Bim Kaçta Açılıyor Kapanıyor? Çalışma Saatleri

Editör: Bim Aktüel 7 Mart 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

1995 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. kaliteli ürünleri uygun fiyatları ile müşterilerine sunmaya devam eden perakende sektörünün önemli isimlerinden biri olarak tanınıyor. Kurulduğu gün itibariyle 21 mağazasıyla hizmet vermeye başlayan BİM marketlerin ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olduğunca uygun fiyat ve yüksek kalite ile tüketiciyi ulaştırmasıdır. Her geçen gün mağaza sayısını artırarak hizmetlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırmaya devam eden marketin, bölgelere göre değişkenlik gösterebilen çalışma saatlerini ve diğer merak edilenlerini ayrıca aktüel ürünlerini sitemizdeki paylaşımlarımızdan inceleyebilirsiniz.

Bim Çalışma Saatleri
Bim Kaçta Açılıyor : 09:00
Bim Kaçta Kapanıyor : 21:00
Bim Çalışma Saatleri : 09:00 – 21:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri : 09:00 – 21:00

Türkiye’de indirim mağazacılığı yapan isimlerden biri olarak bilinen Bim, mağaza sayısı ve yıllık cirosu ile en büyük perakende kuruluşlarından. Aynı zamanda uluslar arası bir şirket olma yolunda da faaliyetlerine devam eden Bim, çeşitli ülkelerde açmaya devam ettiği mağazaları ile büyümeye ve hizmetlerini çeşitli yerlerdeki tüketicilere ulaştırmaya devam ediyor. Fas ve Mısır’da açtığı yeni mağazaları ile gücüne güç katmaya devam eden marketin yeni ülkelere açılmak için çalışmalarına devam ettiği biliniyor. İlk özel marka ürünü olan Dost Süt’ü 1997 yılında tüketicisinin beğenisine sunmaya başlayan Bim, diğer ürünleriyle de reklama yapacağı masrafı ürün kalitesine ayırarak uygun fiyatlı yüzlerce çeşit ürünü tüketiciye ulaştırmaya çalışıyor. Geçtiğimiz yıl itibariyle Türkiye’de de 6000’nin üzerinde mağaza sayısına ulaşan Bim, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere çalışanlarının da kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam ediyor.

Müşterilerinin ekonomisini düşünen marketlerden biri olarak tanıdığımız Bim, pek çok üründe yaptığı kampanyalarla adından çokça söz ettiriyor. Bazı günlerde müşterilerinin beğenisine sunduğu sınırlı sayıda ürünler ile markalı fırsatları uygun fiyata satın alabileceğiniz marketin çalışma saatleri de önemli konulardan biri. Çünkü birkaç adet olarak getirilen haftalık fırsat ürünleri çok çabuk tükenebiliyor. Kampanyalı ürünlerin satıldığı günlerde marketin önünde kuyruklar oluşabildiği gibi geç giden tüketiciler de bu fırsatları kaçırabiliyor.

Özellikle de elektronik ürünlerin satıldığı günlerde marketin açılmasıyla sınırlı sayıda gelen ürünlerin tükenmesi bir olabiliyor. Hatta bazı yerlerde sabah ezanıyla kuyruğa girenlerin olduğunu da görebilirsiniz. 🙂 Bim marketin genel olarak çalışma saatleri sabah 09.00’ta başlayıp akşam ise 21.00’da bitiyor. Ancak bazı şubelerde marketin açılış saatleri değişiklik gösterebiliyor. Özellikle de kampanyalı ürünlerin geldiği günlerde Bim mağazaları 15 dakika daha erken açılabiliyor. Bazı şubelerin ise çalışma saati 8.30’da başlayabiliyor. Öğle tatili olmayan ve hafta sonları da açık olan Bim mağazalarında sadece Cuma günleri Cuma saatinde mağaza kapalı oluyor. Aktüel ürünlerin raflarda yerini aldığı Cuma günleri açılış saatlerine dikkat ederek fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dediğimiz gibi sınırlı sayıda gelen fırsatlar aynı anda tükenebiliyor. Müşteriye özel ürün ayırma gibi hizmetleri de olmadığından aktüel ürün takipçilerine hatırlatılır.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com