiniz 32 GB kapasiteye sahip olan dahili depolama alanı ile fiyat performans ürünü olduğunu kanıtlayan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu isteğinize bağlı olarak dahili hafızasını Micro SD Kart aracılığı ile 64 GB kapasitesine çıkarmanıza da olanak sağlıyor.

Tam anlamı ile parasının hakkını veren bir ürün olan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu sizleri yanınızda şarj aleti taşıma ya da harici şarj deposu taşıma yükünden kurtarıyor. 5000 mAh kapasitesine sahip olan bataryası ile çok rahat bir şekilde 2 günü aşkın kesintisiz kullanım imkanı sunan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu 1,25 GHz hıza sahip Quad Core işlemcisi ile de sizlere mükemmel bir performans sunmaya geliyor.

2 yıllık Vestel Servis Güvencesi ve 849 TL satış fiyatı ile BİM Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu ürününü Aktüel Kataloğunda yer almaktadır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

İlginizi çekebilir

A101 Oyun Evi İncelemesi

A101 Oyun Evi İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com