BİM Jabra Tekli Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 12 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 1,00 dışında 5)
Loading...

BİM’de satılan Jabra markalı Tekli Bluetooth kulaklık, gerek görüşme esnasında sunduğu ses kalitesi ve diğer ek özellikleri, gerekse de uygun fiyatıyla birlikte 25 Ocak BİM Aktüel kataloğundaki en dikkat çeken ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Siyah renkte tasarlanan ve klasik tasarımı bulunan söz konusu tekli bluetooth kulaklık birçok fonksiyonu beraberinde getiriyor.

Sezgisel Kullanım

Ürünü sezgisel olarak kullanmak isteyenler için açma ve kapama sürgüsü yer almaktadır. Bu sayede herhangi bir ek işlem gerektirmeden rahatlıkla isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen açma kapam sürgüsü kolay bir şekilde yıpranmayacaktır.

Sesli Yönlendirme

Bu cihaz sesli yönlendirme noktasında Bluetooth kulaklıklar arasında büyük öneme sahip ürünlerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Aygıt eşleştirmenin nasıl yapılacağını, bataryanın azaldığını ve yine bağlantı durumunu sesli bir şekilde bildirerek doğacak mağduriyetleri önlemektedir. Şarjın az kaldığını sesli bir şekilde uyaran aygıtın şarjı bitmeden takmanız faydanıza olacaktır.

Geliştirilmiş Ses Deneyimi

Üründe geliştirilmiş ses deneyimi bulunmaktadır. Bu sayede artık Bluetooth kulaklıkların o bilinen cızırtılı veya boğuk sesi ortadan kaldırılmış HD Özelliği getirilmiştir. Hem müzik dinlerken, hem konuşma gerçekleştirirken hem de bildirim alırken gelen ses tatmin edecektir.

Tam Şarjla 9 saat Konuşma , 9 Gün Bekleme

Ürün batarya performansı açısından gayet güzel değerlerle birlikte geliyor. Yapılan testler sonucu aralıksız 9 saat konuşma yapabildiği ve hiçbir şey yapmadan 9 saat boyunca bekleyebildiği analiz edildi. Bu değerler, söz konusu fiyata alabileceğiniz Bluetooth kulaklıklar arasında en iyi Jabra Tekli Bluetooth kulaklıkta veriliyor.

Fiyat

Ürün için 79.00 TL fiyat belirlemesi yapıldı. İnternet üzerinden Bluetooth kulaklıklara yapacağınız araştırma sonucunda fiyatların tamamının bu fiyatın üzerinde olduğunu görebilirsiniz. Bu üründen düşük kulaklıklar ise hem ses konusunda boğuk ve cızırtılı sesle can sıkmaktadır, hem de kolay bir şekilde bozulmaktadır.

Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Oluşabilecek herhangi bir problemde garanti tarafından bakım, onarım çalışmaları yapılıyor. Eğer çalışmalardan sonuç alınmazsa direkt olarak 0 ürünle değişim gerçekleştiriliyor.

Taksit

Ürün için peşin fiyatına 6 taksit imkanı da bulunuyor. Bonus, World ve Maximum kartlarla ürünü satın aldığınızda kasiyere taksit talebinizi belirterek vade farksız 6 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (1 Yorum)

  • Halil Seçgin :

    Şubat 10, 2019-11:25 pm

    Bimden bu jabra bluetooth kulaklığı aldım çok memnunum.

 YORUM GÖNDERİN?

İlginizi çekebilir

A101 SEG INV Klima İncelemesi

A101 SEG INV Klima İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com