BİM Autoware Kompresör İncelemesi – 4 Farklı Şişirme Ucu!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 13 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

25 Ocak BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Her telden ürün yer alan söz konusu BİM Aktüel kataloğunda araç için birçok ürüne yer verilmiş durumda. Bu hususta Autoware tarafından üretimi gerçekleştirilen siyah ve gri reklerde tasarlanan kompresörde satışa çıkarılıyor. Daha önce çok kez BİM Aktüel katalogları kapsamında satışa çıkarılan ürünle ilgili bazı yorumlar çok iyiyken bazı yorumlar ise kötü.

Uygun Fiyatlı Kompresör

BİM Aktüel kataloğunda müşterilerin karşısına çıkarılan bu söz konusu ürün piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı kompresörlerden biri olarak kendini gösteriyor. Fiyatına göre gösterdiği performans iyi olsa da, insanların düşük fiyatla binlerce liralık kompresör performansı beklemesi sebebiyle performansın düşük olduğu söyleniyor. Yoksa bu fiyata alabileceğiniz ürünlerden en iyi performansı Autoware Kompresör’den alabilirsiniz.

4 Farklı Şişirme Ucu

Ürünle birlikte 4 farklı şişirme ucu geliyor. Bu sayede istediğiniz her şeyi rahatlıkla şişirebiliyor, ucu uyumsuz demenize gerek kalmadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Eğer bu uçlar yeterli olmazsa dış satıcılardan şişirme uçlarını tekli olarak satın alabilirsiniz. Ürünle birlikte yalnızca 4 adet geliyor.

Giriş Voltajı

Ürün çakmaklık girişine bağlanarak çalıştırılabiliyor. 12 V DC giriş voltajı bulunuyor. Bu sayede ani lastik inmesi gibi durumlarda priz arama derdi olmadan direkt çakmaklığa bağlayarak şişirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat bu noktada bir şey söylemem gerek. Ürün çok hızlı bir şekilde şişirme yapamıyor, biraz sabır gerektiriyor. O yüzden bu noktada aracınız çalışır vaziyette olursa aküsünü bitmesini engellersiniz.

Maksimum Basınç

Ürünün maksimum basıncı 150 psi olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyata alacağınız ürünler genellikle 100 psi olurken bu ürünün bu kadar yüksek basınç değerine sahip olması da yine alma noktasında müşterileri harekete geçirmektedir.

Fiyat

Autoware Kompresör 25 Ocak 2019 tarihi itibarıyla tüm BİM marketlerde satışa çıkarılıyor. Uygun fiyatlı – yüksek kaliteli söz konusu ürünle birlikte artık şişirme işlemleriniz için alternatif aramanıza gerek kalmıyor. 75.00 TL karşılığında satılan Autoware Kompresör, peşin fiyatına 6 taksitle alabileceğiniz ürünlerden birisi.

Tasarım

Ürün gri ve siyah renk tasarımıyla birlikte 25 Ocak BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılıyor. Bu sayede  görünüm olarak da modern bir ürüne sahip olabiliyorsunuz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (1 Yorum)

  • Mehmet KOPAL :

    Ocak 25, 2019-3:15 pm

    Bim’den kompresör aldım. Bu cıhazı evde kıllanmam için nereden ve kaç vat kat amper adaptör almalıyım. Bilgi verirseniz memnun olurum. Mail adresim.: [email protected]

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com