BİM KUMTEL 3’lü Ankastre Set İncelemesi

Editör: Aktüel Semti Ürün İnceleme 31 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

BİM 11 Ocak 2019 tarihli Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda en çok dikkat çeken ürün KUMTEL’in 3’lü Ankastre seti oldu. Tamamı siyah renkten oluşan ankastre setin içerisinde bir adet büyük fırın, bir adet ocak, bir adet de davlumbaz yer alıyor.

Ankastre Fırın

Ankastre Fırın 57 litrelik iç hacme sahip. Bu sayede istediğinizi pişirebiliyorsunuz. Fırınım yetmiyor, küçük kalıyor gibi dertleriniz yok. 5-6 kişilik ailenin yemek veya kek / pasta ihtiyacını bile rahatlıkla çıkarabileceğiniz bu fırının ayarlanabilir termostatı bulunuyor. Fırınlarda artık klasik oldu. Bu özelliğin çok büyük bir artısı olmadığını söyleyebilirim. 3 programlı olarak gelen fırının yanında aynı zamanda 2 tane paslanmaz emaye tepsi hediye olarak gönderiliyor. Kolay temizlenebilir olması için kapak ve iç cam sökülüyor. Yani fırını temizleyemiyorum diye bir derdiniz artık olmuyor. Fırında iç aydınlatma lambası var. Kapağını açmadan pişip pişmediği noktasında fikir sahibi olabilirsiniz. 2000 W gücündeki bu fırın %40’a varan enerji tasarrufu yapmanıza da olanak tanımakta.

Ankastre Ocak

Ankastre ocak ise 4 gözlü standart ocak tiplemesiyle birlikte geliyor. Görünüm açısından modern bir şekilde tasarlanan ocağın gaz açıp kapatma / çakmak bölümleri gri tonlarında dizayn edilmiş. Siyah ve bu renk muhteşem bir dekoru bir araya getirmiş diyebiliriz. Paslanmaz emaye gövdesi bulunan ocağın yine ızgaraları da aynı şekilde paslanmaz emayeden yapılmış. Ürün doğalgaz ayarlı olarak satılıyor fakat isterseniz LPG’de dönüştürülebiliyor. LPG ile kullanmak istiyorsanız, düzenleme teklifi yapmanız gerekmekte.

Davlumbaz

Piramit şeklindeki davlumbazın sökülebilir 2 farklı alüminyum filtresi var. Bu filtreler sayesinde koku, duman, yağ gibi hiçbir şey mutfağınıza yayılmıyor. Anında Davlumbaz tarafından çekiliyor. Ön bölümde aydınlatma amaçlı lambası bulunan davlumbazın çekiş kapasitesi ise 450 metreküp olarak öne çıkıyor. Davlumbazda 2 tane 30 cm ayarlanabilir baca bulunurken 163 W güç yer alıyor.

BİM KUMTEL 3

Bu söz konusu 3’lü KUMTEL Ankastre setin fiyatı 799,00 TL. Bu fırsat kaçmaz diyebilirim. Çünkü bu 3 ürünü bu fiyata bir daha herhangi bir yerde bulamazsınız. Ürünler için 2 yıl garanti de veriliyor. Peşin fiyatına 6 taksitde yapılıyor. 11 Ocak’dan itibaren tüm BİM mağazalarında yer alacaklar.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Oktay kanik :

    Ocak 8, 2019-11:12 pm

    Servis gelip kuruyormu

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com