Bim Kışlık Ürünler Geliyor – Atkı -Bere – Bot- Mont

Editör: Aktüel Semti Ürün İnceleme 4 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Aktüel Semti olarak Bim 9 Kasım Aktüel Kataloğunu incelediğimiz zaman , yeni katalogda kışlık ürünlerinde olduğunu farkettik ve sizler için bu ürünleri mercek altına aldık. Gelin hep beraber bakalım Bim bizim için bu hafta hangi kışlık ürünleri getirecek :

Atkı Bere Seti Simli Ponponlu

Katalogda yer alan bu ürün %98 Akrilik olarak üretilmiştir. Ayrıca %2 ‘lik kısmı ise metal simlerden üretilmiş olup ponpon kısmında kürk malzemesine benzer bir malzeme kullanılmış. 9 Kasım Cuma günü alabileceğiniz bu setin fiyatı ise 17,90 olarak katalogda yer alıyor.

Bot Çeşitleri

Bim 9 Kasım günü kışlık ihtiyaçlarımızı gidermeye hazırlanıyor. Kataloğa baktığımızda Bayanlar ve Kız-Erkek Çocuklar için bot geldiğini görüyoruz fakat Erkek Bot neden eklenmemiş bilmiyoruz .Böyle bir kataloğa Erkek Bot’ta eklenebilirdi diye notumuzu ekliyoruz. Gelecek olan botlar Termo Taban olup kışın ayağınızı sıcak tutabilecek malzemeye sahiptir. Bayanlar için Kısa Bot 39,90 TL ile satılırken Çocuk Botların fiyatı 29,90 TL olarak belirlenmiş.

Erkek Kaşkol (Çift Taraflı)

Katalogda yer alan Erkek Kaşkollar %100 Akrilik malzeme kullanılarak imal edilmiş. Boyutlarına baktığımızda 30×90 Cm olan bu ürün çift tarıda model olması sayesinde çift taraflı olarak kullanılabiliyor. Ürünün katalog fiyatı ise sadece 9,95 TL olarak katalogda yer almış. Ürünün kalınlığı hakkında bir fikrimiz yok fakat almak istediğiniz zaman ürünü yerinde incelemenizde fayda var.

Çocuk Montları

Bim 9 Kasım kışlık ürünleri incelemeye devam ettiğimizde bir sonraki ürün Çocuk Montları olarak yer alıyor. Dışı polyester olarak üretilen bu ürün 70/70 su iticili olarak belirtiliyor. Bu sayede yağmur ve kar sularının büyük bir kısmını geçirmeyeceğini anlamış oluyoruz.3 Yaşından 8 Yaşına kadar boyutlar seçmeli olarak satışa sunulacak. Eğer çocuklarınıza mont almak istiyor ve maddi durumunuz iyi değilse bu montlar piyasa fiyatının çok altında 29,90 TL gibi bir fiyata satıldığından ürünü inceleyerek almanızı öneriyoruz.

Yorumlar (2 Yorum)

  • Özcan soyuak :

    Kasım 4, 2018-11:04 pm

    Erkek yagmurluğuda istiyoruz

  • İsmihan kaya :

    Kasım 5, 2018-4:04 pm

    Lutfen hamur ölcegini tekrar gönderin

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com