BİM Davlumbaz İncelemesi

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 13 Haziran 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

BİM’e 22 Haziran 2018 tarihinden itibaren gelecek olan Davlumbaz aktüel ürünler kataloğundaki yerini aldı. Renk, görünüm ve tasarım açısından kullanışı bir yana bırakmak gerekirse mutfak dekorunuz için muhteşem bir görüntü sağlayacaktır. Kullanış açısından da yine kaliteli olan bu ürün, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir. 129.00 TL gibi çok uygun bir fiyatla gelen ürün kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satılıyor. Bu şekilde ödeme kolaylığı sağlanıyor ve daha az ödeme yükü oluşturuluyor.

Dilerseniz ürün incelemesine geçelim;

Tasarım

Piramit davlumbaz şeklinde tasarlanan ürünümüz, hem kullanış hem de görünüş açısından piramit şeklinin hakkını veriyor. Yemeklerimizden çıkan buharlar, piramit şeklinde olduğu için hiçbir şekilde dışarı sızmadan direkt kolay bir şekilde bacaya çekilecektır. Düz davlumbazlar da sızma sorunu olabiliyor, fakat bu üründe öyle bir problem olma imkanı %0 diyebiliriz. Siyah inox renklerdeki davlumbaz, mutfak görünümüne siyah rengiyle birlikte çok büyük katkıda bulunacak çünkü siyah, aklınıza gelebilecek olan tüm renklerle uyum içerisinde göze hitap edebiliyor. 

Genel Özellikler

2 adet alüminyum filtre, 1 adet bacası bulunan davlumbaz, bacalı ve bacasız kullanım imkanı da tanıyor. İlla bacalı kullanmak zorunda değilsiniz. 400 metreküp hava çıkış debisi bulunan baca aydınlatma olarak LED aydınlatmayla üretilmiş ve bu sayede çok hoş bir görünüm elde etmiş şekilde satılıyor. Aynı zamanda Push button kontrol sayesinde manuel olarak istediğiniz şekilde kontrol edebilir, ayarı yükseltebilir, azaltabilirsiniz. 

BİM Davlumbaz İncelemesi

Editör Yorumu:

Piyasada yapmış olduğum araştırmalar neticesinde, şekil ve biçim olarak aynı zamanda da performans olarak emsali olan ürün fiyatları bu ürünün kat ve kat üstünde. Dekoratif, kullanışlı ve evleriniz için güzel görüntü oluşturacak bu davlumbaz, ihtiyacım olsaydı alacağım ürünlerden ilkiydi diyebilirim. 129.00 TL gibi çok ucuz bir fiyatla satılan davlumbaz 2 yıl boyunca garantiyle satılıyor. 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com